Sevgiliniz yada eşinizle yaptığınız ve bidaha hatırlamak dahi istemediğiniz anılar:)

Bir keresinde eşimle flört ederken dışarıya eğlenmeye çıktmıştık.
Vodkadan nefret ettiğim halde birhayli tüketmişim ben :))
Tabi sonra ayağa kalkıyım dedim lavaboya gitmek için , kalkar kalkmaz yere oturmam bir oldu.
Neyseki etraftakilerin de beni görecek halleri yoktu :)
Ama inanılmaz kötü oldum , çıkartmam lazım çıkaramıyorum.Ayakta duramıyorum , başım dönüyo oturamıyorum..

Sonunda bu böyle olmayacak diyip , parmağını gırtlağıma dayaması bir oldu.
Sonrası malumunuz :) Heryer kusmuk..

Yani birde yeni çıkıyoruz , o utançla sonra ben tabi herhalde bi daha aramaz falan derken..
Sabah aradı hemen nasıl olduğumu sordu.
Bu çocuk bana aşık dedim tabiki :)
Ve evlendik..
:1hug: çok süper yaa:))

aşkımla ilk yıllarımızda ben yanına gittiğimde ayrılık vakti geldiğinde otogara gelir sonra bileti alır otobüs saatine yarım saat kala gider değiştirirdik bi saat bi saat derken sabahlardık otogarda banklarda oturarak.. (annemlere otobüste yer yok kız arkadaşımda kalıcam derdim ) yine bigün böyle gecenin bi yarısı otururken bankta aşkım başını dizime koymuştu. haliyle bi süre sonra bacağım uyuştu. biraz kafanı kaldırırmısın dedim oda azcık kaldırdı bekliyo bende ayağa kalkıp tekrar oturucamki bacağımı hareket ettirip uyuşukluk gidicek diye .. ayağa kalkmamla kendimi yerde bulmam bir oldu. uyuşuk ayakla ayağa kalkılırmı hiç . pat yere düştüm. benimkiside hala kafasını tutmuş bekliyo etrafta oturanlar var herkes bakıyo o anda öyle utandımki napcağımı şaşırdım bi anda bitane vurmuşum kafasına senin yüzünden hep diye o zaten gülme krizine girmiş ama bende utanç krizine. ay nası rezil olmuştum hala unutamam :eek:
:icecream: canım ya gülmekten kendimi alamadım gözümün önünde canlandırıncasositososito

benimde hatırlamak istemediğim utandığım bi anım var kızlar.biz o zaman eşimle sevgiliyiz en deli zamalarımız 17 18 yaşlarındayım.bir gün eşimin evine oturmaya gittik.ama korkuyoruz da annesi falan görcek diye,sessizce eve girdik ben saçlarımı toplayıp şapka takıp kedime erkek süsü vermiştim.(çocukluk işte tanınmıycam yaa).eşimin odasına girdik tabi benim ayakkabılarımı da odaya aldık.kapıyı kiritledik.bir kaç saat oturduktan sonra benim çok ama çok çişim geldi tutamıycam artık o durumdayım yaşımızda küçük o zman lar utanıyoruz birbirimizden.en sonunda söyledim ona ama bu sefer tuvalete çıkamıyorum annesii evde.bana büyük bi bardak getirdi kendi dışarı çıktı bende odada bardağa yapmıştım.bardağa gördüğünde maşallah yarım kilo yapmışın demişti çok utanmıştım hala çok gülerim aklıma gelince.birde bardağı camdan aşağı boşaltmıştık hahaha ay çok komik ya olamaz böyle bişey allah nediyim emi bide camdan aşagı boşaltmışlar acaba aşada biri varmıydısırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:dance:

