Sevgilimle buluşamıyoruz ve bu durumdan cok sıkıldım ne yapmam gerek?

aylanizzzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
14
1
26
Öncelikle merhaba etrafımda pek konuşacak kimse yok,fikir almak için buraya yazmaya karar verdim.
Sevgilimle 1,5 yıldır birlikteyiz.İlk zamanlar işinden dolayı ayda bir buluşurduk sonra iş değiştirmek durumunda kaldı.
Buluşmalarımız azaldı.
Antalya’da yaşıyorum o İstanbul’da yaşıyor.Bende yanına gittim bu zaman zarfında 3 kere falan ailemle yaşadığım için pek şehir dışına çıkamıyorum bu da onun farkında.
En son 3 ay önce gördüm ve çok duygusal
Bir kiz olduğum için özlem bana ağır geliyor çokta seviyorum ama onun bu kadar beklemesine anlam veremiyorum tamam diyorum çalışıyor ediyor ama izinli olduğu günlerde oluyor geçen hafta 3 günlük izninde gelmedi mesela aramız bozuk diye.Tartismistik.
Bende aramız bozukken yanına gitmiştim bunu dert etmemiştim ama onun böyle yapması beni çok üzdü.Sevildigimi de hissediyorum sevilmiyor değilim.Ailesiyle tanıştım onlarla da görüşüyorum.
Çok üzülüyorum ne yapmam gerek bilmiyorum ayrılmakta istemiyorum ama bu durum artık çok sinirlendiriyor beni.
Aşılmayacak bir mesafe de değil imkansız da değil.Tepkimi göstermek istiyorum.
Siz olsanız ne yapardınız gerçekten fikire ihtiyacım var.

Öncelikle merhaba etrafımda pek konuşacak kimse yok,fikir almak için buraya yazmaya karar verdim.
Sevgilimle 1,5 yıldır birlikteyiz.İlk zamanlar işinden dolayı ayda bir buluşurduk sonra iş değiştirmek durumunda kaldı.
Buluşmalarımız azaldı.
Antalya’da yaşıyorum o İstanbul’da yaşıyor.Bende yanına gittim bu zaman zarfında 3 kere falan ailemle yaşadığım için pek şehir dışına çıkamıyorum bu da onun farkında.
Bir kiz olduğum için özlem bana ağır geliyor çokta seviyorum ama onun bu kadar beklemesine anlam veremiyorum tamam diyorum çalışıyor ediyor ama izinli olduğu günlerde oluyor geçen hafta 3 günlük izninde gelmedi mesela aramız bozuk diye.Tartismistik.
Bende aramız bozukken yanına gitmiştim bunu dert etmemiştim ama onun böyle yapması beni çok üzdü.Sevildigimi de hissediyorum sevilmiyor değilim.Ailesiyle tanıştım onlarla da görüşüyorum.
Çok üzülüyorum ne yapmam gerek bilmiyorum ayrılmakta istemiyorum ama bu durum artık çok sinirlendiriyor beni.
O zaman şöyle diyim size, sizin ona değer verdiğiniz kadar size değer vermiyor net..

Iki eli kanda olsa seven özleyen merak eden gelir görür

Hicmi hafta sonu yok hicmi izni yok

Sana vakit ayirmıyorsa şunu iyi bilki başkasına vakti çoktur

Sen beklemede kal

O yüzden sal bırak gitsin böyle ilişki olmaz sonu zaten belli

Istanbul antalya epey mesafe var surekli gidip gelmek zor olur elbette
Söz nişan vs dusunuluyor mu yakin zamanda
İlişkinin ilk zamanlarında neredeyse ayda bir gelirdi yanıma buluşurduk güzel zamanlar geçirirdik iş değişince bu süre 2 aya çıktı anlayışla karşıladım olur böyle şeyler dedim trip vs atmadım.
Sonra bu süre daha da uzamaya başladı 3 aydır göremiyorum imkansız da değil uçakla 1 saat ayrıca maddi sıkıntısı da yok.
En son geçen hafta 3 günlük izninde dahi gelmedi çok üzüldüm ağladım zoruma gitti.
Bana gün veriyor mesela bu haftaici buluşacağız dedi ama az önce yine izin almam güçleşti gibi kelimeler söyledi bende sinirlenip tartıştım.
Evet söz düşünüyoruz bu yıl bitmeden ciddi bi ilişki.
Ama bu durum beni üzüyor.
Hayır benim özlediğim kadar özlemedi sanırım.

İlişkinin ilk zamanlarında neredeyse ayda bir gelirdi yanıma buluşurduk güzel zamanlar geçirirdik iş değişince bu süre 2 aya çıktı anlayışla karşıladım olur böyle şeyler dedim trip vs atmadım.
Sonra bu süre daha da uzamaya başladı 3 aydır göremiyorum imkansız da değil uçakla 1 saat ayrıca maddi sıkıntısı da yok.
En son geçen hafta 3 günlük izninde dahi gelmedi çok üzüldüm ağladım zoruma gitti.
Bana gün veriyor mesela bu haftaici buluşacağız dedi ama az önce yine izin almam güçleşti gibi kelimeler söyledi bende sinirlenip tartıştım.
Evet söz düşünüyoruz bu yıl bitmeden ciddi bi ilişki.
Ama bu durum beni üzüyor.
Hayır benim özlediğim kadar özlemedi sanırım.
Maddi durumu iyiyse sana bilet ayarlasin gunubirlik sen git ve dön
Ben otobus yolculugu sandim yorucu olur o yuzden
Seven insan firsat yaratir elbette ama kavga ettikten sonra cikip gelmesinin de anlami yok tabi

