Sevgilisi/Eşi kıskanç olanlar burda dertlerimizi,çözüm yollarımızı paylaşalım..

Benimkide çook kiskanç arkadaslar... hiiç bir erkekle konusturtmuyo.. umrumda degil konusmicaksin iste diyoo.. çok kiskaniyomuss..
valla bende sasirdim....
fisfisfisfisfisfis

ayy hic sormayın kızlar bugun benımkı ılede tartıstık vay efendım bana askılı gıydırmeycekmıs.. halbukı benı ılk gordugumde askılı gordu mahrem hıc bıyerımde gozukmuyor delırcem yaa pek kıskanc bu kdr da olmazkı askılı sonucta jartıyer gıyıp cıkmıyorumkı sonucta Allahım ya :sm_confused: bende onun konserlere arkadaslarıyla gıtmesıını ıstemıyordum tamam dedım canın nereye ısterse oraya gıt ıster konsere ıster tatıle ... ozgursun sana karısmıorum dedım umursamadıgımı anladı ztn oyle gorunsun ıstedım sımdı bsy dıyemıor lumunekankayizsmile tavız vermeyın kızlar...

bana "bunu yapmanı istemiyorum"diyecek erkek yok,çünkü her hangi bir anne daha öyle bir evlat doğurmadı:)
kimse için,hatta annem için bile kıyafetimden saçımdan makyajımdan insanlara karşı olan hareketlerimden dostlarımdan taviz vermedim,elin adamı bunu giyme diycek ha:)
ha demeye çalışanlar olmadı mı?oldu elbette..ama özgürlük bu kardeşim kime ne?!?!diyen topladı tasını tarağını defoldu gitti.
bir de bu kıskanma olayı bana çok saçma geliyor.yani kişi kendine güvenmiyorsa yada işi kendinden biliyorsa böyle davranmaz mı?askılı giyme-pardonda niye-e bakarlar..kim nie baksın tek askılı giyen benmiyim bu bir,bakacaklarına neden bu kdr eminsin bu iki,kaldı ki vücut benim ister kapatırım ister açarım sanane?!?!yani sevgiliyiz diye kim verdi bu hakkı sana?benim sevgilimsin ama ben sana öle bi hak vermedim...
sinirlendim bak yine kötükedihüso

benim sevgilimde cok kıskanç ama bnm hosuma gidiyo.o sinirlendikce ben kıskıs gülüyorum...öle sen karısamazsın flnda diemem acıkcası.o bnm hayatıma giren herhangi bi insan deilki..hayatım oldu sonucta.ben nsl karısıosam o da karısabilir.tabi abartmadıgı sürece...

kızlar bence hata sizde. şimdi hiç birinizin abuk subuk yerine göre olmayan şeyler giydiğini sanmıyorum.
ayrıca bence kıskançlık kaybetme korkusundan değil, ona olan sevginizi fazla göstermenizden kaynaklanıyor. hak görüyor kısıtlamayı.
ben sevgilim bişeyi giyme mi dedi inadına giyerim. öyle şunla konuşma gibi bişi hiç bi zaman demedi zaten. ama derse de bi düşünürüm haklı mı diye ona göre çekerim kendimi gerekirse.
bence yarından tezi yok yavaş yavaş eski halinize dönmeye başlayın
kıskanırsan kıskan ben bu hayata 1 kere geliyorum bu yaşta giymicem yapmıcam 50 yaşında mı yapcan diyin.
biraz güvenin kendinize ya kıskançlık sevmek demek değildir bunu sakın unutmayın ve sevginin arkasına saklanmasına izin vermeyin.
bence erkek arkadaşlarınızın sahiplenme ve kendine güven sorunları var.
eğer çok sıkışırsanız ilişki terapistlerine başvurun bence çok seviyorsanız. yoksa bi ömür geçmez böyle ay içim daraldı valla okudum da yarın bi karışlık eteğimi giyesim geldi erkek arkadaşlarınızın inadına :)