aşkımla ilk yıllarımızda ben yanına gittiğimde ayrılık vakti geldiğinde otogara gelir sonra bileti alır otobüs saatine yarım saat kala gider değiştirirdik bi saat bi saat derken sabahlardık otogarda banklarda oturarak.. (annemlere otobüste yer yok kız arkadaşımda kalıcam derdim ) yine bigün böyle gecenin bi yarısı otururken bankta aşkım başını dizime koymuştu. haliyle bi süre sonra bacağım uyuştu. biraz kafanı kaldırırmısın dedim oda azcık kaldırdı bekliyo bende ayağa kalkıp tekrar oturucamki bacağımı hareket ettirip uyuşukluk gidicek diye .. ayağa kalkmamla kendimi yerde bulmam bir oldu. uyuşuk ayakla ayağa kalkılırmı hiç . pat yere düştüm. benimkiside hala kafasını tutmuş bekliyo etrafta oturanlar var herkes bakıyo o anda öyle utandımki napcağımı şaşırdım bi anda bitane vurmuşum kafasına senin yüzünden hep diye o zaten gülme krizine girmiş ama bende utanç krizine. ay nası rezil olmuştum hala unutamam :eek:

Ayy kızlar kimse benim kadar talihsiz bir şekilde rezil olamaz heralde...Beni istemeye eşim ve ailesi geldiler,neyse ben kahveleri verdim bizimki (eşim)çok heyecanlı tam bişey yapacak derken corrt die abim kahvesini damadın üzerine dökmesin misırnaşık şey kazaa tabii.neyse abimin döktüklerini temizlemeye çalıştım,bir baktım ki benim ayakkabımın bir tokası var bir tok yok koşturmaca içinde:eek:neyse diğerinide kopardık..DedimAllahım neler oluyor böyle..sonra isteme bitti ve biz topluca fotoğraf çektirmeye stüdyoya gideceğiz,kapıyı açççtım kiii ne göreyim dersiniz???Bizim oğlanın yani damadın,abimin,kayınpederin,onların tarafından akrabalarının ayakkabıları yooook!Hepside yeniymiş.Çalınmış:1no2: sonuç olarak damat,abim ve akrabalar üstleri takımelbise cillop altları kimisi tuvalet terliğine benzer iğrenç terlik kimisi çatıdan bulduğumuz eskimiş büyük pabuçlarla resim çektirmeye gidiyoruz,düşünsenize.Aman yaa..neydi o günler yaa..fotocuya gittik herif koptu bizi görünce,ben onları fotoshopta düzeltirim dedi ama o gün herkes fenaydı kızlar..:roflol:

bi tanede benden. Ablamla eniştem nişanlılar, bi gün eniştem ve ailesi bize geldiler bayada kalabalıklar, neyse işte hoşbeşle vakit geçti bir ara ablamla eniştem ortadan kayboldular pek başbaşa kalamıyolardı odaya geçmişler tabi bununda herklez farkında aradan bi saat kadar olmadı çıktılar servis yaparken ne göriim eniştem, dedemler onundedesi babalarımız amcalarımız yani ciddi bi topluluğun içinde ablamın kocaman pembe tüylü tokası kafasında hiç bişeyden haberi yok oturuyo. kimsede uyarmamış garibi odaya geçtiklerinde toka ablamın kafasından onunkine geçmiş nasıl olduysajeyyar? ben uyarınca anladı anladı tabide kırmızıyı geç adam morardı.:asigim:

ayyy koptum ya sırnaşık
superdı hihoyyytallah canınızı almasın hala guluyom:lepi:lülülülülülü

ay cok guldum bı tanede ben yazıyım
bız deprem zamanı evımız mustakıl ust kalttan alt kata tasındık hersey yukarda oldugu ıcın annem camasırasmay yukarı cıkmıs bızde kardeslerımle asagıda oturuyoruz
ben bıraz hastayım
o arad eve tel sapıgı dadandı arıyo konusmuyo
annem camasır asrken kapı kapanmıs balkonda kalmıs arka tarftakı komsuya seslenmıs
onlarda deprem baganesıyle kalıyolar pek samımı degılız
tam o sırada yıne tel caldı ve actım sapık konusmadı
arkadan yıne tel.actım annenız balkonda kalmıs kapıyı acarmısın dıyo ......
bende sen kendı annene kapıyı ac dedım ve kapadım:roflol:tabı komsuda kızmıs bana banane naparsan yap demıs
meger annem cıdden kapıda kalmıs sonra bagardıda duydukkaydirigubbakcemile
cok utanmıstım
komsuya gıtmıstık sonra hemen haka anlatıp gulerız komularla-tatlicadiarzu-:roflol:

