sevgilimle görüşemiyoruz onu deli gibi özledim yardım edin nolur

helal olsun valla en geniş özet senin ki olmuş

safkelebekle özet keyfi reklam alayım bare.

Konu sahibi, gerçekten bu kadar dert etmeyin, eskileri aklınıza getirip yemekten içmekten kesilmenizin sizden başka kimseye bir zararı yok, evet hayatınızın aşkı olabilir ama siz de onun hayatının aşkı olun, karşılığını alamıyor mu hissediyorsunuz, akışına bırakın.

Nifak tohumları serpmiyorum ama ben bu hikayeyi daha önce okudum sanki başka bir platformda. O zamanda verilen öğütler aynıydı, o adam, senin onu sevdiğin kadar sevmiyor.

Yazıyı okuyabildigim kadar okudum. Yazından da anlaşıldığı üzere çok üstüne gidiyorsun adamın. Biraz geri çekil bi nefes alsın adam, okurken ben buradan bunaldim o napsin?

568068 kere ayrılmak yazmışsınız hani 40 kez söylenince olurdu, tabularım yerlerde.

Allahını seven üzerime özet atsın

:) :)
Buyrun kızlar özet.
7 yıllık tanışma ama adı ilişki mi ne ben koyamadım.
Adam reklamcıymış. İş kurmuş onun stresi ve yorgunluğu bahanesi ile görüşemiyorlar.
Kızı aramıyor ama kızın aramalarını cevaplıyor.
Yüz yüze geldiklerinde sıcak, sevgili gibi davranıyor sadece.
Onun dışında özgür takılıyor, birbirinden habersiz iki insan yani...

Konu sahibi üstüne gitmek istemiyor ama heyecanlı, ilgi bekliyor ve
bir yandan iş yüzünden yorgun diye aramıyor diye düşünürken bir yandan başka kız mı var yanında
falan diye paranoya yapıyor haklı olarak..

Benimde böyle bir derdim var ...Deli gibi düşünüyorum ,bulamıyorum

edit :Hem benim ki paragraflı

Eklentiler

• images.jpg
    13,7 KB · Görüntüleme: 97
valla sonuna kadar sabırla okudum,, anladığım 7 yıldır sevgililer , arada ayrılmışlar barışmışlar,kızımız biraz agırdan almış faturalı hattı olmasına ragmen cok aramamış:)))
Neyse sonra ilk defa eylülde buluşmuşlar( burayı ben de anlamadım) arkadaşlarıyla tanışmış aşkım bile demiyomuş ama sevgilim diyomuş, çocuk çok yoğunmuş kızımızla ilgilenmiyomuş son zamanlarda, ama yalan da söylemiyomuş, iş yerinden yorgun gözlerle foto cekip kızımıza yolluyomuş...Valla anladıgım bu ..
Yoruma gelince de cocuk yoğunmuş işte,boşver takma:)

ingilizce öğrenirken search reading ( gözden gecirerek okuma gibi bi anlami var ) yaparsik. 5_6 sayfa yazi olur, 3,4 dk icinde hepsini gozden gecirip yazinin ne anlattigini anlaman gerekir vede sorulara cevap vermen istenir.ayrintilari okumazssin basliklar bazi paragraflar maddeler varsa onlar filan okunur.
Aynen suanda search reading yaptim
Konu sahibi kusura bakmasin yani .
Kisaca pek hayirli bi iliskin olmamis, kendine adam gibi birini bul

Yazdığın başlığa göre cevap yazıyorum. Bu arada en son destanı lisede okumuştum. Hatırlattın eksik olma.

Aramızda bir Tim kurup gelip sana sarılalım mı özlemini gidermen için ?

Allahını seven üzerime özet atsın
Sımdı kızımız bu oglana asık.gozu gormuyor bır sey yedı yıldır tanıyor ama eylul ayından berı bıt ılıskı yasıyolar.bunlar aynı evde kalırken melek adam dıbımdeb ayrılma dıye sevgı pıtırcıgı oluyor.bızım asık kız yıyor bunu ama ablaları yemez.erkek ıstedıgını alana kadar kur yapıyor gercek seklı.sonra cocuk reklamcıymıs.kızımız cok etkılenıyor bu meslekten.gozunde cok buyutmus.bılse kı zengın cevresı yoksa muhasebeye talıp...neyseeee.cocuk bır bulusamıyor ıs yogunlugundan.arka plan.ıs yerı gorunecek sekılde resım gonderıyor kzımıza.kızımız da gozlerı kırmızı dıye uzuluyor yorgun bebegımız...ama onceden cekıp de albumun bır kosesınde olma ıhtımalını hıc aklına getırmemıs olsa gerek..uzar gıder bu ofıs..

bravo ipek

Ben bunu da anlamadim
Biraz daha özet , ha gayret

Robert langdon un kritpoyu çözdüğü gibi çözmüşsün valla.
:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…