Sevgilimin en yakın arkadaşı

Kesinlikle bizde nişanlıyken eşimin yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen hatta annesine anne dedikleri bi dostu vardı hergün görüşürlermiş eskiden ama nişanlanmadan önce bile o niyete girer girmez eşim mesafeyi koydu evleneceğim için kendi işlerim telaşlarım vsvs ciddi konular deyip çok sık görüşmemeye başladı evlendik yine o mesafe var ,canını verir onun için belki ama evlilik Farklı bir sorumluluk geçlikteki laylaylom hayatını bırakamzsa evlendikten sonra çok çekersiniz

Çok sevdiğim bı psikolog erkekler evlilikten kaciyorsa salın gitsin evlensede birgün gidecek en iyisi yol yakınken gitsin der ve ben buna çok inanıyorum tabi sizin ilişkinizi bilemem....Seven insan sevdigiyle evlenmek yuva kurmak aynı evi paylaşmak ister arkadaşı boşver feristahi gelse etkilenmemesi lazım 35 yaşında adam yani

Bana yaştan ötürü adamı bırakamıyorsunuz gibi geldi. Erkekler bin türlü yalanlarla ikna ederler sadece erkekler değil genel manada insanlar. İlişkiniz 2 yıllık az değil yüzük mevzunuzu da biliyorum bu adam sizle evlenmek istemiyor yada genel olarak evlilik düşünmüyor diyen arkadaşlara katılıyorum. Lütfen kendinize bunu yapmayın evliliği düşünen insan 2 yılda nikah masasına otururdu bence az bir zaman değil. Belki karşınıza daha iyileri çıkacak neden bu adamda ısrarcısınız? Umarım bu kaybettiğiniz zamana pişman olmazsınız ilerde kk kadınları çoğunlukla haklı çıkıyor çünkü tecrübe konuşuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…