Sevgilimin yalanı yardım eder misiniz şok oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sinirliyken konuşma önce sakinleş çünkü sert sorarsan sinirle ağır konusursan ters teper sakince sor verdiği cevaba göre kafanda ne yapmak istedigine ondan sonra karar verirsin
Şu an daha iyiyim o uyuyo zaten haberi bile yok akşama doğru buluşcaz o zaman yüzüne karşı sormak istiyorum

Onun yapacağı açıklamadan çok sizin tavrınız önemli. İkna olup affedecek misiniz? Ailesi sülalesi olsa hadi çekindi, onlara açıklama yapmak istemedi, beni gizledi dersin ama arkadaş neyin nesi? Hiç ortada yokken gidilen bir davet de değil. Hani evdeydim, geç saatte arkadaşlar aradı nişandayız gel eğleniyoruz dediler, akşam geç saat ille gel diye seni zor durumda bırakmak istemedim dese hadi bir derece. Bunun kabul edilebilir bir yanı var ama bildiğin bir gün önceden yalanı hazırlamış ve söylemiş.

Burada konu açılıyor ya evlenmeden önce böyle değildi diye. İşte böyleler ve yakalanıp kendilerini belli ediyorlar ama kızlarımız nedense onları düzelteceğine, doğru yola sokacaklarına dair bir inanç içindeler. Güzel kardeşim yol ver gitsin, siz de gençsiniz, nişan veya değil niye bir eğlenceye sevdiği insanı götürmüyor? Üstüne keriz yerine koyuyor. Sana yapılmasını istemediğin bir şeyi sen de başkasına yapma diye güzel bir laf var. Siz aynı şeyi yapar mıydınız, yapsaydınız sevgiliniz yarın olsun sorarım diye oturur bekler miydi?

Ama ne yapacağımı bilmiyorum buluşunca yüz yüze sorunca
Kötü düşünme kendini doldurma belki sadece erkek arkadaşlarıyla toplanıp gideceklerdi onlarda tek gelecekse erkek erkeğe eğleniriz olarak düşünmüştur sen alınma üzülme diye soylememis de olabilir yani işin içinde iyi niyette olabilir art niyette onu konuşunca anlayacaksın onun huyunu sen biliyorsun bizler.ihtimaller dahilinde yorum yapıyoruz bir bu sebepten lliski bitirilmez o da bir nişan için yalan söylemez başka bir durum yoksa yani senide ailesi çevresi biliyorsa tutup başka bir kızla nişana katılmaz mantıken

Bilmiyorum o irdelemezdi bana inanırdı ama ben yalan söylemezdim. Bana zaten beraber gelelim derdi hep şimdi neden böyle bi şey yaptı da tek gitti bunu anlamıyorum mantıklı bir açıklaması var mı bunu merak ediyorum o yüzden yüz yüze sormak istiyorum. Nişan olan kişi evli çocuklu bir kızla nişanlandı bana daha önce onu ayıplamıştı o yüzden mi diye düşünüyorum.

O zaman ilişkinizi bir gözden geçirin. Yalan söylemekte hafif bir sebep değil. Hani ufak, pembe yalanlar gibi değil bu durum.
Nişanı olan çocuk

Nişanı olan çocuk dul çocuklu bi kızla nişanlandı konusu geçtiğinde ayıplamıştı yanımda ondan mı acaba diye düşünüyorum yeni geldi aklıma

Darlayıcı biri değilim demişsiniz ama adama asker eğlencesi deyince bile ben de geleyim mi demişsiniz. Sizin ne işiniz var adamın arkadaşının asker eğlencesinde? Evet yalan söylemesi hoş değil ama belki de gerçekten götürmek istemedi ama illa gelmek isteyeceğinizi bildiği için böyle bir şeye başvurmuş olabilir

Bizim burda Asker eğlencesi kız erkek karışık olur çünkü düğün gibi o yüzden geleyim mi demiştim. Affedilir bir şey mi sizce bu

Bizim burda Asker eğlencesi kız erkek karışık olur çünkü düğün gibi o yüzden geleyim mi demiştim. Affedilir bir şey mi sizce bu
Yani yüz yüze konuşun yalan mı söyledi yoksa ani gelişen bir şey miydi bir öğrenin. Yalan bence büyük bir sorun, yani genele yayılabilecek bir şey, ama eğer geçerli bir nedeni varsa affedilebilir belki. Ama sudan sebeplerle bile yalan söyleyebilen biriyse yalancıdır ve bence affedilemez

11 aylık ilişkimiz var daha önce hiç yalanını görmedim. Bunu görünce şaşırdım şok oldum ne yapacağımı bilmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…