Sevgiliniz yada eşinizle yaptığınız ve bidaha hatırlamak dahi istemediğiniz anılar:)

nisan aksami yanlislikla erkek tarafindan gelen
8-9 yaslarindaki bi erkek cocugununda elini öpmüstüm..
daha kötüsü öpmekle kalmayip,kendi halime annem
beni ikaz edene kadarda gülmüstüm..offf offff:)))))))))))))))

koptuuuuuuuuuummmmmmmmmmmm:roflol::roflol::roflol::roflol:

benimde hatırlamak istemediğim utandığım bi anım var kızlar.biz o zaman eşimle sevgiliyiz en deli zamalarımız 17 18 yaşlarındayım.bir gün eşimin evine oturmaya gittik.ama korkuyoruz da annesi falan görcek diye,sessizce eve girdik ben saçlarımı toplayıp şapka takıp kedime erkek süsü vermiştim.(çocukluk işte tanınmıycam yaa).eşimin odasına girdik tabi benim ayakkabılarımı da odaya aldık.kapıyı kiritledik.bir kaç saat oturduktan sonra benim çok ama çok çişim geldi tutamıycam artık o durumdayım yaşımızda küçük o zman lar utanıyoruz birbirimizden.en sonunda söyledim ona ama bu sefer tuvalete çıkamıyorum annesii evde.bana büyük bi bardak getirdi kendi dışarı çıktı bende odada bardağa yapmıştım.bardağa gördüğünde maşallah yarım kilo yapmışın demişti çok utanmıştım hala çok gülerim aklıma gelince.birde bardağı camdan aşağı boşaltmıştık..
aayyy oluyorum yaaaaaaaaaa gozlerimden yas geliyo karniiimmm biri beni durdursunnn:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

eşimle aramızda 30-35 cm'lik bir boy farkı var.bir gün pazardayız,peynir alacağız.satıcı bir parça peynir kesip tatması için eşime uzatınca eşim 'abi,bu çok fazla.birazını geri al.' dedi.adam ne dedi peki??? 'olsun abi,çocuk da tatsın.' :1shok: ben hala düşünüyorum,beni genç gördü diye sevineyim mi,eşimi yaşlı gördü diye üzüleyim mi? :uhm: :uhm: :uhm:

hahahahaha catladim gulmekten valla senin yerinde olmak istemezdim cnm:roflol::roflol::roflol:

eşimle evlenmeden önce bi süre beraber yaşadık..bigün çok kötü kavga ettik ve gecenin bi vakti evden çekip gitti..evdeki barda süs için duran vodkaları su gibi içmiştim ve alkol komasına girdim..tabi o zamanki sevgilim şimdiki eşim eve geldiğinde beni o halde gördü..çok berbat bi durumdu benim için....hastaneye gittik serum yedim..sabah olunca yüzüne bakamadım..oda bende bidaha o günü hiç konuşmadık..

Bende anlatayım ; eşimle yeni evliyiz evlendikden bi iki hafta sonra kurban bayramı oldu. eşimin aileside çok kalabalık ve çoğuda istanbulda vs yaşıyor neyse bayram günü eşimin dedesigile gittik bahçeden içeri girerken eşim aa amcamlarda gelmiş dedi tabi ben daha amcalarının bi kısmını tanımadığım için kim amcası kim deil bilmiyorum o sıradada bahçede kurban kesiliyo ve erkeklerde orda ayakda sohbet ediyolar neyse biz amcaların ellerini öpmeye gittik ilk ben başladım ve sırasıyla öptüm ordakilerin ellerini eve geçdiğimizde eşim yanıma gelerek kasabın elini niye öptün demezmi bana bunu hiç unutamam özellikle kasap gördüğüm zaman aklıma gelir ...

ya gözlerimden yaş geldi gülmekten süperdi :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Esimle dugunumuzun olacagi gunu ve gerdek gecesini sabirsizlikla bekliyorduk:eek: Neyseesırnaşık şey Düügünümuz oldu, sira geceye gelmisti sira, ikimizde de ne sabirsizlik vardi inanin görmeye degerdi. Neyse, sira ise koyulmaya gelmisti kiiiiiiiiii,esime dedim ki ben hamile kalmak istemiyorum git preverzatif yada ertesi gun hapi al dedim, o da sagolsun hic itiraz etmeden gitti.(Tabi gönderdgiim de de gecenin 3'ü idinaniknanik) Esim tam 1 saat sonra geldi, aramis aramis ve preverzatif yerine ertesi gun hapi almis. Neyse haliyle biz tekrar ise koyulduk amma velakin gel gelelim isi yaptik mi ? Iiii iiii hayir:roflol: Tammmm 3 ay boyunca esim sagolsun anlayis gösterdi ve hic uzerime gelmedi. gelseydi zaten yapacagimi bilirdim:eek:klava: Ahahahahh 3. ayin sonunda tekrar denedik, bu sefer oldu:çok üzgünüm:
Bitince yatagin kösesine iyice buzusmustum ve birden ciglik cigliga bagirarak BENI KADIN ETTIN SENDEN NEFRET EDIYORUM diye avazim ciktigi kadariyla bagirmistim. Ahahahhah Sagolsun benim canim kocam yine Haklisin bebegim diyerek beni bir cocuk gibi avutmustu canim benim yaa. Oyhh anammm o gunleri dusunuyorum da.....sırnaşık şeysırnaşık şey

