Sevgilimle tatile gitmeye karar verdik aileme nasıl söylesem ?

Oteller kaçmıyor aksine her sezon birbirinin daha kötüsü durumda..
Saklasın o paraları bu gidişle anca balayında kullanırsınız o da nasip olurda evlenirseniz:ıslık:

Eylül ayı daha ucuz ama hem başka nedenlerde vardı. kim öyle yarın tatile gidicez hadi bakalım diyip gidiyor bilmiyorum giden varsada bizide götürsün yalnız buraya nasıl geldik konum ailemle konuşacaklarımla alakalıydı başka bir şey varsa bileyim ?

Bence aileniz izin vermezse gitmeyin.
Bunun kazası var,hastalığı var başınıza birşey gelse aciklayamazsiniz

Kız arkadaşlarımla gidicem de ve git.
Yalan söylemek zorunda birakmasin onlar da. Benim mantigim budur. Kimse gizli is yapmayi sevmez ama eger aile yalana tesvik ediyorsa yalan söylenir. Basina bir sey gelince buna üzülmeyip söylediğin yalanin pesine dusecek aile hayli hayli hak ediyordur zaten. Ama oldugun yerle ilgili yalan soyleme. Basina bir şey gelirse en azindan nerede arayacaklarini bilsinler. Bu da yine kendi iyiligin icin zaten.

Arkadaş grubuyla gidebilirsiniz belki aileniz izin verir buna. 5-6 kişi gitseniz mesela. Ailenize de bir iki kişi eksik söyleyebilirsiniz. Veya cinsiyeti yanlış söylemiş olabilirsiniz. Bu şekilde gidecek arkadaşınız yoksa 3 çift de düşünebilirsiniz.

Biz caramelcoffee ile tatile gitmeyi düşünüyoruz çok istedik sizinde izniniz olursa gideceğiz merak etmeyin falan diycekmiş...
Sevgilinin kafası güzel mi ?
Düşünüyorum simdi kızımın sevgilisi gelse bize böyle bir şey dese ben düşünemiyorum olacakları :)
Gider misin gitmez misin bilmem ama ben asla izin vermezdim

Offf diyorum sen anla..

Genç bir kız annesi olarak benim kızım böyle bir teklifle gelse asla kabul etmezdim.
Gerikafalı diyenleriniz olabilir ama kabul etmem arkadaş.
Haaa siz gidersiniz bilemem ama ailenize yalan söylemeyin. Nerede ve kiminle olduğunuzu bilmeleri lazım. İzin vermezlerse de (benim kafada oldukları için) haklıdırlar bana göre.

Bende kabul etmem evlenince hep dipdibe olacaksın aynı yollardan geçtik, hayatı hızlı yaşama tatil çok mu lazım ailenle git sevgilinle de günü birlik turlara katıl

Bence kizlarin da oldugu bir arkadas grubuyla gittiginizi soyleyin. Ona da bir sey demezler herhalde. Fotograf kanıt falan isteyecek halleri yoktur. Hem yalan söylememiş olacaksiniz tatilde oldugunuzu bilecekler hic olmazsa.

Kardeşim annemin karşısına geçip " senden izin almıyorum, sadece gideceğimi haber veriyorum. Yalan da söylemiyorum, bu yüzden bana kızamazsın. Ben gidiyorum" dedi ve gitti. Ben de böyle kalakaldım arkasından :KK57::KK57: Çok cesurdu gerçekten :KK53: Ama annem çok tedirgin oldu, özellikle babamın haberi olmadığı için kadın resmen kardeşim orda eğlenirken bu tarafta kendi kendini yedi. Dönünce de uzun bir süre konuşmadı kardeşimle.
Ben hiç gitmedim sevgilimle tatile. Ama görüşmek için şehir değişikliği yapmıştım, giderken söylemedim anneme sırf o tedirginliği bende de yaşamasın diye, döndükten sonra söyledim. Günübirlik İstanbul'a gittim geldim ben diye.
Ya gitmeyeceksin ya da gizleyeceksin diye düşünüyorum. Kocaman kızsın, aynı odada kalmayı sevgilinle belirli ölçüde de olsa bişeyler yaşamayı göze alıp almayacağını tartabiliyorsundur elbet. O konuda bişey söylemeye gerek yok, ama izin istersen verilme ihtimali de yok gibi.

Ne söylersen söyle kabul etmezler, bende olsam etmezdim.Daha yaşınız çok küçük bence.Önce bir okuyun,işiniz olsun kendi ayaklarınız üzerinde durun o zaman ailenizde sizin arkanızda durur elbet.Sırf arkadaşlar gidiyor diye onlara özenmek filan çok çocukça.

X