3 ay sencede biraz fazla değilmi? Ben 3 ayda unuturum mesela. Hic ani biriktirmemissinizki neyini ozleyecek mesela?
Bu 1.5 yıllık süreçte çok buluştuk , buraya gelip kalırdı da bayağı fazla anımız var.
Benim yakındığım konu ,
Buluşma süremiz.
İlk zamanlar ayda 1 görürken sonra ayda 2 oldu.
Ve son olarak 3 aydır göremiyorum.
Beni üzen konu da bu zaten 😞

Maddi durumu iyiyse sana bilet ayarlasin gunubirlik sen git ve dön
Ben otobus yolculugu sandim yorucu olur o yuzden
Seven insan firsat yaratir elbette ama kavga ettikten sonra cikip gelmesinin de anlami yok tabi
Evet kendisi bana 1 ay önce sen gel diye ısrar ediyordu fakat ben gitmedim sınavım falan vardı o ara da yanımda olmasını görmeyi çok istemiştim ama olmamıştı.
Bir de havaalanına terminale çok uzak kendisi.
Yaklaşık 1 saat mesafede ulaşım güçlüğü de var bunları da göz önünde bulundurarak içimi rahatlatmaya çalıştım ama insan istedikten sonra yapamayacağı ne var ki dedim.
😞 üzülüyorum.

Antalya ve İstanbul mesafeli şehirler ha bu demek değil ki haftasonu cumadan çıkıp gelebilir pazara dönebilir yapılabilir mi yapılabilir lakin karşı taraf buna çok istekli değilse olmaz mesafeler uzak geliyordur olmaz gibi gibi bir sürü sebebi olabilir ama şunu da ön planda tutmak istiyorum Ankara Eskişehir gibi bi mesafeden söz etmiyoruz , gelemez ama sana çok fazla yanındaymış gibi hissettirebilir böyle insanlarda var asıl mesela uzaktayken bile de olsa nasıl hissettirdiği.

yakın mesafe uzun ilişki yaşayıp ayrılan çiftler bile zorlanırken, kısa bir beraberlik sonrası uzak ilişkiye başlamak ilişki için sağlıksız. yapacak bişe yok. ya aynı şehire taşınma planı yapacaksınız, ya da evleneceksiniz yani. böyle planlarınız varmı?

Buluşmalarımız azaldı.
Uzak ilişki bana göre değil ya ben yapamazdım. Bir de ne zamana kadar böyle sürecek? Ayrılıp önümüze bakmak daha iyi gibi

Buluşmalarımız azaldı.
Siz on deger veriyorsanız o üç veriyor oyle soyleyeyım

yakın mesafe uzun ilişki yaşayıp ayrılan çiftler bile zorlanırken, kısa bir beraberlik sonrası uzak ilişkiye başlamak ilişki için sağlıksız. yapacak bişe yok. ya aynı şehire taşınma planı yapacaksınız, ya da evleneceksiniz yani. böyle planlarınız varmı?
Çok pişmanım,ama bir kere sevince ve alışınca kopmak zor oluyor.
Tabiki var evlilik düşüncemiz.
Bu da biraz zaman alacak annem babam ailelerimiz ilişkimizi biliyor ben ailesiyle tanıştım ama onu henüz ailemle tanıştırmadım , bir kere annemle telefonda görüşmesi olmuştu.
3 ay bana göre cooook uzun bi süre onu görmeden geçirdiğim zor oluyor yani ki bana haftaici buluşuyoruz diyip şimdi izin almak güçleşti gibi şeyler yazması canımı daha da sıktı konuşmak istemiyorum.
Ben mi çok tepki gösteriyorum bilmiyorum

Antalya ve İstanbul mesafeli şehirler ha bu demek değil ki haftasonu cumadan çıkıp gelebilir pazara dönebilir yapılabilir mi yapılabilir lakin karşı taraf buna çok istekli değilse olmaz mesafeler uzak geliyordur olmaz gibi gibi bir sürü sebebi olabilir ama şunu da ön planda tutmak istiyorum Ankara Eskişehir gibi bi mesafeden söz etmiyoruz , gelemez ama sana çok fazla yanındaymış gibi hissettirebilir böyle insanlarda var asıl mesela uzaktayken bile de olsa nasıl hissettirdiği.
Sevgisini hissediyorum güvenim de var.
Ama elinden geleni yapmaması beni üzüyor açıkçası.
İznini benimle geçirmedi istese geçirebilirdi veya bu 3 aylık süreçte gelebilirdi ama gelmedi.
😞

Aynen öyle , ben imkansız kelimesine inanmıyorum.
Haftada 1 gün izni de var.
Kendisinin de günübirlik geldiği çok oldu.
İstese yine gelebilirdi ama gelmedi.
Bilmiyorum ne yapmam gerektiğini.

Kendinizi geri çekin. Ama ondan intikam almak falan için değil ya da beni seviyor mu test edeyim diye değil. Fazla fedakarlık iyi değil, kendinize zarar verirsiniz.

Buluşmalarımız azaldı.
Özleyen insan gelir 3 günlük izninde dahi gelmiyorsa sizi fazla önemsemiyordur. İlişkiniz alışkanlığa dönmüş bu yüzden devam ediyor.

X