Sevgilimin karısı hamile ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

blondewoman

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
69
28
27
Lütfen hakaret etmeden bana yardımcı olmaya çalışın. Bende doğru birşey yapmadığımı biliyorum evli biriyle beraberim daha 24 yaşındayım annem ve üvey babamla yaşıyorum. Sürekli duygusal boşluğa düşüyorum. Geçen sene o süre zarfında tanıştık bu kişiyle. Derdimi anlatacağım bir kardeşim yok arkadaşlarım da metres gözüyle görüp benimle iletişimi kesti. Sevgilim 38 yaşında 5 senelik evli. Onunla evlenme hayalleri kuruyordum dün bana geldi boşanamam karım hamile dedi dünya başıma yıkıldı. Ne yapacağım ben şimdi vazgeçemiyorum saplantı haline getirdim her gün rüyalarıma giriyor fotoğraflarına bakıyorum?

bizden ne gibi bir tavsiye bekliyorsun ki burdaki herkes sana tepki gösterecektir evli biriyle bile isteye bi yola çıkmak nerden bakarsanız bakın buyuk aymazlık boşluğa düştüysen bekar birini bulabilirdin bulundugun ilde bekar erkek kıtlığımı vardı

neyse en azından yol yakınken bitmiş merak etme aşk acısı maksimum 6 ay suruyor 6 ayda unutursun tecrubeyle sabit

bizden ne gibi bir tavsiye bekliyorsun ki burdaki herkes sana tepki gösterecektir evli biriyle bile isteye bi yola çıkmak nerden bakarsanız bakın buyuk aymazlık boşluğa düştüysen bekar birini bulabilirdin bulundugun ilde bekar erkek kıtlığımı vardı

neyse en azından yol yakınken bitmiş merak etme aşk acısı maksimum 6 ay suruyor 6 ayda unutursun tecrubeyle sabit
Unutmam çok zor kopamıyorum o benim hayatımda iz bıraktı

nasıl hamile kalııırrr?? haksızlık bu sana?? hadsiz kadın!!

hiç de utanmitonuz ha konu açıyorsunuz. helal olsun. inşallah adam senle evlenir de daha fazla insanların hayatını mahvetmezsiniz.

Unutmam çok zor kopamıyorum o benim hayatımda iz bıraktı

valla bende ölüp bitiyordum senin gibi rüyalarımdan cıkmıyordu evde duramıyordum duvarlar üstüme üstüme geliyor nefesim bi daralıyordu şimdi hiç umrumda bile değil

insanın evladı ölüyor Allah ona bile dayanma kuvveti veriyor bunamı vermeyecek 6 ay sabret sonra konusalım senle

Lütfen hakaret etmeden bana yardımcı olmaya çalışın. Bende doğru birşey yapmadığımı biliyorum evli biriyle beraberim daha 24 yaşındayım annem ve üvey babamla yaşıyorum. Sürekli duygusal boşluğa düşüyorum. Geçen sene o süre zarfında tanıştık bu kişiyle. Derdimi anlatacağım bir kardeşim yok arkadaşlarım da metres gözüyle görüp benimle iletişimi kesti. Sevgilim 38 yaşında 5 senelik evli. Onunla evlenme hayalleri kuruyordum dün bana geldi boşanamam karım hamile dedi dünya başıma yıkıldı. Ne yapacağım ben şimdi vazgeçemiyorum saplantı haline getirdim her gün rüyalarıma giriyor fotoğraflarına bakıyorum?
Arkadaşların metres olduğun için o gözle bakıyor olabilir mi sence?

Yaşın çok genç ve anlamsız bir romantizm içindesin. Ne bekliyordun ki evli adamdan zaten. Düzgün biri olsaydı evliliği devam ederken başka bir ilişkisi olmazdı.

Bu adam boşanmayı hiç düşünmemiş. Çocukları olacak. O sürede de seni evlenme vaadiyle elinde tutmuş.

Kimse vazgeçilmez değil. 38 yaşında evli cocuklu adamdan ne bekliyorsun ya. Yaşıtın biriyle birlikte ol. Hiç mi kendine saygın yok?

Arkadaşların akıllıymış en azından. Tencereye kapak misalisiniz o adamla. Allah yollarınızı birleştirsin inşallah millete salça olmayın. Birbirinizin başını yersiniz

Adam seni kisaca kullaniyor. Su anda sen bagli/bagimli oldugun icin farkinda degilsin..ama zamani gelecek hem ondan hem kendinden igreneceksin. Hemen tüm iletisimi kes. Metres hayatini kendine niye layik görüyorsun k7

valla bende ölüp bitiyordum senin gibi rüyalarımdan cıkmıyordu evde duramıyordum duvarlar üstüme üstüme geliyor nefesim bi daralıyordu şimdi hiç umrumda bile değil

insanın evladı ölüyor Allah ona bile dayanma kuvveti veriyor bunamı vermeyecek 6 ay sabret sonra konusalım senle
Bana dokunurken ona da dokunmuş bana ihanet etti ona hem kızıyorum hemde kopamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X