kızlar benımde anlatıcagım bı olay var hatırladıkca ben hala ellerımı yuzume kapatırım ıstem dısı olayı yapan emınım kı ılkgunkı kadarmahcuptur
lıse bıttı 18 yasındayız yakın arkadasımı ıstemeye gelıcekler moral olsun sende gel dedı gıttım cay faslından sonra kız ısteme faslı basladı damat adayı tuvalete cıktı ve geldı ama ayagında tuvalet terlıklerıyle gelmıs heyecandan. kız annesı bır cıglık attı damat yerınden hopladı ve aceleyle cıkıcam odadan derken ayagı bukuldu terlık koptu saskın saskın eeeeeee bu yırtıldı dedı herkes o anda koptu oglan ewının butun havası sondu ortam cok tuhaf oldu neyse kı kız babası olgun davrandı ve aıle daha mahcup olmadı ama bu kadar kotu bır kız ısteme anısıda kolay kolay herkese nasıp olmaz

:1shok::1shok::1shok:Allahım sen koru yaaa

gerçekten zor bi durumda kalmış çocukçağızzz:1ninca::1ninca::1ninca:

kızlar hepinizde beni gülmekten öldürdünüz yaa
birde ben yazayım.
bundan taaa 15 sene önce ye dayanıyor.ama ben hala hatırlar,hem utanır hemde gülerim.
biz küçük bilr ilcede oturuyoruz.bir gün kız arkadaşlarla toplanıp,merkez olan ilimizde lokantada yemeğe gittik.cokacimcoook
neyse yedik içtik,yemek sonu ben rahatlama isteği duyarak,bi çırpıda, masada bulunan sarı rengte şişeyi alarak, yüzüme gözüme sürdüm.
ay bune;
elim ,yüzüm yapışak,kuru bi hal aldı kafamçokkarıştı
arkadaşlarada seslenerek, üstünede lokonta sahibinede kızarak,
- ne biçim kolonya ya, hiç keskin değil,onca para döktük,adam gibi masaya kolonya koymamışlar.
arkadaşlar şaşkın.
bir bana bir şişeye bakıp kahkahayı kopardılar.:roflol::roflol::roflol:
meğer o şişedeki hazır limon suyuymuş.
ben tabii rengten renge girdim
ay nasıl utanmıştıııımmm :eek:.ilk defa o zaman tanışmıştım hazır limonun suyuyla
sonrada gül babam gül,
o zamanlar yeni cıkmışmış bu hazır su.çahillik ne kötü yaa

bir tanede benden ama bnmkisi gerçekten çok fena birşeyyy! :eek:

ben detarjan tanıtımı için bir marketteyim.tam karşı tarafımda şarküteri ve orada çalışan hoşlandığım çocuk ercan(daha önce başka bi konuda bahsetmiştim ondan).
neyse bu forumda gerdek sabahı 5 te kaynanın çarşaf diye kapıya dayandığını okumuştum.acaba hangi yörelerde var böyle saçma bir adet diye merak ettim.bizim erci de ordu-fatsalı.ilkin ona gidip burada ordu-giresun-samsunlu kızlar varmı birşey sorcam dedim.oda bana sorsana ya dedi.ben boşver bayanlara sormak daha iyi dedim.
tmm sonra giresunlu br kıza sordum yokmuş.ama şimdi garantiye almak için birde evli birine sormak lazım dedim.tam bu ercanın karşı tarafında duran sucuk tanıtımı yapan evli bir abla vardı.fısıltı ile sordum.ama o fısıltı ile cevap vermedi!!! :1shok:
bnm kocam giresunlu ve sabah gerdek sabahı kimse benden çarşaf istemedi,ve tam karşıda ercan gözleri pörtlemiş şekilde bana baktı! :bbo: :eek:
ben eyvavahh duydu kesin,şimdi kimbilir hakkımda neler neler düşünecek diyorum.hayır çocukta ondan hoşlandığımı biliyor.arada bir eletriklenme var,ve konu gerdek!allahım nasıl yerin dibine girdim ya.........

