Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

Tşk ederim kardeş takımım hem katılımın hem de böyle bi konuyu açarak herkesin gülmesine,o eğlenceli anlara dönmesine belki brz da utanmasına sebeb olduğun içinyerimseniben Bomba muhabbetler var arkadaşlarda.Bi tane daha paylaşayım bende hazır yazıyoken bşyler.Evlendiğim ilk dönemlerdi.Gece rüyamda ne görmüşsem artık bi anda hışımla uyanıp eşimi atletli görünce atletinden tutup kimdi o o..... söyle kiiimmmmm!!diye nidalarla eşimi öyle bir uyandırmam ve onun bi an sıçrayarak gözlerini kocaman açıp besmele çekmesi vardı ki hala gözlerimin önüne geldiğinde gülüyorum.Düşünsene ilk dönemlerin ve deli gibi gecenin bi yarısı adamı tutmuşun yakasından bağırıyosun ve üstelik de aldatıldığını iddia ediyosun.Eşim o mahmurluk ve şaşkınlıkla kabus görmüşün diye beni yatıştırmaya çalışırken bnm niye o zmn çıplaksın repliklerimde ayrı bi komediydialkisalkisalkis

haha supersın cnm super..:lepi:

kızlar bende dün rezil oldum ama aslında sevindimde rezil olduğumasempatiksalakcinni

dün sevgilimdeydim,akşam eve gitmek için durağa gittik oda benimle gelecekti

neyse sevgilim geçen sene bana bir arkadaşının anısını anlatmıştı çok gülmüştüm,bende onu hatırladım,''aa dedim hani şöyle şöyle olmuştu hangi arkadaşının başına gelmişti bu'' dedim,hatırlayamadı,düşünmeye başladı,ama ben o sırada takmışım o çocuk kimdi diye,

o düşündüğü sırada durağa bunun siteden bi kız geldi,bu kız motor tiplerden,sevgilimden 5 yaş büyük ama sevgilime aylarca asılmıştı benim ne kadar cazgır karı olduğumu çakıncaya kadar,

kız durağa geldi tam da yanımıza,sevgilimle selamlaştılar,ama ben kızın yüzünü tam görmedim sitede evli bir kadın var o sandım kızı

zaten aklım o sırada o komik anıyı yaşayan çocukta,sevgilim bir türlü hatırlayamıyor hangi arkadaşıydı diye,bende yanımdaki kızı unutmuşum tam da kız selam verdikten sonra bağırmaya başladım ''kimdi o,ya cevap ver kim o'' diye hesap sorar gibi ama gerçekten o çocuktan bahsediyorum farkında değilim hesap sorar gibi konuştuğumun,

kız da üstüne alındı onu sorduğumu sandı,normalde sevgilimle çaktırmadan bakışmaya çalışırdı,önceden birkaç kez yapmıştı bunu göz falan kırpmıştı,ama ben sevgilime girişicek gibi bağıra bağıra kimdi o diye sorunca kız hemen arkasını döndü,sevgilimde gerilmiş çaktırmadan sus demeye çalışıyo ama ben anlamıyorum,neyse kız otobüse bindi sonra biz bindik,normalde onun görüş alanındaydık ama bizi görmemek için kafasını nerdeyse 180 derece başka yöne çevirdikaydirigubbakcemile3,ve aynı durakta inecektik kız hafif kalkar gibi oldu biz tam kalktık,kız oturdu birden yerine bizimle aynı durakta inmedikaydirigubbakcemile3

bu olaydan sonra şöyle bir taktik geliştirdim,bundan sonra benim yanımda sevgilime selam veren o tür bir kız olursa onun duyabilceği şekilde ''kim o,bir daha selam verme öldürürüm seni,elalemin kızına ne olduğu belli olmayan birine ne selam veriyosun'' diye çıkışıcam

o düşündüğü sırada durağa bunun siteden bi kız geldi,bu kız motor tiplerden,sevgilimden 5 yaş büyük ama sevgilime aylarca asılmıştı benim ne kadar cazgır karı olduğumu çakıncaya kadar,

bu olaydan sonra şöyle bir taktik geliştirdim,bundan sonra benim yanımda sevgilime selam veren o tür bir kız olursa onun duyabilceği şekilde ''kim o,bir daha selam verme öldürürüm seni,elalemin kızına ne olduğu belli olmayan birine ne selam veriyosun'' diye çıkışıcam

erkek üslubu var sende. çok rahatsız edici. bence biraz kibarlaşmaya çalış.

