Sevgilimin Yaptıkları

insan o an göremiyor dorumu yanlışmı diye ama senin için en doğru olan olmuş sanki ve zamanla sende alışır rahat edersin..
çünkü ilişkinin başlarındaki gibi alttan alan gömezlikten gelen bi eylül olmadığı için şu an dah farkılı daha olgunca bakabiliyorsun onun için atlatman daha kolay olacaktır diye düşünüyorum..
Bol bol dua et eylülüm kendini bunalımlara sokmak için girişimlerde bulunma ve senin için en hayırlı aşk olsun seni bulsun seni mutlu etsin bugünlerini unuttursun :KK16::KK16:

evet öyle canım keşke oda biraz olgun olabilseydi :KK14::KK14::KK14:

inşallah çok sağol umarım bu mutsuzluklar geçer :KK30::KK30::KK14:

inşallah çok sağol umarım bu mutsuzluklar geçer :KK30::KK30::KK14:

boşver canım. Canın 2 gun acır 3 gun acır. Sonra dışarı çıkarsın özgürce nefes aldıgını hissettiğin anda herşey çok güzel olacak bende yaşadım bitti :KK34:

Inşallah çok sağol umarım bu mutsuzluklar geçer :KK30::KK30::KK14:

geçer eylülüm klasik olacak ama hani derler ya neler geçmiyor diye emin ol şu an geçmez dediğin bi bakmışssın yıllar sonra geçmişte kalmış ve o an diyosunki ah ya ben zamanında niye bu kadar kafa yormuşum diye pişmanlık yaşarsın işte..
Yaşayarak öğreniyor insan..

boşver canım. Canın 2 gun acır 3 gun acır. Sonra dışarı çıkarsın özgürce nefes aldıgını hissettiğin anda herşey çok güzel olacak bende yaşadım bitti :KK34:

geçer eylülüm klasik olacak ama hani derler ya neler geçmiyor diye emin ol şu an geçmez dediğin bi bakmışssın yıllar sonra geçmişte kalmış ve o an diyosunki ah ya ben zamanında niye bu kadar kafa yormuşum diye pişmanlık yaşarsın işte..
Yaşayarak öğreniyor insan..

orası öyle tabi deee :105::105::105::105::105:

keşke bu akdar ağır laflara sabretmeseydim diyorum ne salakmışım biraz sesim çıksaymış keşke benım üstümde baskı kurdu resmen markete gıttıgımde bıle ne laflar yıyodum :KK30::KK30: bana resmen yazın bırını bul gıt evlen çok evlenmek ıstıyosan dedi yaaa :KK53::95::95::85:

Bu çocukla ömür geçmez eylül..
Gideceği falan da yok bana kalırsa..
Amacı blöf yapıp seni delirtmek çıldırtmak..

orası öyle tabi deee :105::105::105::105::105:

Keşke bu akdar ağır laflara sabretmeseydim diyorum ne salakmışım biraz sesim çıksaymış keşke benım üstümde baskı kurdu resmen markete gıttıgımde bıle ne laflar yıyodum :KK30::KK30: Bana resmen yazın bırını bul gıt evlen çok evlenmek ıstıyosan dedi yaaa :KK53::95::95::85:

bak şimdiden pişmanlıklar başlamış o zman sen bu ayrılık durumunu çabuk atlattıcaksın demekki..
Geçen geçti boşver sen onun dedikleriyle kafanı doldurma yorma kendini..

Bu çocukla ömür geçmez eylül..
Gideceği falan da yok bana kalırsa..
Amacı blöf yapıp seni delirtmek çıldırtmak..

yok ön kaydını yaptırmış bile ama bana o okul olmazsa denize çıkarım her türlü bırakıp gidicem dedi :KK50::KK50:

öyle canım geçmiyor da zaten :KK59::KK59::KK59:

bak şimdiden pişmanlıklar başlamış o zman sen bu ayrılık durumunu çabuk atlattıcaksın demekki..
Geçen geçti boşver sen onun dedikleriyle kafanı doldurma yorma kendini..

pişmanlıklar hep var tabi salaklığıma emeklerime yanıyorumm :KK30::KK30::KK30:

yüzük hala parmağımda :KK28::KK28::26:

pişmanlıklar hep var tabi salaklığıma emeklerime yanıyorumm :KK30::KK30::KK30:

Yüzük hala parmağımda :KK28::KK28::26:

insan kapılınca verilen emeklerinde haddi sınırı olmuyor..
Benim bi arkadaşımın bi lafı vardı bunu her fırsatta söylerim ama bende o icraat yok tabii..
Erkek kızdan daha çok sevmeli derdi o arkadaşımıda her ne kadar sevmesemde dediğine katılıyorum :KK19:
Senin tercihin tabiki ne zaman istersen o zaman çıkart yüzüğü ama şunuda söyliyim kafanı karıştırmak istemem ama arayabilir erkek arkadaşın emin değilim ama böyle bırakmaz gibime geliyor..
O durumda senin nasıl davranıp düşünmen önemli..

insan kapılınca verilen emeklerinde haddi sınırı olmuyor..
Benim bi arkadaşımın bi lafı vardı bunu her fırsatta söylerim ama bende o icraat yok tabii..
Erkek kızdan daha çok sevmeli derdi o arkadaşımıda her ne kadar sevmesemde dediğine katılıyorum :KK19:
Senin tercihin tabiki ne zaman istersen o zaman çıkart yüzüğü ama şunuda söyliyim kafanı karıştırmak istemem ama arayabilir erkek arkadaşın emin değilim ama böyle bırakmaz gibime geliyor..
O durumda senin nasıl davranıp düşünmen önemli..

doğru demiş aynen öyle kız erkekten çok sevince o ilişkide çok mutluluk olmuyo erkek daha çok sevmeli :KK14::KK14::KK14:

çıkardım zaten görmek istemiyorum :KK43::KK43: 2 gün sonra pişman olacağını bılıyorum ama affetmıycem :KK45::KK45: biiti artık imtiyazlar buraya kadardı yoruldum :KK14::KK14: içim bomboşş

doğru demiş aynen öyle kız erkekten çok sevince o ilişkide çok mutluluk olmuyo erkek daha çok sevmeli :KK14::KK14::KK14:

çıkardım zaten görmek istemiyorum :KK43::KK43: 2 gün sonra pişman olacağını bılıyorum ama affetmıycem :KK45::KK45: Biiti artık imtiyazlar buraya kadardı yoruldum :KK14::KK14: Içim bomboşş

şu sıralar keyifine gidecek şeyler yap gerçi içinden bişey yapmak gelmeyecek ama evede kapanma..senin avantajın koskoca deniziniz var ohh ne güzel git deniz kenarına su insana daima huzur verir o temiz havayı içine çek o güzel esintide bırak kendini düşüncelerini at bi kenara..
Ben bile heveslendim keşke orada olsam sana eşlik ederdim bi denizimiz yokki :KK15::KK52:

şu sıralar keyifine gidecek şeyler yap gerçi içinden bişey yapmak gelmeyecek ama evede kapanma..senin avantajın koskoca deniziniz var ohh ne güzel git deniz kenarına su insana daima huzur verir o temiz havayı içine çek o güzel esintide bırak kendini düşüncelerini at bi kenara..
Ben bile heveslendim keşke orada olsam sana eşlik ederdim bi denizimiz yokki :KK15::KK52:

oldu deniz buldum şimdi :KK1: gidemem hiç bi yere bir süre arabesk bunalım takılmam lazım :KK30::KK30::KK24::KK24:

hala bana şaka gibi geliyo yaaa :KK28::KK28::KK14::KK14:

oldu deniz buldum şimdi :KK1: gidemem hiç bi yere bir süre arabesk bunalım takılmam lazım :KK30::KK30::KK24::KK24:

hala bana şaka gibi geliyo yaaa :KK28::KK28::KK14::KK14:

İNAN ORDA OLSAM YAKA PAÇA ÇIKARTIR İZİN VERMEZDİM ARABESK MODA GİRMENE :KK9:
HAKLISIN 3 YIL AZ Bİ ZAMANDA DEĞİL VE BU KADAR ÇABALA ET HAYAL KUR SONUÇ...:KK14:

evet elde var 0 :KK53:
Yazık olduuuu :KK50::KK50::KK50:

Varrr :KK14::KK14::2::2:

olabiliyor eylülüm bazı şeyler senin elinden gelemiyo olabiliyor..
çok harika giden bi ilişkin olmasada yine de seviyor ve seviliyordun birlikte bi çok şeyler yaşayıp bi çok umutlara kapıldınız fakat böyle olmasını sen istemedim karşı tarfın tercihiydi onun için rahat ol diyorum ya onun için bunalım takılma kendine zarar verme hayatı zindan etme..
Zaman çok çabuk geçiyor :KK55::KK55::KK55::KK55:
şimdi 23 bi bakmışssın yolu yarılamışssın..

X