Sevgiliniz yada eşinizle yaptığınız ve bidaha hatırlamak dahi istemediğiniz anılar:)

keops35 kullanıcısından alıntı
eşimle aramızda 30-35 cm'lik bir boy farkı var.bir gün pazardayız,peynir alacağız.satıcı bir parça peynir kesip tatması için eşime uzatınca eşim 'abi,bu çok fazla.birazını geri al.' dedi.adam ne dedi peki??? 'olsun abi,çocuk da tatsın.' ben hala düşünüyorum,beni genç gördü diye sevineyim mi,eşimi yaşlı gördü diye üzüleyim mi?

AYY BUNA ÇOK GULDUM YAA

Eşimle daha flört aşamasındayız yılbaşı günü idi sanırım aradı görüşelim mi diye canım alışveriş yapmam lazım akşam üstü görüşürüz dedim oda hadi gel beraber gidelim hem birlikte gezeriz hem sen alışverişini yaparsın dedi tamam dedim neyse alışverişimizi yaptık arabaya bindik geri geliyoruz geniş bir sokaktan tam sahile gireceğiz aman allahım 2 tane polis arabası birden önümüze kırdı bir tane de arkadan sıkıştırdı tam ortada kaldık neyse polisler hemen arabaya yöneldiler silah filan çıktı tabi ben şok :1shok: ön koltuktayım ama polislerin o halini görünce öyle bir sünmüşüm ki koltukla varla yok arasında neredeyse elimdeki poşetlerin arkasına saklanacağım aklımdan neler geçmiyor ki ulan diyom şansa bak ben polisler gelip hesap sormasın diye arabayı parkeder etmez araban çıkıyorum ki gelip nesiniz necisiniz diye sormasınlar diye bunlar bizi arıyor :1shok: eşimin üstünü arıyorlar neyse ruhsat istediler elini kılmıldatma kolunu oynatma filan neyse ruhsata bakınca ortaya çıktı ki aradıkları biz değilmişiz. Plakanın son hanesi değişik onlar kusura bakmayın dedi gittiler ama bana eve varana kadar kal geldi resmen.

Yok yanımdakinin yankesici, katil vs. bilumum suçlu olabilme ihtimalleri bir yana olsa da asıl babamın beni oyum oyum oyacağını düşünmekten şiştim resmen.

aboo hakkaten bi de o var anaya babaya nasıl hesap verilir o durumda bilemiyorum allam al canımı kurtar beni der insan:roflol:

anlatsam beni taşlarlar burda
ne deli cesareti varmış yarebbim bizdede :nazar:

anlatsana ya gösterdin vermedin omaz bölee:nazar:

Nişanlıyken taksici bizi arabadan atmıştı.

Parfüm sürmüşüm kokla dedim şöförde bizi yanlış anladı tabi.

Zınk diye durdurdu arabayı inin çabuk dedi para da vermemiştik üstelik cebimize kaldı para.-tatlicadiarzu-

uuu:1ninca:
bir defasında otobüs şoförü bizim tam yan koltuğumuzdaki çifti öpüşürken gördü sanırım dan diye bir frena yaptı ne olduğumuzu şaşırdık laf saydı saydı tabi arabadabna atamadı hakkı yoktu ama o çift pis rezil olmuştu tksimde indiğimizde herkes onlara bakıodu çok fezciii:kedi:
[/QUOTE]

Allah sizleride güldürsün emiiiiiiii:roflol::roflol::roflol:
ne matrakmışsız valla ha:roflol::roflol::roflol:

bizde daha yeni evliyiz o sıra...(10 yılın sonun e nihayet ) eşimle yatakta uzanmış sohbet ediyoruz,işte geçmiş 10 yılın analizi ve anıları ....sonra eşim bana döndü ve dedi ki, ''biliyor musun, ben senin hiç pırt yaptığına inanmıyorum'' dedi..ben şaşkın ama kopmuş bir haldeyim tabii...ve eşime ''niye ben insan değil miyim '' dedim...eşim '' ya ne bileyim işteee'' dedi sırıtarak ...bende sırıtıyorum tabii bu arada...sonra durdu ,düşündü ve bombayı patlattı eşim,'' yaaa ne olur,ne olurrr ,bir kere pırtlatsana',lütfenn' dedi...ben iyice koptum ve iyice şaşkındım ama gülmekten de kendimi alamıyordum,çünkü eşim bu aradaa hala ''ne olurrr,lütfennnn 1 kere 1 kere.. bak söz 1 daha yap demicem '' deyip ,ısrarını sürdürüyor..bende ''saçmalama ayyy,her insan gibi ,bende pırtlıyorum 'işte' desemde kendisini ikna edemeyeceğimi anladım ve yoğun ,ısrarlı bir 30 35 dk sonunda onu rahatlattım.....:roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
kızlar benımde anlatıcagım bı olay var hatırladıkca ben hala ellerımı yuzume kapatırım ıstem dısı olayı yapan emınım kı ılkgunkı kadarmahcuptur
lıse bıttı 18 yasındayız yakın arkadasımı ıstemeye gelıcekler moral olsun sende gel dedı gıttım cay faslından sonra kız ısteme faslı basladı damat adayı tuvalete cıktı ve geldı ama ayagında tuvalet terlıklerıyle gelmıs heyecandan. kız annesı bır cıglık attı damat yerınden hopladı ve aceleyle cıkıcam odadan derken ayagı bukuldu terlık koptu saskın saskın eeeeeee bu yırtıldı dedı herkes o anda koptu oglan ewının butun havası sondu ortam cok tuhaf oldu neyse kı kız babası olgun davrandı ve aıle daha mahcup olmadı ama bu kadar kotu bır kız ısteme anısıda kolay kolay herkese nasıp olmaz

kız sen beni bu kadar güldürdünyaaaaaa allahta seni güldürsün emiii
ay karnım ağrıdı gülmekten :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
gözlerimden yaş geldi valllaa krize girdim sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

çok güldümm yaaa
aayyy arasıra takılayım ben buraya

bende size basimdan gecen bir olayi utanarak anlatmak istiyorum ,20 sene önceydi nisanliydim görümcemin esi is gezisine gidecekti gece yalniz kalmasin diye beni cagirmisti o gece kalmistim ertesi gün uyandim evde ses yok cit yok tv yi actim bir dizi seyrettim neyse kalkayim yatagimi toplayayim cay yapayim bari dedim yorganimi yastigimi topladim aldim elime yatak odasinin kapisini sessizce actim iceri girdim yorgan yastik sag tarafimda durdugu icin ben sag taraftaki yatagi göremiyorum elimdekileri biraktim tam dönecegim anaaaaa bi baktim görümcem ve esi yatakta üstüsteler onlar bana bakiyor ben onlara ama kimse kipirdamiyor sonra birden kendime geldim odadan bir ciktim unutamam öyle bir utandimki deli gibi cay hazirliyorum görmeyin ogün cok utanmistim
bıde hep kaynanalar yatak odalarını basıyo derler:roflol:delikafadulden
bir gün nişanlımla otobüs beklerken yine gaz sancısı tuttu beni çok kötü durumdayım ve artık dayanamadım ve sessizce gaz çıkardım. durağın yanında da çöp konteynırı vardı. nişanlımda ay bu çöp ne pis kokuyor deyip ordan uzaklaştırmıştı bizi.

tabi ona gerçeği söylemedim:roflol:

ay çok rezil oldum yaaaaaaa:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
bomba gıbı kadınsın her yerde patlıyon ayoldelikafadulden
ahanda bi dene de ben anlatayım barim sayfayı güncelleyek demi ama :))

