Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

eylemonur 40 sayfa okudum ama senin yazdiklarini okudugum kadar gulmedim ya :roflol: :roflol: :roflol: Allah seni de guldursun ya cok supersin!

bir tane daha vardı bak anlatayım aklıma geldi 12 kasım 2009 haftası annemler kütahyaya gitmişti kuzenimin nişanı için bizde hafta sonu ablamla gidicez balıkesirden neyse annemler yok ya bizde çıkalım dedik çıktık beni işten aldı ama o günde arkadaşlarını ekmiş merkezde fazla dolaşmayalım dedi tam merkezden geçerken deniz kenarı olan bize 20 dk uzaklıkta bi ilçeye gidicez merkezde ışıkları geçtik bi anons bağırıyo 10 xx 666 sağa çek biz alınmıyoruz bize anans eden arabada patronun arabası eski bi bakan olduğu için patronu şoförde bizim arabayı tanıyınca şaka yapacakmış gidiyoruz yok en son artık isim söylemeye başladı anons ediyo deymezsin sağa çek diye neysse çektik sağa konuştu falan biz yine yola çıktık deniz kenarınna geldik arabada oturup konuşcaz aramızda pek iyi değil başladı telefonu çalmaya meğer arkadaşlarıymış hadi durduk baya eve dönelim dedik araba çalışmaz dışardada bardak boşalırcasına yağmur hadi araba çalıştı çıktık yola geliyoruz yol üzerinde bi benzinlik ve trafik polisleri bende tepki baban görevdemiydi dememe kalmadı polis aracı takıldı peşimize allahtan durdurmadı ama ecel terleri dökdüm resmen polis aracı bizi geçiyo polis arabanın içine bakıyo falan meğer babasıymış bana kızıcam diye sölememiş arabayı görünce babası annesini arıyo anneside dışarda deyince yanında kim var diye takılıyo peşimize neyse atlattık allahtan kazasız ama eve gidince benim olduğumu söylemiş o günden sonra bulunduğumuz yerinde dışına çıkıcaksak arabayla önce baban devriyedemi diye sorar oldum
sonuç biz artık ayrıyız kaydirigubbakcemile3

benim geçen başıma geldi fazla komik değil ama rezil oldum da denilebilir
kardeşim var erkek ergenlik çağlarında bende sevgilimle msn den konuşuyorum kamerada açık kardeşim oturdu yanıma soruyo bana abla benmi daha yakışıklıyım ....... mi diyo bende diyorum tabiki sen onun nesi yakışıklı bi gözleri güzel snra sen olsan bana bakarmıydın diyo falan filan tm ergenlik egoları işte laf dönüyo dolaşıyo dövüşe geliyo ben .......ti döverim aslında diyo bende hadi len o seni tek elinde döndürür diyorum bende arkadaşlarımı çağırırım diyo ...k sanki onun yok diyorum çocukla çocuk oluyorum yani bide kardeşim azcık ivedikvari bişey olduğu için argoda geçiyo sohbette snra bi baktım benimkinin surat düştü bide suratta bi tavır güleyimmi kızayımmı bana hiç bişey demedi ama ben anladım meğerse bütün konuştuklarımız gitmiş onuda ertesi gün anladım bilgisayarın yerini değiştirdik kablolara bi baktım kameranın ses kablosuda takılı nasıl utandım anlatamam :kedi:

Son düzenleme:
eylemonur 40 sayfa okudum ama senin yazdiklarini okudugum kadar gulmedim ya :roflol: :roflol: :roflol: Allah seni de guldursun ya cok supersin!
saol tatlım hepimizi güldürsün...daha çok çıkar benden böyle şeyler...
Aklıma geldikçe yazıcam

..

ayy kizlar ne rezil anlar bunlar yaa, gülmekten karmina agrilar girdi, üstelik hastayim gülemiyorumda

neyse benim de bir anim var:

ben yurtdisinda yasadigim icin telefonumda türkce karakterler yok dogal olarak
bir gün benimki yine bi msj atti ne yapiyosun diye bende hic düsünmeden söyle geri yazmisim:
hiiic sikiliyorum öylece
ben hala cakmiyorum ne oldugunu, bu ne oluyo ne oluyo diye geri yazdiginda
allah allah dedim ne yazdim ki ona, ayy bi bakarim ki SIKILIYORUM yerine sikiliyorum yazmisim
ayy cok utanmistim Allahtan yüz yüze degildim o anda, yerin dibine girerdim

