Sevgilisi/Eşi kıskanç olanlar burda dertlerimizi,çözüm yollarımızı paylaşalım..

benimkinin kıskanması baştan hoşuma gidiyordu şimdi iyice abartmaya başladıı....

sizinki yine kız arkadaşlarınızla gezmenize kızıyor ben annem babamla çıktığımda bile sorun oluyor.beterin beteri var iştesenağlama

Kızlar kusura bakmayın ama neden bu kadar hükmedilmesine izin veriyorsunuz kendinize tamam eyvallah ilk başlarda farklı bir duygu hafif hoş gelebilir ama baktınız cılkı çıkıyor sizin kişiğinize saygısı gitgide azalıyor ilişkinizi zedeliyorsa resmen, ya hangi his hangi kuvvet bu kadar savunmasız bırakıyor sizi. Aşşk mı ya bunun neresi aşşşk?j Hakaret ve bu kadar cozutmak yani yaptıkları eziklikten başka bişey değil kusura bakmayın ama

benimki ilk başlarda hiç kıskanç değildi.
zamanla kıskançlıklar başladı.
eski personelle konuşurken niye sempatik konuşuyorumdan, bana canım diyen birisi yüzünden benim fırça yediğime kadar.
iddialı giyinmeye severim, fiziğimde uygun.. bakımlıyım. bunlar sorun oldu.
ama oturup dekolte ve açık giyinmeyi aştık. onun için giyim tarzımı değiştim. bakımlı olmama artık ses çıkarmıyor.
bi ara aldatılma korkusu vardı nereye gidicem desem arıza çıkarıyordu onuda aştık.
tutarlı bi adam kıskançlıklarıda boğmuyor ama bazen cozutabiliyor.
o dönemlerde ben alttan alıyorum kısa bi zaman zarfında çözüyoruz.
boğduğu zamanlarda neden yaptığını sorduğumda çok seviyorum elimde değil diyordu sanırım hepsinin mazereti aynı.
biz aştık tatlı kıskançlıklarımız var artık
darısı sizin başınıza

canım sana katılıyorum ama seviyosan,o da seviyosa,yıllarını vermişsen,senden bi parça yapmışsan ha deyince ayrılamıyosun işte.ben senin dediklerine hak veriyorum onun için burdaki arkadaşlara diyorum benim yaptığım hataya düşmeyin yol yakınken ayrılın diye.ben onunla geçirdiğim yıllardan sonra ayrılamıyorum,ister aşk diyin ister alışkanlık ne olduğunu bende bilmiyorum ama 1 gün bile yapamam onsuz hayat biter benim için bunu biliyorum.bunun için ayrılmaktan farklı çözüm yolları arıyorum,nasıl azaltabilirim diye.bu konuyu da bunun için açtım.çözüm yolu gösteren,tecrübelerini paylaşan bütün arkadaşlara teşekkür ederim

canım çok sevindim senin adına.peki ne yaptın da düzeldi kıskandığı dönemlerde?paylaşırsan çok sevinirima.s.

benim sevgilim hiç kıskanmaz beni neden diye sorduğumda bana şöyle der: sen kıskanıcam hiç bişey yapmıyosun ki... anlamadım walla... bnm derdimde beni kıskanmaması iyi mi...

biz de bu kıskançlık konusunu hallettikten sonra tekrar açılmasın diye sınırında bile kıskandığımı belli etmezdim sevgilime en sonunda garibim birazcık kıskanılmak istiyorum hayatında önemli oldugumu anlayayım böyle ilgisiz kalıyorum sanki dedi kıyamam ben ona :) ikimiz de sınırında kıskanıyoruz birbirimizi galiba en doğrusu da bu

danskolik erkek arkadaşına içindekileri yazıp verdin mi belki işine yarar tatlım benimki değişti yani allaha şükür yaklaşık 1 yıldır da bi sorun yok hep değişmez dediler hep umutla bekledim ve değişti hatta üstüne vicdan azabı bile çekti yaptıklarından dolayı arkadaşlar anlatın içinizdekileri yaşadığınız üzüntüleri anlamasını sağlayın kendini sizin yerinize koysun merak etmeyin aşk her şeyin üstesinden gelir :)

yok canım henüz yazmadım.konuştuk biraz,anlattım neler yaşadığımı nasıl üzüldüğümü ama yine de bi gelişme yok.üstüne üstlük kavga ettik bide.nedeni de onun bi arkadaşı yanımıza geldi selam verdi bende karşılık verdim.niye bakmışım diye kızdı söylendi bi sürü.yok bakmıcakmışım.artık yazsamda bi fayda edeceğini düşünmüyorum.konuştuğum halde 1 saat geçmeden bu nedenden kavga ettik.çok yoruldum artık mücadele etmekten,yürütebildiğim yere kadar yürütücem.belki zamanla düzelir belki düzelmez daha beter olur o zaman ben olmam zaten hayatında.o olmayınca benim de hayatım olmaz.öyle garip bi durum işte.bakalım hayırlısı.

