sevgilinin problematik annesiyle tanışma

Yazım tarzınız, sanki gerçekte böyle bir probleminizin olmadığını düşündürdü bana.
öyle düşünmüş olabilirsiniz, evet. Kanıtlamak zorunda mıyım? Değilim. Şimdi buraya takır takır her şeyi detayıyla yazsam kimse okumaz, okumaya üşenir. Ben de olabildiğince özet haline getirip taslak olarak paylaştım problemimi. Bundan kaynaklı olarak bir süpheye düşmüş olabilirsiniz. Aynı şekilde kişiliğimden dolayı olsa gerek çok ciddi bir insan değilim, uzun süre ciddi kalamıyorum. Bu da bir etmen olabilir tabii.

yol yakınken vaz mı geçmeli yani? Aslında seviyorum ama bu olayların bu kadar çabuk yaşanması garip ve anlamsız geliyor. Acaba başlangıçta böyle fedakarlık yaptım diye beni keriz yerine mi koydular?
Keriz yerine koymadılae. Konunun seninle alakası yok. Yerinde ayşe fatma da olsa onlar öyle. Onların ilişkileri, karakterleri, bağımlılıkları.
Aynen öyle vazgeç. Aslında seviyorum bu tarz evlilikleri devam ettirmek için yeterli olmuyor.
O sevgiyi vampir gibi emip tüketecekler.
Gerçekten değmez.

Ayyy çok güldüm sdkjfhdksjhf o kadar haklısın ki dkfjdkf ilerisi yok sanki ya dimi? bugün bana laf taşıyan yarın anasına benden laf taşır... aman aman evlerden ırak
Yani bana biraz olgunlaşmamış geldi sevgilin. Açıkçası 23-24 yaşında olsa belki düzelir derdm de kazık kadar adam. Aklı sıra annem sana ısınmadı imajı verip kendini kabul ettirmek için debelen istiyor, kendini önemli değerli hissedecek paşam. Ayrıca 22 yaşındasın, daha kaç gün olmus ilişki başlayalı, bu ne acele evlenmek için. Bence çok erken ama adam da pek iç açıcı değil zaten bence

öncelikle sevgilinle annesinin bütün bu konuşmalarından sen neden haberdarsın?
en büyük hata sevgilinde ki sen annesinin ona söylediği şeylerden bile haberdarsın.. açıkçası böyle bir erkeğin evlilikte dengeyi kurabileceğine inanmıyorum.

akabinde tüm bu duydukların seni ne kadar etkilemiş olsa da bu kişi bir anne ve tanımadığın bir kişi hakkında sadece duyduklarından onu bu kadar kolay yargılamamalısın.

en önemli konu da evlenmeye 5 kalana kadar karşındaki melaike de olsa kesinlikle tanışılmamasını öneririm. ailelerin mevzuya ne kadar geç girerlerse o kadar sağlıklı olduğunu düşünüyorum.

22 yaşında ne evlenmesi ne tanışması delirtecek beni bu sitenin kızları Daha çok gençsin çık gez dolaş eğlen takıl kafana göre. Bu yaşta ne yapacaksın kayınvalideyi kocayı falan. Bir de oturmuş kafaya takıyorsun. Ben senin yaşındayken değil evlenmek ciddi ilişki bile yaşamazdım

yol yakınken vaz mı geçmeli yani? Aslında seviyorum ama bu olayların bu kadar çabuk yaşanması garip ve anlamsız geliyor. Acaba başlangıçta böyle fedakarlık yaptım diye beni keriz yerine mi koydular?
Yol yakınken vaz geç diyemem. Sadece işi ciddiye bindirmek için çok erken. Gezin tozun birbirinizi tanıyın ilk önce. Bu kadar yeni bir ilişkide aileler işin içine girmemeli.

senle evlenmeye niyeti olan insanın mayısta annesiyle tanışması garip geldi. yaşı gelmişse neyi bekliyor. mayısta senle tanışılacak daha , ciddi niyeti olan şimdiden tanıştırır. ayrıca annesinin kötü yorumlarınıda söylemez. . sanki evlenmeye niyet yok amam sevgili olmayı niyet var. sevgilik devam etsin ama evllilik için umutlu olma. evlenmieyecem dese ayrılacaksın. ilerde ayrılmak istediğinde bahanesi hazır , annesini ortaya atacak , sen bırakacaksın oğlanı :))) oda 2-3 yıl oyalanmış olacak

Yani eski sevgilisini unutamadığını söylüyosunuz nasıl evleneceksiniz annesini mi düşünüyorsunuz bu durumda

amaan salla anensini. tanışmana ne gerek var daha şimdiden? gezin dolaşın birbirinizi tanıyın. bakın bakalım bu işin oluru var mı? annesinin laflarını harfi harifne sana aktaran adamdan da bir cacık olmaz hoş.