sempatiksalakcinni

ayyyyyyyyyyyy yine koptum yaaaaaaa :roflol::roflol::roflol: harikasiniz kizlar :roflol:

bende anlatiyim bi tane simdi eski erkek arkadasimla bulustuk, gerci cocukluktu ama neyse
okulun önünde bulustuk banklar fln var cocuk ayakta bende ayaktayim
artistlik yapcamya konusurken bankin arkasinda dururken üstüne oturdum ama oturma yerine degil arka tarafina anladiniz heralde ne demek istedigimi neyseee.. sonra konusuyoruz böyle hararetli hararetli
bendede bi afra bi tafra sormayinaklinialirimsmile okulun en simarik kiziydim o aralar
göya cikiyoduk ama elimi bile tutmasina izin vermiyodum
zaten cocuga sinir oluyodum bide bi kere öpüyüm yaaa diye tutturmasi beni iyice cileden cikariyodu "ya git basimdan" fln diyodum..kiii cocuk bi hamleyle beni arkadan cekmezmiii
benim bacaklar havada bankin üstünde oturuyorum yanimizdada arkadasim vardi gül gül öldü alsanaalsanasmile
ben o an sok :1shok: napcami bilemedim arkadasimda gülüyo bende yaaaa napiyosun manyak misin dedim galiba tam hatirlamiyorum sonra beni kaldirmaya calisti tekrar rreziiiillllikkkkti sempatiksalakcinni
sonra kendim kalktim hic bisey yokmus gibi davranicam göya rezil oldumya caktirmicam sempatiksalakcinni ama karizma yerle bir tabi
o an cok utanmistim ama simdi aklima bile gelmiyo :lepi:
ne günlerdi yaa en ufak cocuklugu bile kafaya takiyo isnan kaydirigubbakcemile3

ayyyy bu cok güzelmis delikafadulden :dance:

CNM supermıs ya:)bızde bıgun eşimle sevgılıyken gezerken aynı krkuyu yaysamıstık bzımkıde senınkınden vınn bı akıtm yanımda yokdelikafadulden

Aynı şeyi biz de yaşamıştık ... Ben hiçbirşey söylemeden Git demişim hatırlamıyorum neden falan diye sormuş bizimkisi o gitmeyince ben gitmişim ... Ben kendime gelince aramıştım gülmüştük baya kızmıştı da neden tanışırdık işte diye ....

2 haftadan beri görüşemiyorduk, neyse ben bulunduğu şehire gittim eve geldik bu bana sarılacak sımsıkı hissediyorum .. Bende geriye doğru gidiyorum arkamda da yatak var yani ben öyle zannediyordum yatağa oturacağım diye kendimi baya yukarıdan bıraktım meğer yatağa değil yere bırakmışım .. Tabi koptuk o sırada gülmekten sarılmayı falan unuttuk

Yurt kantininde aksam yemeği yiyecektik... köfte aldım küçük paketlerde satılan ketçaplardan almıştım yanınada ağzını acmak için paketle boğuşurken tabağa çarpan dirseğim yüzünden bütün köfteler üstüme döküldü akannehir tek tek üzerimdeki köfteleri toplamıştık birlikte utancımdan baska bi şeyde alamadım kantinden tekrar
Baska bi günde kahve içerken onun üstüne kahveyi döktüm hemde tepeden tırnağa kahve olmayan yeri kalmamıştı Evet kronik bir sakarım ben... yazık benim sefgilime yaa

ay bunlara nasil güldümmmmmmmmmmmm :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: koptum yaa odamda kendi kendime, gözümden yas geldi :roflol: :roflol:

benimde var bi kaç tane
birisi eşimle sevgiliyken sultanahmette geziyoruz nese ezan okundu namaz kılıcaz abdest alma yerine giriicez bu bana dediki soldan gir sen nese orda ayrıldık tam o sırada bana tel geldi arkadaşımdan
nese ben gittim tabi ne yazılara bakıyom ne tabeleya direk girdim bi de ne görim eşim karşımda ayy bir sürü adam bi de ikimizde şok olduk
ama benim ordan bir kaçışım vardı anlatamam
sonra camiden 50 dk çıkamamıştım onun yanına kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Hepsi birbirinden komik yaaa hele topuk olayına koptum :roflol:

Eylemcim gülmekten altıma yapacam şimdi harikasın :roflol:

Sevgilimle alakalı değil ama bigün bende teyzeme gittim. Teyzemin adı nüfusunda farklı Yeter, ama kullandığı isim farklı Gülsen, teyzem evlatlık verildiği içinde hem ilk soyadı değişmiş Derici evlatlıkken Çelik olmuş evlenince de değişmiş Günel olmuş. (Tabi biraz değiştirdim bu isim ve soyisimleri yazarken sempatiksalakcinni)

Neyse teyzemdeyken telefon çaldı biri arıyor ben telefonu açtım Buyrun Gülsen Günel'in evi dicem benim dediğim şöyle:

"Buyrun Yeter Çelik pardon Gülsen Derici pardon Çelik Günel ay çok özür dilerim Yeter Günel...." diye geveliyorum bi türlü Gülsen Günel'i denk getiremiyorum. Teyzem o ara elimden telefonu kaptı ve konuşmaya başladı meğer arayan eniştemmiş :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:

Hepsi birbirinden komik yaaa hele topuk olayına koptum :roflol:

Eylemcim gülmekten altıma yapacam şimdi harikasın :roflol:

canımm yaa ne güzel seni güldürmek :) ama bunlar olurken ben pek gülememiştim...şimdi şimdi gülüyorum hallerime

süpermişş bende ilk işe başladıgımda (müşteri temsilcisi) standart olarak iyi akşamlar ben eylem nasıl yardımcı olabilirim dicem...arkadaşım var yanımda ismi sibel ona müşteri geldi iyi akşamlar ben sibel nasıl yardımcı olabilirim dedi...bende hayran hayran ona bakıyordum...sonra bana müşteri geldi...iyi akşamlar ben sibel ayy pardon ben eylem nasıl yardımcı olabilirim demiştim...müşteride 2 isminiz var sanırım demişti...bende mecburen evet demiştim...

benimde tek olaylarım çoktu çalıştığım dönemlerde
evlenmeden önce özel güvenliktim bi kamu kuruluşunda
telide hep güvenlik buyrun die açardık
nese bi güğn evdeyim babamın arkadaşı evi arıyo biizm bende güvenlik buyrun diyorum çoğu kez olduğu gibi
adamda aa pardon yanlış yeri aramışım dedi ve kapattı kaydirigubbakcemile3
sonra babamın cebini arıyo babama anlatıyo bizim kızın ağız alışkanlığı bazen öle diyo dedi adamda şaşkın bi ifadeyle yaaa ölemi demiş kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
birde ev telinden brini ararken kendimi iş yerinde sanar hep 9 dan hat alırdım sempatiksalakcinni

:roflol::roflol: bunu okuyunca aklima arkadasim geldi,
bu olay benle iLgili degil ama arkadsimin basina gelmis kizlar.. :roflol:

bizim arkadas evde namaz kiliyormus, tam namaz arasinda ev telefonlari calmis, oda telefonu acmis, "allahuekber" diye :roflol: :roflol: :roflol:
allahtan telefonun ucundaki babasiymis,
kizim noluo askami geldin demis :roflol: :roflol: hala dalga gecerim arkadasimla :roflol: :1rolleyes:

Ay kizalr harikasiniz yaa...
bende bi tane yazayim bari...
sizim malum bizimki askerdeye bana diyo iste keske burda olsaydin iste sarilirdik öperdim uyurduk cart curt iste...bende tabi diyorum hee oldu baska istegin ben yatagimi ayri sererdim zaten falan...
sonra dediki bu iyi madem ayakli basli yatardik seninle olmazmiydi...sonra giciklik ya dediki hee bide senin ayaklarin kokuyordur simdi dedi bende onu hee simdi bide benim ayaklarim kokuyordur anladim malum askeriye kisik kisik konusuyor bende ne desem iyi yaaa yaa normal yani kokar gün boyunca ayakabilarin icinde dedim.... ay bizimki hem gülüyo hemde diyo bide utanmadan tabiki diyorsun normal biseymis gibi dedi....kaydirigubbakcemile3 ayy bayagi güldüydük yaww....

yani anlamayan arkadaslar icin onun dedigi yatma sekli o yatagin bi kösesinde yaticakmis bende bir kösesinde....onun ayaklari benim burunumun dibinde benim ayaklarimda onun burnunun dibinde olucakmis...oyy kurban olurum onaa benn kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…