cmt günü öğle saatiydi.bu şimdi sürekli dilek dilek diye beni çağırıyor.hayır ben öle utandımki kaçıyorum resmen,neyse akşam üzeri bir cesaret geldi gitti duymadın dimi söz ver dedim.bu yoo duydumda tam anlamadım sen niye utandın dedi!anammm dedim tmm rezil oldum!ki birde o gün markette regl oldum.pantolunuma ve önlüğüme geçmişti.önlüğü aceleyle yıkdım.pantolunu kuruması için aşağıda vestiyerde bırakmış ve pasta imalatında çalışan bir teyzenin kırmızı basma eteğini giymitim.yani zaten yeterince fena bir gündü ve şimdi tam oldu dedim!neyse ben gene kaçtım ercanın yanından!sonra buda çıkarken gelip bana dilek seni karşıda sosyal tesislerde bekleyeceğim.bir çay ısmarlayayım sana hemde şu konuyu anlatırsın bana.hadi 7-30da orada ol dedi gitti...ben artık kırmızı domates gibi olmuşum.beni gören ne oldu diye soruyor sırnaşık şey dedim tamam tezeği avuçla yedik!çocuk çıktı gitti...yok gelemem falan bişi diyemiyorum.off herşey böyle üst üstemi gelir???
neyse 7.30 oldu halbuki çıkış 8,müdürden izin alıp çıktım birde keratanın yüzünden.ama bnm pantolan hala kurumadı!neyse ben önlüğü giyip gittim.ercan görünce dilek hayırdır bu önlük niye çıkarmadın.şimdi önlüğün üstündede detarjan firmasının logosu var.aynen doktor önlüğü gibi.ama ne yapayım çıkarırsamda pantolan kurumamış arkan belli rezil olmak var! :roflol: ona önlüğü lavoda askıya astım aniden yere düşüne su oldu.sonra ömlüğü aldım uğraşırkende dalgınlıkla pis merdivenlere oturmuşum hepten leke oldu.neyse ikisinide yıkadım falan dedim.bu diyorki dilek ya sen ne dalgınsın,bir bayan olarak oturudğun yere bakman,önlüğüne sahip çıkman lazım falan dedi.ama ben iyice fena oldum..

ama bitmedi...........

şimdide çarşaf olayı!

sen ne söyledin dedi.bende duymadınmı dedim.buda yoo duymadımm bnm hakkımda birşey söylediğini falan sandım ondan öle dikkatli baktım ben bişi duymadım.ağzından laf almak için duydum dedim.ama şimdi madem yanlızız hadi anlat!
aaaayyyyyyyyyy ercaan şimdi seni öldürsemmi sevsemmi bilmeiyorum dedim içimden :roflol: duymadığınamı sevineyim anlat diye ısrar etmesine mi delireyim?bende ya anla işte evli birine sorulan soru.buda ya anlat merak ettim dedi.vee dıkkk!o ana kadar utançtan yerin dibine gitmiş dileğe bi cesaret geldi.hani demiştim ya bazen çok utangaç bazen çok arsız olurum diye.amanın bir arsızlık geldi bana! dedimki ben nette kadınlar klübü.com diye bir sitede böyle bir yazı okudum.ve senin memlketinde bölye bir adet varmı yokmu diye merak ettim!bu tabi önce bi gık gık kaldı.sonra hiç cıvımadan bizim orada böyle bir adet varmı yokmu bilmiyorum belkide vardır.ama ilginç..erkekler hiç böyle kendi aralarında çarşaf istenirmi istenmezmi diye konuşuyorlar dedi..

