Sevgiliye mesaj

Bu akşama eşiniz/sevgiliniz sürpriz yaptı mı ? Veya bir programı var mı ?

• Ankete Katılan
    638
Erkek milletinin içinde hala insan sıfatını taşıyan biri olduğuna beni yeniden inandiran, evine eşine yavrusuna dört elle sahip çıkan,eşini rakip değil hayat arkadaşı~ ortağı ~ ailesi gören, tek yurek, omuz omuza sırt sırta verip hayatı tasiyabilecegim, koca yüreğiyle aklımı alan, sevgisiyle gönlümü çalan, dokuz aylık güzel yavrumuzu bana veren, canim, cananim...
Özel gün bir gün degil bize..
Her yeni gün bizim..
Gün bizim güneş bizim, yarin bizim, umutlar bizimm..
Sevgimiz solmasin, vadeler dolmadan...

Sabahın köründe işyerinden telefon açtı.Bana senin için hediye almak istiyorum dogumgunun de yaklaştı zaten ikisi bir arada bir hediye olsun.Ama ne alayım bilmiyorum begenirmisin onuda bilmiyorum. Sen gidip alsan olmazmi?Şöyle güzel bir kolye yada bileklik olabilir bence dedi..
Ne bu şimdi?Kendi hediyemi kendim mi alacağım?
Olmaz öyle şey dedim.Çalışıyormuş çok yoğunmuş hafta sonu heryer kapalıymış..odunluk değilmi bu şimdi?
Napiyim ben?

Sana tamamen katılıyorum biz bu günde hediye veya özel bir aktivite beklemiyoruz.Sadece farklı,özel güzel sözler duymak istiyoruz..
O konuda eşimin hakkını yiyemem
Oğlum da özel gün kutlamayı sevmiyor,saçma buluyor.İleride benim özel günlerimi kutlamayıp,eşinin özel günlerini kutlarsa içimden canavar çıkabilir.

Tebrik edilecek bir durum degil
Konu actiysaniz tabiki yorum yapacaklardi

İnternet diye bir icat var, oturduğun yerden ödemeni yapıyorsun ayağına geliyor, deseydin. Seninki kolaya kaçmış

Hepinizin sevgililer günü kutlu olsun, eşleriniz, sevgililerinizle aşk dolu yıllar diliyorum

Bugünü kutlamıyoruz biz, hani deliye hergün bayram derler ya, eşimle bana da hergün sevgililer günü zaten, hediye almıyorum, özel hiçbirşey yapmıyorum.

Onun hediyesi benim, benim hediyem de O. Birde aşkımızın nazlı, biricik meyvesi var daha ne olsun.

Şu kısmı sizi sinir etmek için yazıyorum adam bana hergün seni seviyorum aşk kuşum, ömrüm diyor 14 Şubat'ı beklememe gerek yok özel olduğumu hissetmek için

Dünyam... ömrüm, günüm, herşeyim, kızımın babası çox sevirem Allah seni başımızın üstünden heç zaman eksik etmesin, seni bize bizi de sene çox görmesin
Hemişe yanımızda ol sen menim ailemsen canımsam ezizimsen birdenemsen
Günümüz kutlu olsun sevdiğim

Dünyam... ömrüm, günüm, herşeyim, kızımın babası çox sevirem Allah seni başımızın üstünden heç zaman eksik etmesin, seni bize bizi de sene çox görmesin
Hemişe yanımızda ol sen menim ailemsen canımsam ezizimsen birdenemsen
Günümüz kutlu olsun sevdiğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…