erkek üslubu var sende. çok rahatsız edici. bence biraz kibarlaşmaya çalış.

espiri olsun diye o tarz konuştum

cinsellik bölümüne bakarsanız insanların kendilerine yada arkadaşlarına cazgır karı azgın karı gibi tabirler kullandığını görürsünüz,asılma lafını zaten kaba bile bulmuyorum hoşlanıyor diyemezdim heralde,motor kaba kaçmış olabilir ama o tür kızları daha kibar tarif edecek bir terim bulamadım,

önceden yazdığım 700 küsür yorumu okursanız erkek uslubu olmadığınızı anlarsınız

çok kadınsıyımdır huyum kurusun bayanssulusmile:nazar:

Tşk ederim kardeş takımım hem katılımın hem de böyle bi konuyu açarak herkesin gülmesine,o eğlenceli anlara dönmesine belki brz da utanmasına sebeb olduğun içinyerimseniben Bomba muhabbetler var arkadaşlarda.Bi tane daha paylaşayım bende hazır yazıyoken bşyler.Evlendiğim ilk dönemlerdi.Gece rüyamda ne görmüşsem artık bi anda hışımla uyanıp eşimi atletli görünce atletinden tutup kimdi o o..... söyle kiiimmmmm!!diye nidalarla eşimi öyle bir uyandırmam ve onun bi an sıçrayarak gözlerini kocaman açıp besmele çekmesi vardı ki hala gözlerimin önüne geldiğinde gülüyorum.Düşünsene ilk dönemlerin ve deli gibi gecenin bi yarısı adamı tutmuşun yakasından bağırıyosun ve üstelik de aldatıldığını iddia ediyosun.Eşim o mahmurluk ve şaşkınlıkla kabus görmüşün diye beni yatıştırmaya çalışırken bnm niye o zmn çıplaksın repliklerimde ayrı bi komediydialkisalkisalkis

o zaman niye ciplaksin haaaa???? off ne ruya gormussun de adamin canina okumussun tatlim yaa delikafadulden

aman tanrim cok fena yaa bilmiyorumkismile

bende bigün eski sevgilimde kaliyorum (simdi evli falan degiliz herkes belirtiyo bende belirteyim dedim alsanaalsanasmile ) bayanssulusmile
tek kisilik yatakta ikimiz yatiyoruz gece uyurken ben düstüm yataktan küttt diye yüzüstü sonra direk ani bir refleksle emekler pozisyonu aldim sevgilimde kafayi kaldirmis sersem sersem uyku haliyle bana bakiyo
ben ona o bana öyle 6-7 sn bakistik olayin sokuyla :))
ikimizdede tepki yok ben emekler pozisyonda yerden yukari ona bakiyom cigerci kedisi gibi :))
oda acaba suan gercekmi diye saskin saskin uykulu uykulu bana bakiyo :)))
sonra ilk tepki ondan geldi noldu dedi ben düstüm dedim iyi gel dedi delikafadulden(bütün dialog bu )
bende ciktim yataga bise olmamis gibi yattim tekrar, oda aninda sizdi sonra bende uyumusum
sabah kalktik dünkü rüyamiydi gercekmiydi diyo sen gercekten düstünmü diyo :lepi:

ooff nasil dustun canim yaaaa kaydirigubbakcemile3
pozisyon da seksi pozisyon hani...sempatiksalakcinni cok terbiyesizim yaaww naniknanik

ooff nasil dustun canim yaaaa kaydirigubbakcemile3
pozisyon da seksi pozisyon hani...sempatiksalakcinni cok terbiyesizim yaaww naniknanik

