Sevgilimin bana olan aşırı sevgisinden sıkıldım

Benden önce flörtleri olmuş ama ciddi bir şeyler olmamış bilmiyorum haklısınız bence

Viyyyhhh anaaamm
Okurken öküz oturdu usyume resmen
Adam ağır hasta kesinliklee demedk deme
Böyle manyağı da ilk defa duyuyorum
Bende ilk defa görüyorum böyle bir şey
Yok böyle olan tipler var. En çokta kadınlar böyle. Erkek versiyonu da var. Benim de arkadaşımın eski sevgilisi böyleydi. Sevgisizlikten oluyor hep
evet sevgisiz bir ortamda büyümüş

Daha önce sevgilisi olmadı herşeyde ilk senle yapıyorum diyor

Kucağında klozete götürüyor sadece o

Öfke neden biriktiriyorki ben ona yanlış bir şey yapmadım

Biz ayrılmadık beraberiz ayrılınca böyle mi yapıyorlar

Yani bu davranışları kadın erkek kim yaparsa rahatsız hisseder insan. Belki gerçekten çok sevdiğinden ama beni hep çok korkutmuştur böyle tipler. Ayrıca siz bebek değilsiniz size 1 aylık bebek gibi davranması çookk tuhaf

Gerçekten çok sevdiğine inanıyorum hiç şiddette dair bir kişiliği de yok belki zamanla alışır bana geçer

Gerçekten çok sevdiğine inanıyorum hiç şiddette dair bir kişiliği de yok belki zamanla alışır bana geçer
Bence bu kadar seviyorsanız açık açık konuşun. Bak ben de seni çok seviyorum ama bu tarz şeyleri erkenden tüketirsek ileride ilişkimize zarar verebilir birbirimize biraz daha orantılı davranalım gibi.

Aaaaa aynı benim eski sevgilim gibi sonradan o kadar bezdirirki ayrılmak istediğinizde çok zor oluyor bande kıyamıyorudum iyi insan diye ayrılmak için ne çekmedim ben tehdit anne babama arayıp beni kötülemeler yakınlarına zarar vericem öldürdüm demeler zar zor ayrıldım

Adamin yatalak fantezisi var sanırım

yaşadıklarınız bir arkadaşımın yaşadığına benziyor.
büyük ihtimalle psikolojik problemleri var erkek arkadaşınızın. terapiye gitmesini sağlayın.

benimda nisanlim asiri duskundur bensiz bir yere gitmez gunde kac defa arar ama valla boyle tasimalar dis fircalamalar olmadi bende kiskandim dogrusu hahahda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…