eşimle henüz çıkıyoduk 7 yıl evveldi ..bebek te buluşmak için karar aldık ben yola çıktım otobüs metro derken epey bi yol katetmiştim,en son beşiktaştayım telefon etti nerde kaldın dedi dedim beşiktaştayım dedi gökhanda gelicekmiş kız arkadaşı ile ( kuzeni olur çok bahsetmişti ama görmemiştim ) seni alsınlar ordan bi daha ötobüse binme dedi iyi dedim .araba markasını söyledi ben dolmabahçe de bekliyorum ..araba geldi bindim tanımadığım için tanıştık ama çok konuşmadık nereye dedi bebeğe dedim cafenin adını verdim gittik .neyse geldik geliceğimiz yere indim arabadan eşim de orda ,eşimi tabi sevgilim o zaman öptüm ,gökhan da arabadan indi .eşim gökhana gökhanda eşime bakıyo ben vay kuzen naber demelerini beklerken eşim kim bu demesinmi anaaaa nası yani ya kafamı buluyosun gökhaann ,gökhanda bana eylül hayırdır diyo ,ay bi dakka ya kafam karıştı nasıl toparlayacağımı bilemedim.tam o sırada eşimin telefonu çaldı arayan gökhandı abi yarım saattir bekliyorum kimse yok burda ... :1shok: ben şok meğer gökhanlar karışmış ..bende bu araba hiç peugeut ya benzemiyor tam siyahta değil eee bunun sevgiliside olcaktı yanında niye yok diye düşünüp duruyodum arabada..meğer o kişi o kişi değilmiş ..tabi sahte gökhanla eşim arasında ufak çaplı bir takışma oldu ve adamı postaladı ..gerçek gökhan ve sevgilisi gelince olaylar gün yüzüne çıktı ,ben çook utandım onlar güldü eşim çok sinirlendi söylendi durdu ,sahte gökhan ise hayalleri ile birlikte tarih oldu ..

o gün bugün eşim beni nerde olursam olayım araba ile gelir alır :))
ayrıca bu benim ikinci yalnış araba maceram :)))
3. olursa eve gelmeyecegınden korkuyo zaar:roflol:
anlatsam beni taşlarlar burda
ne deli cesareti varmış yarebbim bizdede :nazar:
sen annat hele bakam taşa tutulacak kaa varmı :nazar:
taşımı alam ben genede-tatlicadiarzu-
çok güldümm yaaa
aayyy arasıra takılayım ben buraya

takıl valla sayende bende takıldım ne güldüm amaŞeniz

Bazılarını daha önce de okumuştum ama şimdi de ayrı bir neşe verdi

Hepiniz çok yaşayın emi kendimi zor tuttum ya sırnaşık şey

:roflol::roflol::roflol::roflol:
huhhah olaylara bak yaaa resmen koptum gece gece 7sayfa okudum daha dayanamicam devamini yarina sakliyorum:roflol::roflol:
suan zaten odama girse annem fln iyce kafayi siyirdim sanar ortam karanlik laptop karsininda paso siritiom mannak gibi:roflol: :roflol:

ne alemiz ya yaşanırken ağlamak isteriz anlatırken gülme krizine gireriz

bizde daha yeni evliyiz o sıra...(10 yılın sonun e nihayet ) eşimle yatakta uzanmış sohbet ediyoruz,işte geçmiş 10 yılın analizi ve anıları ....sonra eşim bana döndü ve dedi ki, ''biliyor musun, ben senin hiç pırt yaptığına inanmıyorum'' dedi..ben şaşkın ama kopmuş bir haldeyim tabii...ve eşime ''niye ben insan değil miyim '' dedim...eşim '' ya ne bileyim işteee'' dedi sırıtarak ...bende sırıtıyorum tabii bu arada...sonra durdu ,düşündü ve bombayı patlattı eşim,'' yaaa ne olur,ne olurrr ,bir kere pırtlatsana',lütfenn' dedi...ben iyice koptum ve iyice şaşkındım ama gülmekten de kendimi alamıyordum,çünkü eşim bu aradaa hala ''ne olurrr,lütfennnn 1 kere 1 kere.. bak söz 1 daha yap demicem '' deyip ,ısrarını sürdürüyor..bende ''saçmalama ayyy,her insan gibi ,bende pırtlıyorum 'işte' desemde kendisini ikna edemeyeceğimi anladım ve yoğun ,ısrarlı bir 30 35 dk sonunda onu rahatlattım.....:roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

bi kaçtanesini okudum ne kadar açık yüreklilikle paylaşmışsınız yaa
gülmekten öldüm resmen:roflol::roflol::roflol:

