sevgilimle görüşemiyoruz onu deli gibi özledim yardım edin nolur

melomelomelo

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2014
160
70
40
merhaba arkadaslar burayı uzun süredir takip ediyorum derdime care olursunuz diye geldim kapınıza günlerdir konusmadıgım kafa patlatmadıgım insan kalmadı dakkalarca saatlerde telefonlarda
7 yıldır tanıdıgım biri var ceşitli nedenlerle ciddi sorunlarla ayrıl barıs olduk ama hiç kopamadık birbirimizden bir türlü o baskasıyla cıktı bana dondu geri ben cıktım ayrıldım sonra ona geri döndüm.ama yedi yıl basında mukemmel evlilik yolunda giden ilişkimiz vardı bende ailemden dolayı aksamları dısarı cıkamazdım hergun arardı görüşelim diye bende cıkamazdım aramazdım bile 5 günde 4 günde bir arardım konturum yok diyemezdim hep neden aramıyosun fln derdi simdi hoş herkesin faturalı görüşmemek için sürekli bahane uydururdum ama içim giderdi o ayrı neyse benım yaz tatılınde istanbul dısına cıkmam lazımdı annemlerle o yaz iyidi gene ama donunce ayrıldık ama sonra tekrar hep görüştük ama bir türlü istediğim anlamda ilişki kuramadık o ilk zamanlardaki gibi ne yapsamda hangi sekılde giyinsem süslensemde ne fedakarlıklar yapsamda bir askım dahi dedirtemedim ki kendisi reklamcıydı etrafında milyar tane kız vardı popüler biriydi ve cok cektim ama hala ilk zamanlardaki gibi asıgım.simdide..
noldu biliyomusunuz? eylulde ilk defa görüştük ve sehir dısındaydım ne olcamızdan emin olmadıgım için geldim diye haber dahi vermedim kendisi aradı neden haber vermedin fln diye görüştük bana ilk gunden öyle bi davrandıkı sormama bile gerek kalmadı neyiz diye o kız arkadaası oldugumu belli eder sekılde konustu ve su ana kadar öyle devam ediyor bana askım dahi demezdi kalktı sevgilim diye hitap ediyor telefonda msjlarda yanyanayken fln evine kalmaya gittiğim zaman burda kal gitme dibimden ayrılmamalar beni nerde tanıstırcaktı ilk zamanlar haric bebeklik arkdasıyla tanıstırdı bi iki arkadası daha biliyor üstelikte cok agzı laf yapan cok sevgi dolu biri ben olduk dedım ama içimi hep kemiriyor eskiler aklımda en ufak bişi olunca onlar aklıma gelio ve ben uzulunce yemekten içmekten kesilirim içime sıkıntı giriyo aklımdan cıkmıyo..bu kendi işini kurdu kızlar 2.5 aydır fln ajans işte reklam ajansı ama iş dunyasıyla alakalı ilk günlerde sakınleştirici iğneyle uyurdu bi ayda 5 -7 arası vurulurdu işler nolcak ödemeler yürücekmi su bu elemanları bırakıp gitmiş onların yapıca işleride bu yapıyomus ödemeler varmıs kazanmıomus ama batmıyomusta karda etmiyo birileri bunun adına kredi cekiyo su oluo bu oluo ciddi sitres altında uyurken titriyo o derece neyse..geçen hafta salı çarşamba perşembe görüşelim dedim hep uc gün görüşemedik sinirlendim o arasın diye aramadı yazmadı dahi pazartesi ben aradım actı konustuk aradım senı ama kapalıydı telın yanına gelcektim fln dedi ıkı sefer kapalıydı telefon ama aradımı allah bilir arama raporu gelmiyor zaten bana..neyse salı görüşelim dedim ya bi toplantım var dedi ok dedim işle alakalı bi yemek.ertesi günü gene aynı yerde vardı yemegi belki ondan sonra görüşürüz dedi bende cıkamam zaten geç diye ses etmedim ertesi günü bida görüşelim dedim gururumu aldım sonra bu