yok be ne seksisi üstümde koca koca paspal esofmanlar saclar ürpermis halde zaten kivircik düsün yani :))
hayal ettigin gibi degildim merak etme bayanssulusmile

yok be ne seksisi üstümde koca koca paspal esofmanlar saclar ürpermis halde zaten kivircik düsün yani :))
hayal ettigin gibi degildim merak etme bayanssulusmile
[/QUOT

aaaa olmadi ama boshayallersmile
ben azgin, isveli cilveli biriyimdir de seni de kendim gibi hayal ettim bir an kaydirigubbakcemile3 :dance:

ay kızlar bende 17 yasındayken ılk erkek arkdasımla ozsute profetrol yemege gıttım orda kasıklar kagıt gıbı korumalı bır seyın ıcınde gelıyormus bende elıme aldım kagıdı yırttım ıcınden kasıgı cıkardım anam bırde ne gorursun meger agzı acıkmıs ben dıbınden yırtmısım ay nasıl rezıl olmustum tatlıyı falan yıyemedım kıpkırmızı oldum sagolsun sevgılımde hıc mudahele etmedı mahcup etmemek ıcın ama berbat bır seydı o an ıcın gorgusuzler gıbı :KK70:

öldüm gülmekten kaydirigubbakcemile3

bende anlatıcam dayanamadım...valla canım çok sıkkındı güldürdünüz beni :)

1. erkek arkadaşıma mesaj attım üniversitedeyken ev arkadasımın ismi yaprak o gün istanbula gidicek akşam tek gitmesin diye onu götürelim mi diye...''aşkım yar.ak (r) istanbula gidicek saat geç tek gitmesin onu nilüferin bürosuna götürelim mi?'' erkek arkadaşım kimi diye yazmış gülücük koyup,sonra gönderdiğim mesaja bi baktım aman allahım...

2. si erkek arkadaşımın ailesiyle tanışıcam ama çok heyecanlıyım.evlerine gittik annesi aaa hoşgeldiniz dedi sarıldı bana bende sizde hoşgeldiniz dedim...ne alakaysa...

3. erkek arkadaşımla okulun cafesinde oturuyoruz bi kaç arkadaş var kızlarla muhabbete dalınca erkek arkadaşım bozuldu bende kızlara bakarken masanın altında elini arıyordum ama başka bir yerini avuçlamışım çocuğun beni iteklemesiyle benim olayı anlayamam hala yaa bıraksana tutuyorum işte demem olayı koparmıştı...

3. kız arkadaşım erkek arkadaşı ve ben buluştuk.arkadasım dişine implant yaptırdı(vidalı diş)ama geçici diş vardı...sanırım çok iyi yapamamışlar...yemek yerken tabağına düşmüştü dişi...
aynı arkadaşım bir gün süslenmişiz canlı müzik dinlemeye gittik sonra eve dönücez otobüse binerken basamağına takılıp ayakkabının 10 cmlik topugunu kırmıştı ve topuk yola düştü otobüsü durdurup topuğu almıştık...otobüs tabi yerlerde....

1. erkek arkadaşıma mesaj attım üniversitedeyken ev arkadasımın ismi yaprak o gün istanbula gidicek akşam tek gitmesin diye onu götürelim mi diye...''aşkım yar.ak (r) istanbula gidicek saat geç tek gitmesin onu nilüferin bürosuna götürelim mi?'' erkek arkadaşım kimi diye yazmış gülücük koyup,sonra gönderdiğim mesaja bi baktım aman allahım...

2. si erkek arkadaşımın ailesiyle tanışıcam ama çok heyecanlıyım.evlerine gittik annesi aaa hoşgeldiniz dedi sarıldı bana bende sizde hoşgeldiniz dedim...ne alakaysa...

