Sevgilimin eski ilişkileri ve hayatı aklımdan çıkmıyor

JanineSally

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
21
1
25
Sevgilim benden önce çok hovarda kimseyi sevmeyen her kıza bakan bir insandı birçok kişiyle çok üst seviyelerde cinsel birlikteliği oldu ve çok güzel kadınlarla beraber oldu bu durum her gün aklıma geliyor bir türlü hafızamdan atamıyorum ilk kez bana aşık olduğunun farkındayım ama devamlı aklıma ya onlardan yetersiz kalırsam cinsel olarak tatmin edemezsem gibi sorunlar oluşuyor öyle bir hal aldı ki cinsel ilişki sırasında eskiden hayatına giren kızlarla olan cinsel birlikteliklerini düşünüyorum ve cinsel isteğim azalıyor öyle birisi olduğu için sanırım bu yüzden vajinismus oldum ve telefonunda silerken eski ilişkileri ve cinsel hayatıyla ilgili fotoğraflar videolar gördüm hep onlar gözümün önüne geliyor onu çok seviyorum ve nasıl aşacağım hakkında hiçbir fikrim yok dışarıdan çok fazla ilgi gören ve istek alan bir çocuk bense ortalama bir kızım çirkin bulmuyorum kendimi ama onun yanında güzel de değilim özgüvenim tamamen düşmüş durumda ne yapacağımı bilemiyorum

Bunları dert etme
Aylardır deniyorum tek dışarda olduğu günlerde kızlar gelip tanışmak istiyor üstelik vajinismus olduğum için artık onun istediği kadar birlikte de olamıyoruz günde 4 5 kez beraber olmak istiyor ama sadece 2 kez olabiliyor ve bazen onunlayken çevredeki güzel kızlara bakıyor giib hissediyorum bunu ona da söyledim esnaf olduğu için insanlara bakmak iş alışkanlığı olduğunu ama kimseye beğenerek bakmadığını söyledi

Aylardır deniyorum tek dışarda olduğu günlerde kızlar gelip tanışmak istiyor üstelik vajinismus olduğum için artık onun istediği kadar birlikte de olamıyoruz günde 4 5 kez beraber olmak istiyor ama sadece 2 kez olabiliyor ve bazen onunlayken çevredeki güzel kızlara bakıyor giib hissediyorum bunu ona da söyledim esnaf olduğu için insanlara bakmak iş alışkanlığı olduğunu ama kimseye beğenerek bakmadığını söyledi
Sen vajinismus değilsin ilişkiye girebiliyorsun ki eğer aklında by kadar dert varsa hiç birlikte olma

Sen onun geçmişini düşündükçe tutuklaşır paranoyaklaşırsın. Gittikçe daha çok düşünür, düşündükçe daha çok kendine güvenini kaybedersin.
Sal herşeyi, oluruna bırak. Olacak hiç bir şeyin önüne geçemezsin, olmayacağı da olduramazsın.
Kendine güven, seni seviyorsa yanında durur zaten. Durmazsa da sevmiyordur ozaman da hiç üzülme bak önüne.

Sen onun geçmişini düşündükçe tutuklaşır paranoyaklaşırsın. Gittikçe daha çok düşünür, düşündükçe daha çok kendine güvenini kaybedersin.
Sal herşeyi, oluruna bırak. Olacak hiç bir şeyin önüne geçemezsin, olmayacağı da olduramazsın.
Kendine güven, seni seviyorsa yanında durur zaten. Durmazsa da sevmiyordur ozaman da hiç üzülme bak önüne.
Haklısın her şeyi zamana bırakmam lazım

X