sedefonur bu arada Allah mutluluğunuzu bozmasın arkadaşım.ben ümidimi yitirdim bugünkü kavgadan sonra.benim istediğimin olması için öncelikle onun da istemesi gerekiyor ama halinden hiç şikayetçi deil.bencillik yapıyor ama anlatamıyorum işte.senin sevgilin değişmeyi gerçekten istemiş ve değişmiş ne mutlu.ben yarın rest çeksem desemki ya değiş ya da ben olmucam eminimki bensizliği tercih eder üzülür,ağlar ama inadından değişemez..ben mutlu olamıcam onla da onsuz da..sizin mutluluğunuz bozulmasına.s.

danskolik çok haklısın canım öyle yaşamak da işkence gibi gelio onsuz yaşamak da... üzülmemeye çalış canım en azından sen elinden gelenin fazlasını yapmışsın

ahh canım benim çok sağol çok haklısın ortada bi gurur var ve bu gururun kırılması lazım ve bunu istemesi lazım evet isteyince değişiyo ancak sana yardımcı olmak isterim ama belki de sensizliğe dayanamaz o zaman anlar tatlım

sağol canım desteğin için.keşke bu kadar sevmeseydim,keşke bu kadar bağlanmasaydım,keşke bu kadar üzülür diye her istediğini yapmasaydım.şimdi böyle mutsuz olmucaktım.bütün yaşama sevincim,o eski neşeli halim,huzurum hiçbişey kalmadı.bi o kaldı iyisiyle kötüsüyle.şimdi resti çeksem o da kalmıcak diye korkuyorum.evet bu hale gelmeme o sebep oldu ama o da giderse diye düşünüyorum hiçbişey kalmaz.ne 4 yılım ve bu 4 yıla verdiğim emek,ne onunla yaşadıklarım ne de ben diye biri kalır.kimse yaşamadan anlayamaz ne demek istediğimi.evet aşığız ikimizde ama hastalıklı bi ilişki.beynimdeki bi tümör gibi.alınırsa da yaşayamıcam alınmazsa da..üçüncü bi yol bulmuştum kendime.hem onunla olucaktım hemde mutlu.ama değişmiyor değiştiremiyorum.Allah'a bıraktım artık.

canım çok sevindim senin adına.peki ne yaptın da düzeldi kıskandığı dönemlerde?paylaşırsan çok sevinirima.s.

kaybetme korkusundan kaynaklanıyordu , o korkuyu yendik.
birde artık biliyor ki kızacağı bir şey yapmış olsam ya da yaşamış olsamda anlatıyorum ona.
kıyafet sorununuda ben tarzımı değiştirdim çözdük ki kapalıdan ziyade iddialı giyinmemi istemiyor.
hala var kıskançlıklarımız ama tutarlı :)
birazda kişinin kendiyle alakalı
birlikte olduğum insan mantıklıdır aslında da bazen kaybediyor.
birde çok boğarsa gideceğimi biliyor.
bu sabah masum bi itiraf aldık mesela güzel ve çekici olmam işine gelmiyormuş kaydirigubbakcemile3

aynı canım biz kavga ettiğimizdede haklı da olsam haksız da olsam hep ben arardım.özür dilerdim artık yapmıyorum.o kadar üstüne düşmüyorum.zaten yaptıkları yüzünden soğudum biraz eskisi gibi çok çok aşık deilim ama bırakabilcek kadar güçlü de değilim.dediğim gibi aşktan öte bişey var artık aramızda,birbirimize bağlandık ama gerçek anlamda bağlandık.kelepçeli gibi işte..onun için kopamıyorum.sen kurtarabilirsin hayatını,kendini

benim sevgilimin kaybetme korkusu diye bişey yaşadığını düşünmüyorum biliyor çünkü çok sevdiğimi.o kadar çok dile getirdimki bendeki anlamını,yerini..aptal kafam...kıyafet konusunda bende tarzımı çok değiştirdim.sürekli uzun şeyler giymemi istiyor.bazen bualıyorum bu yüzden o kadar çok kıyafetim varki içinden ne giyeceğimi seçemyorum o kızacak diye.o konuda çok takıntılı.defalarca kavga ettik ama taviz vermiyor işte.bende dün bi itiraf aldım.çirkin bi kız ne giyerse giysin o kadar bakan olmazmış ama güzel bi kız dikkat çekici giyinmeden de bisürü insanın dikkatini çekebilir ben bunu en aza indirmeye çalışıyorum dedi.tüm sorun bu mu yani,bütün bu çektiklerim..beni güzel bulduğu için mi?o zaman çirkin olmak varmış ne diyim

danskolik kıskançlık dışında başka sorununuz var mı canım bir çok engeli aştık demiştin galiba demek ki bu ilişkinin yürümesi için o da çaba sarf etmiş ihtiyacın olduğu her an yanında oluyosa kıskançlığı verdiğiniz emekleri yakıp yıkana kadar devam etsin bence tatlım

benim sevgilimde çok kıskanç, o yuzden kıskanclıgın getirdiği bir sürü yasak var üzerimde oje süremem beyaz giyemem kısa giyemem acık giyemem bzen beni delirtiyo ama onu cok seviyorum tabikide kıskanılmak güzel erkeğimde biras maco cok hosuma gidiyor..aşığım ona:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…