Sevgilimle tatile gitmeye karar verdik aileme nasıl söylesem ?

Ya arkadaş ortamı ile gideceksiniz ya da hiç..
Sevgilinizin "Fırsatımız varken" demesine anlam veremedim..
Burnuma kötü kokular geldi..:işsiz:

:KK70:bu tatili uzun süredir planlıyorduk maddi olarak falan fırsat ve doğru zaman oluştu o yüzden öyle dedi yani

Valla yalan yok bende kızımı göndermezdim sevgilisiyle tatile. Arkadaşların ya yalan söylüyodur ya ailelerde mezhep konya ovasıdır. Ki yalan söyleyip gittiklerine neredeyse eminim

Aile olarak evet mezhep konya ovası bazı arkadaşlarımın biliyorum ama insan istiyor işte yapabilecekken yapamamak niye diye

:KK70:bu tatili uzun süredir planlıyorduk maddi olarak falan fırsat ve doğru zaman oluştu o yüzden öyle dedi yani
Oteller kaçmıyor aksine her sezon birbirinin daha kötüsü durumda..
Saklasın o paraları bu gidişle anca balayında kullanırsınız o da nasip olurda evlenirseniz:ıslık:

Biz caramelcoffee ile tatile gitmeyi düşünüyoruz çok istedik sizinde izniniz olursa gideceğiz merak etmeyin falan diycekmiş...
Bence denesin. Baban hemen ikna olur bu cümlelere :KK70: yahu saçmalamasın götürme ailene sakin. Birde sonra sana birsuru lâf ederler

Bak klasik bir Türk ailesi kızını gönderse gönderse balayına gönderir. Bu yüzden değil 20, 30 yaşındada olsan farketmez. Boş hayallere kapılma derim. Ve sevgilini sakın ailenin yanına götürme tatil işi için. Sizi bir daha asla ciddiye almazlar.

Hadi canım ciddi olamazsın bende gerçekten buraya çıkarıyorsun sandım :) sebep nedir böyle bir yorum yapmanın ? iğrenç bişey mi dedim yoksa

Hadi canım ciddi olamazsın bende gerçekten buraya çıkarıyorsun sandım :) sebep nedir böyle bir yorum yapmanın ? iğrenç bişey mi dedim yoksa

Bak klasik bir Türk ailesi kızını gönderse gönderse balayına gönderir. Bu yüzden değil 20, 30 yaşındada olsan farketmez. Boş hayallere kapılma derim. Ve sevgilini sakın ailenin yanına götürme tatil işi için. Sizi bir daha asla ciddiye almazlar.

Peki teşekkürler

X