canım yaa bende neredeyse senınle aynı seyı yasadım...bır ay bopyunca istemedım olmadı..daha sonra bıraz ite kalka da olsa oldu bizim iş.sonra tum gun boynca agladım.."senden nefret edıyorum benı kadın yaptın"aazım cıktıgı kadar zırladım:)

ilk öpüştügümüzdede öyle olmustu..o zmanalr flört edıyoruz tabı..bır fırsat oldu öptü beni eşim:) ben basladım zırlamaya nıye bunu yaptın,igrencsın ,pisliksin,senden nefrete edıyorum dıye..canım benım yaa şaşkın şaşkın" cok mu kötüydüm,canın mı acıdı noldu üzülme" dıye benı cocuk gıbı tesellı etmıstı..o da ne oldugunu şaşırdı..

Ayy kızlar kimse benim kadar talihsiz bir şekilde rezil olamaz heralde...Beni istemeye eşim ve ailesi geldiler,neyse ben kahveleri verdim bizimki (eşim)çok heyecanlı tam bişey yapacak derken corrt die abim kahvesini damadın üzerine dökmesin misırnaşık şey kazaa tabii.neyse abimin döktüklerini temizlemeye çalıştım,bir baktım ki benim ayakkabımın bir tokası var bir tok yok koşturmaca içinde:eek:neyse diğerinide kopardık..DedimAllahım neler oluyor böyle..sonra isteme bitti ve biz topluca fotoğraf çektirmeye stüdyoya gideceğiz,kapıyı açççtım kiii ne göreyim dersiniz???Bizim oğlanın yani damadın,abimin,kayınpederin,onların tarafından akrabalarının ayakkabıları yooook!Hepside yeniymiş.Çalınmış:1no2: sonuç olarak damat,abim ve akrabalar üstleri takımelbise cillop altları kimisi tuvalet terliğine benzer iğrenç terlik kimisi çatıdan bulduğumuz eskimiş büyük pabuçlarla resim çektirmeye gidiyoruz,düşünsenize.Aman yaa..neydi o günler yaa..fotocuya gittik herif koptu bizi görünce,ben onları fotoshopta düzeltirim dedi ama o gün herkes fenaydı kızlar..:roflol:

gece wakti gülmekten herkezi uyandrcm süper yaa.:roflol::roflol::roflol:

Bende anlatayım ; eşimle yeni evliyiz evlendikden bi iki hafta sonra kurban bayramı oldu. eşimin aileside çok kalabalık ve çoğuda istanbulda vs yaşıyor neyse bayram günü eşimin dedesigile gittik bahçeden içeri girerken eşim aa amcamlarda gelmiş dedi tabi ben daha amcalarının bi kısmını tanımadığım için kim amcası kim deil bilmiyorum o sıradada bahçede kurban kesiliyo ve erkeklerde orda ayakda sohbet ediyolar neyse biz amcaların ellerini öpmeye gittik ilk ben başladım ve sırasıyla öptüm ordakilerin ellerini eve geçdiğimizde eşim yanıma gelerek kasabın elini niye öptün demezmi bana bunu hiç unutamam özellikle kasap gördüğüm zaman aklıma gelir ...

Ayyyy anlatilanlarin hepsi coookkk komikti ama en cok buna güldüm :roflol::roflol::roflol:

:umursamaz: opuyorumnanaktan :sinifsinif: mafoldumben

Son düzenleme:
bende size basimdan gecen bir olayi utanarak anlatmak istiyorum ,20 sene önceydi nisanliydim görümcemin esi is gezisine gidecekti gece yalniz kalmasin diye beni cagirmisti o gece kalmistim ertesi gün uyandim evde ses yok cit yok tv yi actim bir dizi seyrettim neyse kalkayim yatagimi toplayayim cay yapayim bari dedim yorganimi yastigimi topladim aldim elime yatak odasinin kapisini sessizce actim iceri girdim yorgan yastik sag tarafimda durdugu icin ben sag taraftaki yatagi göremiyorum elimdekileri biraktim tam dönecegim anaaaaa bi baktim görümcem ve esi yatakta üstüsteler onlar bana bakiyor ben onlara ama kimse kipirdamiyor sonra birden kendime geldim odadan bir ciktim unutamam öyle bir utandimki deli gibi cay hazirliyorum görmeyin ogün cok utanmistim

super di:roflol::roflol::roflol:

bir gün nişanlımla otobüs beklerken yine gaz sancısı tuttu beni çok kötü durumdayım ve artık dayanamadım ve sessizce gaz çıkardım. durağın yanında da çöp konteynırı vardı. nişanlımda ay bu çöp ne pis kokuyor deyip ordan uzaklaştırmıştı bizi.

