Sevgilisi/Eşi kıskanç olanlar burda dertlerimizi,çözüm yollarımızı paylaşalım..

canım seni öyle iyi anlıyorum ki evet diğer arkadaşların durumu gene iyi onlar sınırında kıskanmalar zaten hiç kıskanmasa da kötü olurdu benimki de aşırı kıskanıyodu okuldan başka yere gidemez ona da yürüyerek gidemez ancak minübüsle giderdim hepsi geçti tatlım sana nasıl yardımcı olabilirim bilemiyorum ama seni çok sevdiğiyle de ilgili biliyorum saçma geliyo ama öle sahiplenmeyi hastalık durumuna getirebiliolar canım yazık olmasın aşkınıza yaa konuşmakla olmuosa kavga çıkıosa o zaman kağıda dök içindekileri ver ona belki anlar canım benim

sağol arkadaşım bide bunu deniyim bakalım pek sanmıyorum anlıyacağını ama yinede denicem.tekrar sağol canım.bilgilendiririm sonucua.s.

Danskolik napıyo ki bu kadar bunaltıyo ne kadar ileri gidebilir ki?
:uhm:

ben takmıyorum canım..bende üniv.ken açıktım daha sonra kapandım..açık olduğum dönem kendince çok sorun yapardı ama kendince!istediğini sölesin benm hayatımdı..ben kendi sınırlarımı biliyorum ki bana sınır çizsin..zaten etek en nefret ettiğim şeydir giymezdim askılı fln hayatımda giymedim ama giydiklerime yok dar yok çok v yaka derdi..bende senin yüzünden yok yere huzurumuz kaçıyor derdim..sen bişi sölemeyince herşey pürüzsüz oluo nice pürüzlük yapıosun diye diye baya yonttum=)

eşimde aşırı kıskanç nefes bile alamıyorum dakikada bir msj atıp ne yaptığımı sorar deli olurumlmaz:

Danskolik napıyo ki bu kadar bunaltıyo ne kadar ileri gidebilir ki?
:uhm:

canım şöyle anlatıyım.sürekli uzun şeyler giyiyorum,sınıftaki erkeklerle konuşmam yasak,yanıma bile yaklaşamazlar.makyaj yasak,tvde bazı diziler yasak internet de öyle,onsuz dışarı çıkmam yasak.yasak yasak yasak..herşey işte.sürekli evde olduğum günlerde sorun yok,dünyanın en iyi insanı.ama okula gittiğim günlerde mutlaka bişey bulup kavga çıkarıyor sonra pişman oluyor kendi de üzülüyo ama engelleyemiyorum diyor.çok bunaldığımı söyledim kaç kere,uzaklaştırıyosun beni kendinden dedim.biraz duruluyor sonra tekrar eski o.beni sevdiğini biliyorum.bidaha ne ben ne de o başka birini böyle sevebiliriz,çok şey paylaştık.burda anlatamayacağım kadar büyük zorlukları beraber atlattık.şimdi silip atamıyorum işte ama daralıyorum bi yandanda.nasıl törpülerim bu kıskançlığını bilmiyorum

takmamayı bende denedim ama daha kötü oluyo canım.günlerce konuşmuyoruz ben inat ediyorum o inat ediyo zehir ediyoruz birbirimize hayatı.tam tersi ne dese yaptığım zamanda tepeme çıkıyor.orta yolu bi türlü bulamadık.

aynı şeyi bende yaşıyorum canım,erkeklerle konuşma konusunda.ben şimdiki sevgilimle lise 1 de tanıştım.o zaman böyle bi huyu yoktu.seninki lisede başladığına göre iki üç yıl sonra dayanılmaz hale gelecektir.yol yakınken ayrıl derim,abla tavsiyesi olarak kabul et.karar yine senin tabi ama ben şimdi çok düşünüyorum o zamanlar bitirmiş olsam şimdi ne o ne de ben böyle sıkıntı yaşıcaktık.hayatı bile bile kendine zehir etme.çok pişman olursun

aynı benimki yaa aynı davranışları demekki neymiş arkadaşlarına verdiğim değeri ona vermiyormuşum işyerindekiler bile benden daha değerli deyip duruyor bunaltıyor benidelikafadulden

aynı sorunumuz canımm:1hug:

3yıldır son 1 yıldır yani işe girdiğimden beri böyle
sizin ne zamandır böyle ne zamandır berabersiniz

ya kızlar ben benim kine kıskanc derdim melekmiş benim askım yaa
benim sadece aksam 6dan sonra (en gec 8 ) evde olmamı istiyor
bide kıyafetime cok karısıyor onun haricinde pekte yok aslında
bide herkesle yani onun hoslanmadıgı tiplerle cıkarmaz dısarı bayanda olsakaydirigubbakcemile

Son düzenleme:

canım tekrar söylüyorum biliyorum ayrılmak çok zor ama benim yaptığım hatayı yapma diye söylüyorum.yol yakınken bitir.benim için çok geç artık,tüm hayatım yaptım onu,benden bi parça yaptım.ne parçası ben oldu resmen.sen benim yaptığım hatayı yapma.hergünün ağlayarak geçer,bi dairenin içinde yaşamak o çizgiyi çok istediğin halde aşamamak ne demek çok iyi biliyorum

canım sende kıskanç sevgili mağdurusun.biliyorum komik gelecek ama bu haline şükret dicem.çünkü benimki şimdiden çalışmama bile karşı.ben çalışıcam dedikçe deli oluyor...ama ben evde oturup pineklemek için üniversite okumuyorumki.sırf onun içi rahat edecek diye eve kapanmak istemiyorum.biliyorum birçok üniversite mezunu bayan var eşi istemediği için işini bırakan.çocuk için falan demiyorum eşi istemediği için..mesela benimki ben çok kazanırsam çalışmanı istemem diyor.ben çalışmak istiyorum ama evlendiğimizde o çok kazanıyor olursa yani çok rahat geçinebilecek durumda olursa bu söylediği sizce mantıklı bişeymi fikirlerinizi duymak istiyorum?

Önceki sevgilim Aman Allahım nasıl kıskançtı ilk seferlerde hafif hoş geliyordu o kadar kıskanması. Derken abarttıda abartmıştı. Neyse ki bitti o zamanlar(Çok şükür). Herşey dozunda güzel çünkü.

sana ''erkek delisi'' mi diyor? hem seni kısıtlıyor boğuyor hem de hakaret ediyor öyle mi? canım kesinlikle böyle bi insanı çekmek zorunda deilsin.beni sözlüm sıkar kıskanır bunaltır ama böyle hakaret etmez kesinlikle.çok ağır bi laf söylediği.hiç gözünün yaşına bakma bırak gitsin.hatta açıklama bile yapma bitti de bitir.terbiyesiz görsün nasıl oluyomuş:umursamaz: daha çok gençsin karşına çok insan çıkar,bu insanla mutlu olamazsın.kıskançlığıyla bunaltır zaten üstüne bide böyle laf ediyosa yaşarken öldürür seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…