Sevgilisi/Eşi kıskanç olanlar burda dertlerimizi,çözüm yollarımızı paylaşalım..

ayy bende bu yöndenn mağdurum.. benim sevgilimde çookk kıskanç çoookkk hatta kız arkadaşlarımdan bile kıskanıyorr... facedekı erkek arkadaslarımı sildirdi ona karıs buna karıs noluoruzz yaaa dedım en sonunda bak böle devam edersen ayrılacagım oda ben senı seviyorum yalnızca karsı taraftakı ınsanlara güvenmiyorum demez mi hadi erkek arkadaslarıma güvenmezsınde kız arkadaslarımada mı güvenmıycen neymiş kanıma girerlermiş beni kimseyle paylaşmak istemiormuss....allahtan şuan düzelme çabaları içindee facedende sildim bilgilerimide gizledim kımı ekleyıp eklemedıgımı gormuor hatta ben sölesem bıle ekledıgım kısıyı garibim artık eskısı gıbı sert tepkide vermiyorr... kısacası bu sıralar sallamama durumunda ilgisi mi azaldı bana karşı ne diyede düşünmeye başladım :teytey:

Kıskançlık mı o ne biraz hafif kalıyor bence..
Geçen akşam ocağımız bozuldu. Annemle ben varım evde sadece iftara yarım saat var ve evde hiçbirşey yok.. Piknik tüpü için bakkala gittim. Bakkaldaki kızlar satmıyoruz ama kullandığımız var çok acilse verelim dediler aldım. Yemekten sonra hemen geri götürdüm bu kez kızlar yoktu kardeşi abisi vs biri vardı.Gülerek anlatmaya başladım bu durumu benimkine. Allah ım anlatmaz olaydım... İlk sorduğu kaç yaşında olduğuydu. Benimle yaşıt falan deyince olanlar oldu tabi.. Aç kalsaymışım neden almışım o tüpü.. Artık siz düşünün hanımlar... :eek:klava:

Kıskançlık mı o ne biraz hafif kalıyor bence..
Geçen akşam ocağımız bozuldu. Annemle ben varım evde sadece iftara yarım saat var ve evde hiçbirşey yok.. Piknik tüpü için bakkala gittim. Bakkaldaki kızlar satmıyoruz ama kullandığımız var çok acilse verelim dediler aldım. Yemekten sonra hemen geri götürdüm bu kez kızlar yoktu kardeşi abisi vs biri vardı.Gülerek anlatmaya başladım bu durumu benimkine. Allah ım anlatmaz olaydım... İlk sorduğu kaç yaşında olduğuydu. Benimle yaşıt falan deyince olanlar oldu tabi.. Aç kalsaymışım neden almışım o tüpü.. Artık siz düşünün hanımlar... :eek:klava:

peki bu insanla bir gelecek düşünüyor musunuz?

benim nisanlım asırı kıskanc nasıl anlatayım bilmiyorum ama bunaltıyor beni resmen bazen cekilmez bir hal alıyor kıskanclıkları dısarı cıkmamı istemez kıyafetime karısırır kısaca herseyime yani olduk olmadık herseye arkadaslar herkes bana nasıl dayanıyosun diye soruyor ama o benim hayatımın merkezi oldu birde dügünümüze 1 ay kaldı hersey hazır nasıl bırakırım bu saatten sonra sizce psikoloja gitmeye nasıl ikna ederim :2::2:

X