Sevgilimin eski ilişkileri ve hayatı aklımdan çıkmıyor

Benden önceki hayatında günde defalarca kez fanteziler yapraktan bahsediyorum benimle günde en fazla 2 yazmıştım kendisi 5 6 kere istiyor

Akli sadece orada yasayan biriyle ben yapamazdim, sende komplekse girmissin belliki. Insanin hayati sadece yataktan ibaret olabilir mi ya? Gercekten hayret ediyorum burdaki konulara

Haklısın bence de kork.
Yemek, içmek, çalışmak gibi temel yaşamsal ihtiyaçların karşılanması dışında kalan tüm zamanlarda sadece sevişme talep eden bir adam, senden daha iyi sevişenini bulduğu an ayrılır.

Sevgilim benden önce çok hovarda kimseyi sevmeyen her kıza bakan bir insandı birçok kişiyle çok üst seviyelerde cinsel birlikteliği oldu ve çok güzel kadınlarla beraber oldu bu durum her gün aklıma geliyor bir türlü hafızamdan atamıyorum ilk kez bana aşık olduğunun farkındayım ama devamlı aklıma ya onlardan yetersiz kalırsam cinsel olarak tatmin edemezsem gibi sorunlar oluşuyor öyle bir hal aldı ki cinsel ilişki sırasında eskiden hayatına giren kızlarla olan cinsel birlikteliklerini düşünüyorum ve cinsel isteğim azalıyor öyle birisi olduğu için sanırım bu yüzden vajinismus oldum ve telefonunda silerken eski ilişkileri ve cinsel hayatıyla ilgili fotoğraflar videolar gördüm hep onlar gözümün önüne geliyor onu çok seviyorum ve nasıl aşacağım hakkında hiçbir fikrim yok dışarıdan çok fazla ilgi gören ve istek alan bir çocuk bense ortalama bir kızım çirkin bulmuyorum kendimi ama onun yanında güzel de değilim özgüvenim tamamen düşmüş durumda ne yapacağımı bilemiyorum
Hovarda yasamis , capkin bir kisilik ilk defa size asik olamaz gibi geldi bana. Sizi guzel cumlelerle , romantikligi ile buna ikna etmis olabilir. Ama gene de belli olmaz siz hakikaten karsisina cikmis en kaliteli kiz arkadas olmus olabilirsiniz. Eski birlikteliklerine kafayi takmayin. Kendinizi dusunun asik oldugunuz yeni sevgilinizle beraberken ve de mutlu iken hic eskisi akliniza gelir mi? Gelmez tabii. Onun da gelmiyordur buna inanin.

Konu sahibi bana bilincli gelmedi.

Cok hovarda adamin birden durulmasi ve ilk defa birine asik oldugunu soylemesi hic inandirici degil. Durulmus adam gunde 5 kere sevismek ister mi?

Sevismeyi bilen bir insanin vajinismusun ne oldugunu bilmemesi akillara zarar.

Günde 5 6 kez mi? Gün içinde başka şeye vakit bulamayan adamla ne işin var allah aşkına bu nedir

Bu adam galiba hayata sevişmek için gelmiş.Bir de ayrılınca o fotoları ve videoları neden silmemiş? Kendinizi cinsel meta olarak kullandırmak istiyorsanız buyrun ilişkiye devam edin.Sevgililer arasındaki cinsel ilişkiye karşı değilim, kimsenin ahlak bekçisi de değilim.Ama yaşamak var yaşamak var.Vajinismus da penis vajinaya girmeye yakınken korkan kasılan kadınlara denir.Siz ilişkiye girebiliyorsanız vajinismusla uzaktan yakından alakanız yoktur.

Esnaf adam günde 4-5 kez birlikte olmak için dükkanı kapatip gelmesi gerekiyor herhalde sen 2 ye düşürmüşsün ki adam işinide yapabilsin sonuçta insanlar da hizmet bekliyor...
Bunlar neysede hala telefonunda eski iliskileri ile ilgili hatta +18 lik fotolar videolar var sen bunlari görüp sadece üzülmekle mi kalıyorsun...? :KK69:

Bu ozguvensizlikle sevgilinizin sizi terk etmesi yakındır.. başta siz kendinizi eziyorsunuz yetersiz görüyorsunuz çok yakında bu düşünceniz sevgilinize de empoze olmuş olacak davranislarinizdan.. ve bence adamla ilgili çok daha büyük sorunlar var. Adam cinsel ilişkilerini videoya çekiyor telefonunda tutuyor böyle birine nasıl guveniyorsun? O kadar çok partneri olan birinden hasta lik kapma ihtimalini biliyor musun ? Bence bunun için endiselenmelisin zira çok önemli ve pek akla gelmeyen bir konu.. hpv hsv hiv bile olabilir dikkat et

Çok mu fazla dizi&film izliyor bizim toplum. Daha 24 yaşındasın genceciksin. Adam etrafinca sevilen, ust duzey sevisen ve ilk sana asik olmuş bir adam. Grinin Elli Tonu ??bay Gri ilemi birliktesin evladim

Seninde geçmişin var eee kimse kimseyle görüşmesin biriyle bir şey yaşamadan nereden bilicin doğru kişi olup olmadığını tabiki denemek zorundayız he bulduğu deliğe sokuyor diyorsan uğraşmak zor olur hayatın boyunca ensesinde olamazsın

X