Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
Cifte kumrular massallah ablacim

Tebrik edilecek bir durum degil
Konu actiysaniz tabiki yorum yapacaklardi
Tebrik beklemek yada yada duygularimi onaylatmak icin acmamistim konuyu yakinmam tebrik bekledigimdrn degildi

Sadece edilen hakaretleri haketmedigimi düşüyorum zira kimsenin yuvadina huzuruna goz dikip evliligini yikma derdi tasinadim

Dünyam... ömrüm, günüm, herşeyim, kızımın babası çox sevirem Allah seni başımızın üstünden heç zaman eksik etmesin, seni bize bizi de sene çox görmesin
Hemişe yanımızda ol sen menim ailemsen canımsam ezizimsen birdenemsen
Günümüz kutlu olsun sevdiğim

Allah bi yastikta yaslanmayi nasip etsin Mune abla

Senide Sayın K Kazen

kazen erkek mi ben bayan sanıyordum

Dün bana küsünce;oglum seni de sevemem suan çünkü annenin karnindasin onunla konuşmuyorum,dedin ya bugün aklıma geldikçe gülümsuyorum. Benim hiç büyümeyen birtanecik kocam seni her gün büyüyen aşkla seviyorum...

Ankette eveti işaretledim eşim akşama balık almış kaynanacigim la kayinpederim bizdelermis negzel
Burdan yazıyorum okuyamayacak ama evde yeşillik yok ekmekte alsın

ailecek sevgi pıtırcığı olalım diye düşünmüştür belki de :) en sevdiklerini bir arada istiyor senin ki

Yahu şu sevgi pıtırcıkları ; "kocanıza buraya yazdığınız mesajı yollayıp gelen mesajı buraya yapıştırır mısınız ? "

Tek taşımı kendime kendim hediye ettim dedim.
Bizim Derenin altında bundan çok var istersen dedi

Not: ah bide taş devri tek taşım görünseydi iyi olurdu

Bazıları için

Eklentiler

• IMG_2019.jpg
    93,2 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_2020.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 54
Ben kavga etmiyorum kutlamıyor diye ana yüreği.Yarın evlenince eşiyle devamlı sorun olur bu durum.
benim oğlum da babasına çekiyor gibi sürekli babası da uyarıyor oğlum bana çekme şimdiki kızlar annen gibi değil kapının önüne korlar diyor :) ben de uyarıyorum gelin ilerde ne odun yetiştirmiş diye bana saydırırsa diye korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…