çok fenasın dilek dedi sonra bana şirin şirin güldü :asigim: ve kalkıp ikimize böğürtlenli çay aldı.

not: hiç birşekilde atmasyon yoktur,%100 gerçektir sengözlerimebaksanab

benimde hatırlamak istemediğim utandığım bi anım var kızlar.biz o zaman eşimle sevgiliyiz en deli zamalarımız 17 18 yaşlarındayım.bir gün eşimin evine oturmaya gittik.ama korkuyoruz da annesi falan görcek diye,sessizce eve girdik ben saçlarımı toplayıp şapka takıp kedime erkek süsü vermiştim.(çocukluk işte tanınmıycam yaa).eşimin odasına girdik tabi benim ayakkabılarımı da odaya aldık.kapıyı kiritledik.bir kaç saat oturduktan sonra benim çok ama çok çişim geldi tutamıycam artık o durumdayım yaşımızda küçük o zman lar utanıyoruz birbirimizden.en sonunda söyledim ona ama bu sefer tuvalete çıkamıyorum annesii evde.bana büyük bi bardak getirdi kendi dışarı çıktı bende odada bardağa yapmıştım.bardağa gördüğünde maşallah yarım kilo yapmışın demişti çok utanmıştım hala çok gülerim aklıma gelince.birde bardağı camdan aşağı boşaltmıştık..

Gerçektende güzel ve rezil bir hikaye gülmekten öldüm çocuk olduğun belli

karın kaslarım ağrıdı gülmekten bitanede benden bi hikaye,
bizde yeni evliyiz yazın ortası kapı balkon pencereler acık eşim tv izliodu yatalım dedim git yat dedi ya korkuorum dedim sende gel dedim ,ya 4. katta hırsızın işi ne dedi,neyse gittim yattımm ama aklıma bi şeytanlık geldi yatak odasının balkonundan cıktım oturma odasının penceresinin altına saklandım,eşim in arkası dönük tv izlio pencerede acık,napsam napsam düşündüm iki elimle ensesine yapıştım perdenin arkasından beni görmüo karanlık,aman allahım bi koltuktan fırlayışı vardı ben bile korktum hey kim var orda dio ama perdeden dıarıya bakmıoo ey allahımm hiç unutamaıorumm,bi solukta attım kendimi yatağa cektim çarsafı yüzüme kadar ama yatak hopluo benim gülmemden ,ışığı actı beni görünce gülerken anladı yaptığımı,yüzü bembeyazdı ama

karın kaslarım ağrıdı gülmekten bitanede benden bi hikaye,
bizde yeni evliyiz yazın ortası kapı balkon pencereler acık eşim tv izliodu yatalım dedim git yat dedi ya korkuorum dedim sende gel dedim ,ya 4. katta hırsızın işi ne dedi,neyse gittim yattımm ama aklıma bi şeytanlık geldi yatak odasının balkonundan cıktım oturma odasının penceresinin altına saklandım,eşim in arkası dönük tv izlio pencerede acık,napsam napsam düşündüm iki elimle ensesine yapıştım perdenin arkasından beni görmüo karanlık,aman allahım bi koltuktan fırlayışı vardı ben bile korktum hey kim var orda dio ama perdeden dıarıya bakmıoo ey allahımm hiç unutamaıorumm,bi solukta attım kendimi yatağa cektim çarsafı yüzüme kadar ama yatak hopluo benim gülmemden ,ışığı actı beni görünce gülerken anladı yaptığımı,yüzü bembeyazdı ama
:dance::dance::dance:

inanın bende çoookkkk güldüm kızlar,bitanede ben anlatayım,kışın çok fasla kar yağdığında antenlerin üstü dolar ve tv göstermezdi,bizim ev müstakil olduğu için ben çatıya çıkar temizlerdim anteni.yine o talihsiz günlerden biriydi annecim ve ben üst bahçeye dolandık çatıya merdiveni dikicez ve ben çıkıp işi halletcem merdivenin bi ucundan ben diğer ucundan annecim tutmuştu ben yürüyrum fakat bi ağırlık var gidemiyorum aynen kemal sunal ın filmindeki gibi yürü yürüyemiyom bendeee gidiyorum,gidiyorum gidemiyorum arkamı döndüm baktım annecim yok,allah,allah diyorum annecim nerede aaaaaa bi baktım ne göreyim annecim kaymış düşmüş bende salak gibi annecimi arıyorum düşene çok gülerim koptum tabi yazık kadıncaz donmuş her yeri ıslanmış bi taraftan hala anteni yap diyo dizisi başlayacakmışta,bi düşen gördüğümüzde hala hatırlar güleriz annecimle ama ben ne bileyim annecimin düşeceğini çokkkkkkkk komik yaaaaaaaaa tv derdine düştük başımıza neler geldiiiiiiiiii...

