Sevgilimin eski ilişkileri ve hayatı aklımdan çıkmıyor

Valla bir insan 7 sinde neyse 70 inde de odur. Şimdi ilişkinin başlarında her şey güzel gider duruldum sanır sonra alışınca hoop sar başa. Böyle bir tanıdığım var ilişkisi bitince eski hayatına geri dönüyor o club senin bu bar benim kızlar mızlar ot partileri. Sonra yeniden bir ilişki yapıyor instagram hesabını kitliyor kızları temizliyor wp profil fotosu bile ayrıyken herkese açık sevgili yapınca gizleniyor falan komedi. 3-5 ay sonra yine ayrılıyor vee tekrar sar başa aynı şeyler. Ufak tefek herkesin geçmişinde cinsel birliktelik sevgili flört olur ama bu tip kişilerinki biraz huy.

Günde 5 kez ilişkiye kimsenin bünyesi dayanmaz. Bu ilişki uzun sürmez. Huylu huyundan vazgeçmez.

Son düzenleme:
İlişkiniz kaç aylık ya da yıllık?

Üst düzeyde cinsel ilişkiye takıldım ben. Alt düzeyi de mi varmış?
Lüks seks
Biz anlamayız
Kişi değiştikçe adam level atlıyor sanırım
Konu sahibi adamı o kadar gözünde büyütmüş ki "çok güzel kadınlarla beraber olmuş ben ona yetebilir miyim?" Diye kendini gömüyor
Günde 5 kez ilişki istiyormuş diye ah ancak 2 oluyor benden dolayı diyor, doktora dahi gitmiş
Ama hiç düşünememiş günde 5 defa ne kadar sağlıklı olabilir, bu adamda bi anormallik var diye
Kendine bu tarz bi yaşamı layık görüyorsa devam etsin
Ki eder de zaten

Aylardır deniyorum tek dışarda olduğu günlerde kızlar gelip tanışmak istiyor üstelik vajinismus olduğum için artık onun istediği kadar birlikte de olamıyoruz günde 4 5 kez beraber olmak istiyor ama sadece 2 kez olabiliyor ve bazen onunlayken çevredeki güzel kızlara bakıyor giib hissediyorum bunu ona da söyledim esnaf olduğu için insanlara bakmak iş alışkanlığı olduğunu ama kimseye beğenerek bakmadığını söyledi
Gunde 2 kez iliskiye girebiliyorsun ve vajinusmusummu diyorsun.
Yookk artik daha ne olsun 2 kez giriyormussumuz iste vajinusmus olan birisi hic giremez sen gayet iyisin.
Ayrica sevgilinde baya maymun istahliymis gunde 4 5 kez nedir yaa damarlari kurur valla insani

Günde beş kez ilişki ne ya
Erken bosalma sorunu varda onu mu örtbas etmeye calısıyor 😳
Yani ben insanların degişecegine inanırım ama saga sola bakmaya devam ediyor kısmı inancımı kırardı
Sizi gerçekten sandıgınız kadar cok sevdiginede hic bi zaman bu kadar inanmayın derim ne olur ne olmaz

Günde beş kez ilişki ne ya
Erken bosalma sorunu varda onu mu örtbas etmeye calısıyor 😳
Yani ben insanların degişecegine inanırım ama saga sola bakmaya devam ediyor kısmı inancımı kırardı
Sizi gerçekten sandıgınız kadar cok sevdiginede hic bi zaman bu kadar inanmayın derim ne olur ne olmaz
En az yarım saat sürüyor hepsi. Bilmiyorum çok mutsuzum ama bir yandan da beni, sevdiğini hissediyorum

Günde iki kez ilişkiye girebilen vajinismus ve bu teşhisi koyabilen doktor olmak olmak istiyorum.
Çok mu şey istiyorum Allah'ım ?
Doktora ilişki sırasında çok canım acıdığı için gittim ve muayeneye bile çok zor izin verdiğim için öyle söyledi psikiyatr yardımı al demişti

Nude alışverişine karşı bir insan değilim ama artık sevgilisi olmayan kişilerin özel fotoğraflarını hala saklayan birini hiç normal görmezdim. Kafaya takacaksanız bunu takın bence.
Telefonunda yoktu yeni telefon almaya gittik ona o sırada hesabını ona açarken yedeklenenler geldi 2016daki resimler bile geldi çok utandı görünce hemen sildi hepsini ama gördüm bir kere işte

En az yarım saat sürüyor hepsi. Bilmiyorum çok mutsuzum ama bir yandan da beni, sevdiğini hissediyorum
Yuh adam calısıyor işten geliyor butun aktiviteniz sosyal hayatınız bu hesapla yatak odasında bitiyor 😳
Sevdigini hissedin ama beni cok seviyoru vazgecilmez gibi hissetmeyin her zaman bi acabanız olsun derim nacizane

X