Benim anlamadığım sen bu kadar önemli ama gereksiz detayi nerden biliyorsun ki.. sevgilin ağzı boş biri galiba.

Ayrıca manita lafını hiç sevmem.. biraz ağırdan alınız efendim

kayınvalide hemen oğlunu evermek istiyor gibi yorumlar yapılmış da gerçekten mayıs ayında sizi beğenmeme ve ilişkinizi baltalama ihtimali de var. Sosyal medyada resminizi görüp " Bu kızı mı ailemize layık gördün? " dediğini de mi erkek arkadaşınız söyledi.. Bunu paylaşması çok anormal onu söyleyeyim.

Anneyle olan diyalogların bilinmesi size söylenilmesi tuhafıma giden. 29 yasındaki herife bakın ya. Elin kart horuzu ya karı gibi bide tasıyo mu anasıyla arasında gecenleri. En nefret ettigim insan tipi.

Bence sen tanısma olayını düşünecegine bi otur bu herifin neden böyle olduğunu bir düsün derim. Allah korusun cinsel hayatınızı da anasına yetistirir. Haydar dümenle dertlesir gibi dertlesir. Rezalet.

Siz de gerilmeye yer ariyorsunuz yani nereden dert cikartsam diye dusunmuşsunuz. Sevgiliniz de annesinin agzindan her cikani size yetiştirmesin bir zahmet, asil basinizdakj dert sevgilinizin kendisi, annesi degil.

Erkek arkadasiniz eski sevgilisini unutamasa tamam da annesi sormuşsa bunda ne var?
Yok kaynanam eski sevgiliyi unutamamiş, yok kaynanam evlendirmiş olmak icin mi evlendiriyor filan yani ne bekliyorsunuz kaynanayla aşk evliliği mi yapacaksiniz?
Tabi ki oglunun evlenmesini istedigi icin evlendirecek size karşi hisler mi beslemesi lazimdi.

Her evin içinde bişeyler konuşulabilir. Sevgiliniz annesiyle sizin aranızı bozmak için elinden gelen herşeyi yapmış. Başarmış. Sizinde şu yazdıklarınızı kv ye okutsak o da yeterince cellalenirdi zannediyorum. Çünkü arkadan konuşmak her zaman en kolayıdır.

Annesi olacak kadın. baştan düşmanlık başlamış. Bu ilişki dikiş tutmaz. Siz cephanenizi çoktan yüklenmişsiniz.

Birincisi evde konuşulan evde kalır, şahit oldum falan demeyin baya size sevgiliniz anlatmış, o anlatmasa da siz kurcalamışsınız. Bir evde her şey konuşulur, anneler her şeyi konuşur, bu kız anneleri için de geçerli ama maalesef, kızlar akıllıca davranıp bunu dışarıya yansıtmazken, erkekler buldumcuk gibi gider sevgilisine anlatır sonra da klasik kaynana hikayesi başlar. Dengeyi kurması gereken de , problemin ta kendisi olan sevgiliniz. Anne kızlar da her şeyi konuşur ama erkeğin ruhu duymaz, . Gerçekten bu adamları anlamıyorum, bunları anlatınca ne kazanıyorlar acaba? Kendilerini daha mı kıymetli görüyorlar, ya da sevgililerinde daha mı çok ilgi görüyorlar?

İçimden bir ses ikinci üyelik olduğunuzu söylüyor.. yani bence tanıdığımız bir üyesiniz Neyse, konuya yorum yapayım, kesinlikle oturmamış, çiğ bir ilişki henüz.

Sizin yaşlarınızdayken evlenmenin lafı açılsa korkardım, hazır hissetmezdim kendimi, hoş hala da hissetmiyorum. Bu yüzden acele etmeyin.

Yazdıklarınızdan başkalarının sizin için uygun gördüğü planları, hayatı yaşamak üzere olduğunuzu anladım.

Kesinlikle çok erken evlenmek için, onu geçtim evlenecek olgunlukta değilsiniz 2 niz de.

Bence hayallerinizden vazgeçmeyin, okuyun, gezin tozun. İyi ki evlenmemişim diyeceğinizden eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…