Son düzenleme:
bende anlatıyım size eski sevgilimle olan bir anımı
hata iki anımı
daha yeni çıkıyoruz bir bankta oturduk neyse işte konuşuyoruz bir an bu bana döndü dediki çene tarafımı tarif ediyor şuranda bir şey var dedi ben çok panik oldum bir an çantamı kurcalamalar ayna arıyorum ama nasıl aynayıda bulamıyorum çocuğun hevesi kursağında kalmış bir vaziyette tamam tamam yok birşey şaka yaptım dedi:çok üzgünüm:halbuki düşüncesi aaa ne var alsana dememi bekliyor o anda dudağımdan öpeçek.......
:asigim:kendimi çok aptal hissetmiştim o neler hissetmiştir acaba nerden buldum bunu demiştir.
birde yine ilk başlarda aynı yerde çalışıyorduk yemeklerimizi aldık beraber yiyicez.karşı karşıya oturuyoruz. yemeği yerken benim oda arkadaşım bunun arkasında işaret ediyor . benimkide gözünü benden kıptığı yok elimi tutma çabalarında tam hamle yapıcaktı ki ben onun tutucağı elimi kaldırdım arkadaşıma el sallamaya başladım
"aaaa sendemi burdasın fatma merhaba falan yaptım" ama bu istem dışı olmuştu elini kaldırmış bana doğru getiriyordu bozuldu birşey demedi ama kıpkırmızı olmuştu.
ne günlerdi beee az çekmedi benden ohhhhh canıma deysin aslında ben onun bana yaptıklarının karşısında benim yaptıklarım hiç kalır.

Bende anlatayım ; eşimle yeni evliyiz evlendikden bi iki hafta sonra kurban bayramı oldu. eşimin aileside çok kalabalık ve çoğuda istanbulda vs yaşıyor neyse bayram günü eşimin dedesigile gittik bahçeden içeri girerken eşim aa amcamlarda gelmiş dedi tabi ben daha amcalarının bi kısmını tanımadığım için kim amcası kim deil bilmiyorum o sıradada bahçede kurban kesiliyo ve erkeklerde orda ayakda sohbet ediyolar neyse biz amcaların ellerini öpmeye gittik ilk ben başladım ve sırasıyla öptüm ordakilerin ellerini eve geçdiğimizde eşim yanıma gelerek kasabın elini niye öptün demezmi bana bunu hiç unutamam özellikle kasap gördüğüm zaman aklıma gelir ...

Bende anlatayım ; eşimle yeni evliyiz evlendikden bi iki hafta sonra kurban bayramı oldu. eşimin aileside çok kalabalık ve çoğuda istanbulda vs yaşıyor neyse bayram günü eşimin dedesigile gittik bahçeden içeri girerken eşim aa amcamlarda gelmiş dedi tabi ben daha amcalarının bi kısmını tanımadığım için kim amcası kim deil bilmiyorum o sıradada bahçede kurban kesiliyo ve erkeklerde orda ayakda sohbet ediyolar neyse biz amcaların ellerini öpmeye gittik ilk ben başladım ve sırasıyla öptüm ordakilerin ellerini eve geçdiğimizde eşim yanıma gelerek kasabın elini niye öptün demezmi bana bunu hiç unutamam özellikle kasap gördüğüm zaman aklıma gelir ...

:roflol::roflol::roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3hay Allah iyiliğini versin emisırnaşık şeysırnaşık şey

kızlar benımde anlatıcagım bı olay var hatırladıkca ben hala ellerımı yuzume kapatırım ıstem dısı olayı yapan emınım kı ılkgunkı kadarmahcuptur
lıse bıttı 18 yasındayız yakın arkadasımı ıstemeye gelıcekler moral olsun sende gel dedı gıttım cay faslından sonra kız ısteme faslı basladı damat adayı tuvalete cıktı ve geldı ama ayagında tuvalet terlıklerıyle gelmıs heyecandan. kız annesı bır cıglık attı damat yerınden hopladı ve aceleyle cıkıcam odadan derken ayagı bukuldu terlık koptu saskın saskın eeeeeee bu yırtıldı dedı herkes o anda koptu oglan ewının butun havası sondu ortam cok tuhaf oldu neyse kı kız babası olgun davrandı ve aıle daha mahcup olmadı ama bu kadar kotu bır kız ısteme anısıda kolay kolay herkese nasıp olmaz

ayy en komiği buydu..ne güldüm canım yaa sağolasın:roflol:
zavallı damat terlik yırtılmış bi de yaa:roflol:
evlendiler mi peki bir arkadaş sormuştu bende merak ettim