3. erkek arkadaşımla okulun cafesinde oturuyoruz bi kaç arkadaş var kızlarla muhabbete dalınca erkek arkadaşım bozuldu bende kızlara bakarken masanın altında elini arıyordum ama başka bir yerini avuçlamışım çocuğun beni iteklemesiyle benim olayı anlayamam hala yaa bıraksana tutuyorum işte demem olayı koparmıştı...

3. kız arkadaşım erkek arkadaşı ve ben buluştuk.arkadasım dişine implant yaptırdı(vidalı diş)ama geçici diş vardı...sanırım çok iyi yapamamışlar...yemek yerken tabağına düşmüştü dişi...
aynı arkadaşım bir gün süslenmişiz canlı müzik dinlemeye gittik sonra eve dönücez otobüse binerken basamağına takılıp ayakkabının 10 cmlik topugunu kırmıştı ve topuk yola düştü otobüsü durdurup topuğu almıştık...otobüs tabi yerlerde....

koptumm:roflol:

aman Allah'im yaaa cok guzeldi bunlari okumakkkkk sempatiksalakcinni

ben bir gsm operatöründe müşteri temsilciydim...arama yaparak müşterilere borçları hakkında bilgi veriyordum...aradıgım müşterinin adı ali bingölbaliydi...neyse aradım...karşıdan bir ses
-alo?
iyi günler ismim eylem inegölden arıyorum...sonra kapattım...ne alaka di mi?

bir günde yine arama yapıyorum.o sırada bir arkadaşlada mailleşiyorum...kıza hadi canım yazdım...
o sırada -alo sesi geldi...''bende iyi günler canım'' demiş ve hemen kapatmıştım.

aslında bunlardan çok fazla var aklıma gelenler bunlar tekrar yazarım :)))

eylem süpersin özelliklede arkadaşını bırakma olayı süpermiş..laelaelaelaelae

bende anlatıcam aklıma geldikçe hala gülerim:))
nişanlımla sevgiliyken ilk buluşmamızda bir yerde oturmuştuk kahve içmek için o sıra telefonu masanın üstünde duruyordu eline aldı telini bişe göstericekti bende aldım bakıcakken eli elime değince heycanlandım telfonu su dolu bardağın içine düşürdüm ne olduğunuda anlamadım sonra teli sildik kuruladık neyseki bişe olmadı hala htrladıkça gülerizkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
sizede olur mu bazen iki kelime hecelerini karıştırdığınız...bana çok olur...
benim orta kulak iltihabım vardı çocukken o yüzden kulagıma duştayken su kaçmamasına dikkat ederim ama nasıl olursa hepde kaçar...yine duşta kulagıma su kactı kendi kendime konusuyordum telefonum caldı sevgilim arıyor...''napıyosun'' dedi ''iyiyim ama yine kukama su kama'' dedim...sevgilimde nece bu japoncamı dedi...halbuki ben kulagıma su kaçtı demeye çalışmıştım...hala hatırlar gülerim...

bi kerede acayip yogun calışıyordum hatlar çok yogun...gsm operatörü yaa sürekli fatura kontör falan dil döküyorum sevgilim aradı...evde misin diceme ücretli misin demiştim...oda ne demek ya bu falan demiştim.kızmıştı ama toparladım tabi...

ayyyyyyyyy eylemonur süperdi hepsi ama şu ' jopanca 'ya, el tutmaya ve hoşgeldiniz meselesine bayıldım...o hoşgeldiniz deme işini ben de yapıyorum ya :roflol:

mydecember süpersin haa çok güldümm:))

sevgilim beni kursa bırakıyordu uzun zaman önce.o sırada özacn deniz muhabbeti açıldı. tabi ilk aylarımız bende patavatsızım aklıma geleni söylüyorum. konuda özcan deniz olunca sevgilime dedimki; ben özcanın en çok neyini seviyorum biliyomusun dedim...hay demez olaydım.. neyini dedi. kulağına eğildim daha doğrusu o bana eğildi ben kulağına uzandım ve dedimki: dudaklarını :çok üzgünüm: kendimi salak hissediyorumm hala dahaaa.insan bunu sevdiğine der mi yaa

X