Sevgilimin karısı hamile ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lütfen hakaret etmeden bana yardımcı olmaya çalışın. Bende doğru birşey yapmadığımı biliyorum evli biriyle beraberim daha 24 yaşındayım annem ve üvey babamla yaşıyorum. Sürekli duygusal boşluğa düşüyorum. Geçen sene o süre zarfında tanıştık bu kişiyle. Derdimi anlatacağım bir kardeşim yok arkadaşlarım da metres gözüyle görüp benimle iletişimi kesti. Sevgilim 38 yaşında 5 senelik evli. Onunla evlenme hayalleri kuruyordum dün bana geldi boşanamam karım hamile dedi dünya başıma yıkıldı. Ne yapacağım ben şimdi vazgeçemiyorum saplantı haline getirdim her gün rüyalarıma giriyor fotoğraflarına bakıyorum?
Kadına durumu açıkla kürtaj olsun o pzevengi de terketsin. Siz de ne b💩k yerseniz yiyin.

Lütfen hakaret etmeden bana yardımcı olmaya çalışın. Bende doğru birşey yapmadığımı biliyorum evli biriyle beraberim daha 24 yaşındayım annem ve üvey babamla yaşıyorum. Sürekli duygusal boşluğa düşüyorum. Geçen sene o süre zarfında tanıştık bu kişiyle. Derdimi anlatacağım bir kardeşim yok arkadaşlarım da metres gözüyle görüp benimle iletişimi kesti. Sevgilim 38 yaşında 5 senelik evli. Onunla evlenme hayalleri kuruyordum dün bana geldi boşanamam karım hamile dedi dünya başıma yıkıldı. Ne yapacağım ben şimdi vazgeçemiyorum saplantı haline getirdim her gün rüyalarıma giriyor fotoğraflarına bakıyorum?

Ay bir insanin karisi nasil hamile olabilir hepimiz sok olduk. Anca fotolara bakarsin zaten.

Adam seni kullanmış hevesi geçince de atmış. Bence beynini kullan ve hayatını düzeltmeye bak.

Yemin ederim okur okumaz sevgilimden hamileyim ailesi beni istemiyor konusundaki üyeyle aynı kişiler dedim 😄 nitekim mune de tasdik etmiş. hatta iddia ediyorum daha önceki aylarda, yıllarda kaos çıkaran bir üye bu. Mermad bile olabilir onun tarzı da böyle
Çok şaşırdım niye böyle bir şey yapıyorlar ki

Yemin ederim okur okumaz sevgilimden hamileyim ailesi beni istemiyor konusundaki üyeyle aynı kişiler dedim 😄 nitekim mune de tasdik etmiş. hatta iddia ediyorum daha önceki aylarda, yıllarda kaos çıkaran bir üye bu. Mermad bile olabilir onun tarzı da böyle
Diğer konuda kız, verdiği cevaplarla kendini ele verdi. Ya bu nasıl kafa ki durmadan sahte konu açıyor. Gerçekten o tarz bir şey yaşayan biri konu açsa bu sefer ona inanmayacağız. Yazdığım onca yoruma yazık cidden.

Sağ olsun beni çok uğraştırmadı, diğer hikaye doğru mudur değil midir netleştirelim diye düşünürken bu konuyu açarak trollüm diye bağırdı, kendisine teşekkür ediyorum :KK51:
Bir gün gerçekten böyle olay yaşayan biri konu açacak , ona inanmayacağız bu gidişle.

Ne değişik kafalar var cidden.

Çok şaşırdım niye böyle bir şey yapıyorlar ki
Düşük bir eğlence anlayışları var, kendilerini akıllı okuyup yorumlayanları IQ’suz sandıklarından, kandırdıklarını zannederek gülüşüyorlar.
Açtıkları konular da eğlenceli değil, mizah anlayışları yerlerde hiçbiri bir Cavidan olamıyor.

Öyle değil mi hatunlar🫶

Demek metres olma hayali var hanfendinin böyke hayali konularla kendini tatmin ediyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X