valla arkadaşlar yazmak için bi hayli geç kalmışım en son mart ayında yazılmış.walla biz bayanların ne çok derdi varmış ben diyodumki en kıskanç benimki ama neler varmış.Allah yardımcımız olsun.verdiğim tavizleri geri almaya başlamıştımm kesin alcamda.nişanlanmayı düşünüyoruz ama öncesinde bi kendimi ifade edeyim.harbi hepsi sevginin aşkın arkasına saklanıyormuş.önce sölemez sonra sıkışınca çok sevdiğimden kıskanıyorum diyo.en sonda onla havuza gittik eylenceliydi orda bi kıskançlık yaşamadık çok şükür ama farkettim radar gibiydi.şimdide ablamgille kız kıza havuza gitmek istiyorum göndermiyo neymiş ölüme bile benle git ben yokken biyere gitme diyo.suratımı astım ama dur bakalım neler olcak.ablamgilde bana göre plan yaptı hafta sonu çalışmıyorum diye.kavga çıkcak ama çıksın napiim yaa onun dediğini yaparken iyide yapmayınca mı kötü.

valla çok kıskançlık yapıyo ama yontmak lazım biraz.tabii bazen korkuyorum sesimi çıkarmaya ama esir gibiydim tekrar o günlere dönmek istemiyorumkaydirigubbakcemile

bnm sewglm çk aşırı derece ksknr ksknmak gzl şey sewn insn ksknr ztn ama aşırısıda çk sıkıo bni herşeye karışıo...arkadşlar bu knuda bana yardmcı olursanz sewinrm

bnm sewglm çk aşırı derece ksknr ksknmak gzl şey sewn insn ksknr ztn ama aşırısıda çk sıkıo bni herşeye karışıo...arkadşlar bu knuda bana yardmcı olursanz sewinrm

peki sizde ne gibi kıskançlıklar var.dün karşısında ağladım sızladım ama yinede o beni ikna etti kıskanıyo göndermek istemiyo beni bi yerlere.

aynen yaa benide göndermio yalwaryrm edyrm yk göndermio..ama bu braz da güwen meselesi bnce

arkadaşlar ne demek göndermemek ya. izin almayın sizin eşiniz bile değil hoş eşiniz dahi olsa danışmak asıl olandır . zaten saçma sapan bi yerlere gidilmiyo ki haklı olsunlar. ben inatçıyım ve ne derse desin kendi bildiğimi okuyrm eğer istemiyosa çeker gideralsanaalsanasmile

kıskanması güzel bişey de bazıları abartıyo sanırım ama o onların elinde olan değişebilecek bişey değil bence insanın içinden gelen bi duygu değişmesi zor ben etek elbise falan yada v yaka şeyler giyemiyorum bi kere özelden çaldıran olsun hemen hattımı değiştiriyo (bu 3. hattım ve rehberimde 10 kişi falan var )arkadaşlar biyere gittiğinde onlarla gitmeme de izin vermez alıştım artık ben onu öylede çok seviyorum değişmesin hiç

seviyorum kabullendim diyosunuzda
gün gelicek o kıskanclıktan bogulacak hayattan zevk alamaz hale geleceksiniz.
önleminizi alın.

sizi gerçekten sevidiği için yapıyorsa ki bu genelde mazerettir.
avucunun içinden kayıp gidebileceğinizi bilsin.
ödün vermeyin taviz vermeyin
sert ve dik durmayı bilin gerektiğinde
bazende tatlı dille anlatın :)
ben cırlıyınca korkuyolar valla.
ha hiçç kıskanmasın demiyorum o işin tuzu biberi.
ama dozunu aşarsa fena.

başlarda belki hoşunuza gider bu durum ama zamanla inanın çekilmez hale gelir
insanın yaşam sevinci bile kalmaz..yaşadım biliyorum
ama tavrınızı koyun gerekiyorsa bağırın çağırın..ayrılacak diye de korkmayın
böyle bi sebepten ayrılacaksa zaten ayrılsın..o sevgili değil de sözünü dinletecek köle arıyordur o zaman..
ben sırf tatrışmayalım kavga gürültü olmasın diye belli bi süre susmuştum
ama sonra fena patlamıştım..Allahtan düzeidi benimki..o kadar saçma sapan kıskançlıklar yapmıyo artık
diğerlerini de ben umursamıyorum..ama altta kalmam hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…