kızler çok güldüm valla neler olmuş
bende bitane anlatayım bari..eeee tabi o zamanlar nişanlıydık eşimle fakt işinden dolayı memleketler ayrıydı bu yüzden tlf la çok sık görüşüyorduk.
özellikle akşam oldumu sabahlara kadar msj laşırdık.:asigim:
şimdi diyorum ne yazıyorduk okdar yaz yaz nereye kadar ...neyse düğüne 1 ay kala tabi alişverişler falan hızlandı derken bir takım ailevi sorunlar yaşadık.
onun ailesi aşırı cimri çıktı malesf ve bu da huzursuzluklara sebep oldu.
eşim bu duruma çok üzüldü için pek konuşmuyorduk ama ben içimden çok kızıyordum.
onu üzmemek için de belli etmiyordum...ayyy çok uzattım nayse biz yine bi gün böyle
deli gibi msjlaşiyoz..bu arada yakın bi arkadaşta arada msj atıyor cvp yazıyorum onada
arkadaş düğünden müğündem sorarken konu geldi eşimin ailesiine
bana bi soru sordu bende upuzun bi cvp yazdım
işte şöyle yaptılar böyle yaptılar geçen gün kaynanam şöyle dedi kayınbabam şöyle yaptı
artık içimi döküyorum ya yazıyorum alalh yazıyorum.nişanlımlada konuşamıyorm
zaten yazıyorum onada kızıyorum..
tabi yazdım yazdım sonunda ne oldu msj yanlışlıkla eşime gönderdimdelikafadulden
oyyyyyy paçalarım tutuştu valla.:1shok:hemen aradı beni anlamış tabi yanlış gnderdimi
niye benle konuşmedın falan dedi ama çok utanmıştım o da bozuldu malesf..
aklıma geldikçe kızarım kendime ve o arkadaşa msj attı diye:eek:klava:

Son düzenleme:
ianaın uzun zamandır hiç bu kadar gülmemiştim
akşam okumaya başlamıştım yarım kaldı şimdi okudum kalanları..
ALLAH hayılı ömürler versin hanımlara.s.a.s.a.s.:1hug:

kızler çok güldüm valla neler olmuş
bende bitane anlatayım bari..eeee tabi o zamanlar nişanlıydık eşimle fakt işinden dolayı memleketler ayrıydı bu yüzden tlf la çok sık görüşüyorduk.
.....................

SENİNKİNE BENZER GEÇENDE BENİM BAŞIMA GELDİ AMA ŞÖYLE OLDU..
ARKADAŞ SEVGİLİSİYLE AYRILDILAR ÇOCUK ARAMIYO AYLAR GEÇTİ YOK... SONRA BİR GÜN gecen cuma MSJ ATIYO BUNA... İŞTE NASILSIN FİLAN GÖRÜŞMEK İSTİYORUM DİYOR... KIZ SEVİYOO AMA İŞTE GÜYAM NAZ YAPACAK MSJ ATMIYO VE HEMEN BANA MSJ ATIYOO..

edda bişey diycem inanamıycann ali msj attı .. görüşelim diyo amaa hemen cvp vermiycemm az burnunu sürtecem yalvartacam onu...

ve bu msjı bana atarken ona atıyooo ... ve noluyooo
çocuktan diger msj:

senin gibi biriyle aslaaaaa...!!! benim için böyle düşünüen biriyle asla olmiycam artık böyle düşündüğünü öğrendiğim iyi oldu...

ve bitti ayrıldılar :roflol::roflol:

SENİNKİNE BENZER GEÇENDE BENİM BAŞIMA GELDİ AMA ŞÖYLE OLDU..
ARKADAŞ SEVGİLİSİYLE AYRILDILAR ÇOCUK ARAMIYO AYLAR GEÇTİ YOK... SONRA BİR GÜN gecen cuma MSJ ATIYO BUNA... İŞTE NASILSIN FİLAN GÖRÜŞMEK İSTİYORUM DİYOR... KIZ SEVİYOO AMA İŞTE GÜYAM NAZ YAPACAK MSJ ATMIYO VE HEMEN BANA MSJ ATIYOO..

edda bişey diycem inanamıycann ali msj attı .. görüşelim diyo amaa hemen cvp vermiycemm az burnunu sürtecem yalvartacam onu...

ve bu msjı bana atarken ona atıyooo ... ve noluyooo
çocuktan diger msj:

senin gibi biriyle aslaaaaa...!!! benim için böyle düşünüen biriyle asla olmiycam artık böyle düşündüğünü öğrendiğim iyi oldu...

ve bitti ayrıldılar :roflol::roflol:
bu dahada kötü olmuş yaaaaadelikafadulden

X