tabi ona gerçeği söylemedim:roflol:

ay çok rezil oldum yaaaaaaa:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

bir gün nişanlımla otobüs beklerken yine gaz sancısı tuttu beni çok kötü durumdayım ve artık dayanamadım ve sessizce gaz çıkardım. durağın yanında da çöp konteynırı vardı. nişanlımda ay bu çöp ne pis kokuyor deyip ordan uzaklaştırmıştı bizi.

tabi ona gerçeği söylemedim:roflol:

ay çok rezil oldum yaaaaaaa:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

oyski adam kokunun kaynağı ile geziyormuş haberi yok:roflol: sen bundan sora da söyleme zaten ne gerek varkaydirigubbakcemile3

bende size basimdan gecen bir olayi utanarak anlatmak istiyorum ,20 sene önceydi nisanliydim görümcemin esi is gezisine gidecekti gece yalniz kalmasin diye beni cagirmisti o gece kalmistim ertesi gün uyandim evde ses yok cit yok tv yi actim bir dizi seyrettim neyse kalkayim yatagimi toplayayim cay yapayim bari dedim yorganimi yastigimi topladim aldim elime yatak odasinin kapisini sessizce actim iceri girdim yorgan yastik sag tarafimda durdugu icin ben sag taraftaki yatagi göremiyorum elimdekileri biraktim tam dönecegim anaaaaa bi baktim görümcem ve esi yatakta üstüsteler onlar bana bakiyor ben onlara ama kimse kipirdamiyor sonra birden kendime geldim odadan bir ciktim unutamam öyle bir utandimki deli gibi cay hazirliyorum görmeyin ogün cok utanmistim

facia:roflol::roflol::roflol:

ahh kızlar ben hangısınden baslayayım bilmemkı

1-ılk düğünüm samsunda olmus ıkıncı düğün için bandırmaya gelecektık kı olmadı cünkü vedalasma faslını uzattıgımız için ucagı kacırdık.o yorgunlukla 16 saat otobüs yolclugu yaptık

2-neyse otobusle bandırmaya geldık dününde nıkahımız kıyıldı o gece olan oldu ertesı gun nıkah memuru aradı sız evlı degılsınız evraklarda yanlıslık oldu bekar görünüyosunuz demesinmı?ahanda nıkahsız gıtti dedim kendi kendime(esım süreklı sana sahte nıkah yağpacam derdı gülerdik ve saka gercek oldu)
3-son olarakta salonda cekilen düğün resımlerımın yanması tuzu biberi oldu.esıme yok yaa bız evlenmeyelım bunlar bıze bi işaret desemde şimdi çok mutluyuz elhamdülillah.....

gülmekten kASIKLARIMA AĞRILAR GİRDİ YAWWWWWWWWW

yok mu daha anısı olan yaa :nazar:

ahanda bi dene de ben anlatayım barim sayfayı güncelleyek demi ama :))

eşimle henüz çıkıyoduk 7 yıl evveldi ..bebek te buluşmak için karar aldık ben yola çıktım otobüs metro derken epey bi yol katetmiştim,en son beşiktaştayım telefon etti nerde kaldın dedi dedim beşiktaştayım dedi gökhanda gelicekmiş kız arkadaşı ile ( kuzeni olur çok bahsetmişti ama görmemiştim ) seni alsınlar ordan bi daha ötobüse binme dedi iyi dedim .araba markasını söyledi ben dolmabahçe de bekliyorum ..araba geldi bindim tanımadığım için tanıştık ama çok konuşmadık nereye dedi bebeğe dedim cafenin adını verdim gittik .neyse geldik geliceğimiz yere indim arabadan eşim de orda ,eşimi tabi sevgilim o zaman öptüm ,gökhan da arabadan indi .eşim gökhana gökhanda eşime bakıyo ben vay kuzen naber demelerini beklerken eşim kim bu demesinmi anaaaa nası yani ya kafamı buluyosun gökhaann ,gökhanda bana eylül hayırdır diyo ,ay bi dakka ya kafam karıştı nasıl toparlayacağımı bilemedim.tam o sırada eşimin telefonu çaldı arayan gökhandı abi yarım saattir bekliyorum kimse yok burda ... :1shok: ben şok meğer gökhanlar karışmış ..bende bu araba hiç peugeut ya benzemiyor tam siyahta değil eee bunun sevgiliside olcaktı yanında niye yok diye düşünüp duruyodum arabada..meğer o kişi o kişi değilmiş ..tabi sahte gökhanla eşim arasında ufak çaplı bir takışma oldu ve adamı postaladı ..gerçek gökhan ve sevgilisi gelince olaylar gün yüzüne çıktı ,ben çook utandım onlar güldü eşim çok sinirlendi söylendi durdu ,sahte gökhan ise hayalleri ile birlikte tarih oldu ..

o gün bugün eşim beni nerde olursam olayım araba ile gelir alır :))
ayrıca bu benim ikinci yalnış araba maceram :)))

X