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Benimde başıma pazar günü gelen bir olayı anlatayım..
Aşkımla birlikte buluştuk sonra akşam yemeği için onlara gittik neyse annesi bir komşuya kadar geçti bu arada benimki rahat durmadı öpüyor falan annem görücek gelicek dememe kalmadı kapı sesi :smiley-cool: tabi ben kıpkırmızı az kalsın yakalanıyorduk kaydirigubbakcemile3

kızlar cok guldum ya ısyerındeyım bıde kendımı tutayım dıyorum tutamıyorm ıns kımse sesımı duymamıstır:roflol:
ay bende sıze cok rezıl bı anımı anlatayım
ama kımseye soylemeyın haa:jeyyar:
suankı nısanlımla ozaman sevgılıydık butun gun gezmıstık ve benım tuvaletımın gelmesıne ragmen gırmemıstım dısarıdakı tuvaletler pek temız olmadıgndan eve gıdınce gırerım dedım
ama ne bılım daha beter olacıgımı:roflol:
sevgılımle mınıbus beklıyoz tabı benı gulduruyo felan ben guldukce daha fena sıkısıyom
askıma dıyom tamam guldurme bak cok kotuyum oda durumun farkında ınadına susmuyo
bende krıze gırmısım zaten susturamıym kendımı :roflol:
artık son dakkalrımı yasıyom ya o anı anlatamam sıze durduramadım kendımı veee evet beklenen soonn:roflol::roflol:
tabı ben kıpkırmızı kesıldım mınıbusde geldı bınmeyelım dıyorum cok kotuyum
neyse etek gıymıstım Allahtan karsıda camasırcı vardı onun yanındada bı restorant herseyı hallettık ama ben cok kotu olmustum yaa:eek:
bıdaha o konuyu ıkımızde acmadık tabı aklıma geldıkcede utanıyorm hala:eek:

kızlar cok guldum ya ısyerındeyım bıde kendımı tutayım dıyorum tutamıyorm ıns kımse sesımı duymamıstır:roflol:
ay bende sıze cok rezıl bı anımı anlatayım
ama kımseye soylemeyın haa:jeyyar:
suankı nısanlımla ozaman sevgılıydık butun gun gezmıstık ve benım tuvaletımın gelmesıne ragmen gırmemıstım dısarıdakı tuvaletler pek temız olmadıgndan eve gıdınce gırerım dedım
ama ne bılım daha beter olacıgımı:roflol:
sevgılımle mınıbus beklıyoz tabı benı gulduruyo felan ben guldukce daha fena sıkısıyom
askıma dıyom tamam guldurme bak cok kotuyum oda durumun farkında ınadına susmuyo
bende krıze gırmısım zaten susturamıym kendımı
artık son dakkalrımı yasıyom ya o anı anlatamam sıze durduramadım kendımı veee evet beklenen soonn
tabı ben kıpkırmızı kesıldım mınıbusde geldı bınmeyelım dıyorum cok kotuyum
neyse etek gıymıstım Allahtan karsıda camasırcı vardı onun yanındada bı restorant herseyı hallettık ama ben cok kotu olmustum yaa:eek:
bıdaha o konuyu ıkımızde acmadık tabı aklıma geldıkcede utanıyorm hala:eek:

:roflol::roflol::roflol::roflol:ayyy yerlerdeyim gülmekten karnıma ağrılar girdi allah seni napmasın emi

ayyy şu moral bozukluğumla beni güldürdün Allhta seni güldürsün inşallah.
:roflol::roflol::roflol::roflol:

X