gene calısıyomus ki inanmamıstım baktım face 8:30 sularında cok yogunum cooookk yazmıs hmm dedım harbi işmiş ya diye sonra tabi bana hadi cıkalım desede cıkamam o satten sonra die bişi yazmadım normalde biryere gitmiyor etiket eskiden heryerde gunde 4 5 yerde yapardı cidden gidiyodu reklamcı nede olsa artık gitmiyor sadece ogun 11:30da gece bi barda etiket yapmıs bilmemne bilmemne şakası diye ne oldugunu anlamadım normalde haberleşmeyiz gittiğimz yerleri cunku heranheryerde oldugu için kendisi yazmazı zor gittiği yerleride onuda demedi bende görüşemedik diye gerginim ya orda oldugunu görünce delirdim agzıma ne geliosa yazdım o yapma boyle lutfen dedı sustum işte pazartesi aradım dedım ya kapatırken ara yıne gun içinde öğleden snra dedı aradım bende onu görüşme işini açtım oda iş yerındeyım dedi calısıo dun konustuk aksam saatınde özellkle aradım 6 gibi iş yerindeydi 8 gibi (( uzgun yuz yaptım oda hemen kendi resmini cekip atmıs arka fon iş yeriydi dedim gene iş yerinde heralde nası yorgun mutsuz cıkmıs sankı gözleri kızarmıs zaten aksamlarıda uyumuyo gece 1.30 fln dusunuo hep işleri heralde en son sordugumda tahsilatlar işte ay sonu dergi hazırlıyoruz yetişmesi lazım fln dedi en yakında gecen gece askım dedi msjlasırken ama bakıyorum devamlı facene her paylastıgına instagramına fln bir kız varmı diye bi kızın izi dahi kızın k si bile yok yanı varda öyle şüphelencem bişi yok aldatıyorsunda diyemiyorum neden geçen haftadan beri görüşemiyoruz onuda anlamıyorum yogunum dicek anlattım simdide size zaten sizde anlamıssınızdır bişeyler.bugun whatsuptan yazdım bi kaç sey cvp vermedi arıcam simdi ama bugun aramım diyorum nede olsa görüşemicez yarın ararım aksam fln ustunede cok gitmek istemiyorum sürekli arayarak ben ona bişiler yaptırdım onu vermek istiyorum birazda hevesliyim..napım ne ediyim nolcak böylee bilmiyorum yanımdayken iyi dibinden ayırmıyo gitme hep burda kal dio fln filan ama baksanıza cok özledim onu ya diyorum kendindenmi sogutmaya calısıyor yok diyorum bi hayır dedim ayrılmak mı istiyor e diyorum heralde söyler ayrılma niyeti olsa en yakın dun bi sürü konustuk istese acmazdı bana birşeyler dyin görüşmek için sabırla onunmu aramasını beklemeliyim napım

Hepsini özet halinde okudum, cümlelerin baş ve sonuyla okudum bir an önce bitmesi için insallah tam anlamisimdir.
Size tek diyecegim hala görüşmek için care mi ariyorsunuz?
Bu ilişki size mutluluk mu getirir? Ayrilin ve kurtulun... Surekli ayril baskasiyla cik sonra ondan ayril tekrar birleş, bunlar en büyük sorun olur aranizda...

Ahhh şiştim, şuraya takıldım mükemmel giden 7sene ama ikinizde başkalaryla çıkmışsınız ve onun etrafında milyar tane kız , vay be
Zıp zıpımm can ciğer kuzu sarmam ssen yoksun şimdi soramadın diye için gider ben sorayım yerine.
YAŞ KAÇ?

bu ne böyle bitişik yazılmış

anlamadım deyince de biz suçlu oluyoruz

anlayacağız diye uğraşırken kör olacağız

Çok özür dilerim konu ile alakasız ama...

Nedense bu şekilde yani noktasız, virgülsüz, "ayrıl barış" olduk, "öyle neyse" , "fln" gibi kısaltmalarla v.b. yazıldığı zaman mesajı yazanın çok genç olduğunu düşünüyorum hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…