Sevgilimin bana olan aşırı sevgisinden sıkıldım

Ben sevgilinizin bu yaptıklarının size olan aşkından olduğunu sanmıyorum. 27 yıl boyunca hiç sevgilisi olmamış, kafasında baya kurmuş bence bu sevgililik olayını, sevgilim olunca şöyle yaparım, böyle yaparım gibi. Sonra da sizi bulmuş, kafasındaki ona göre ideal sevgililik hayalini yaşıyor. Sizden ayrılıp başka biriyle olsa aynı şeyleri yine yapar.

Viyyyhhh anaaamm
Okurken öküz oturdu usyume resmen
Adam ağır hasta kesinliklee demedk deme
Böyle manyağı da ilk defa duyuyorum

Bu sevgi degil ki psikolojik rahatsiz birine denk gelmissiniz, sevgisinden bunalmaktan cok ayrilmak istersem bana zarar verir mi diye endişelenmeniz lazim şu noktada.
Köle efendi fantazisine de sahip olabilir. Zamanla sizin psikilojinizi de bozabilir eger bu fantaziye sicak bakmiyirsaniz. Adam fetişciye de benziyor

Konu gerçekse adam psikolojik olarak çok rahatsız gelişememiş biri, üzgünüm sevgi falan değil maalesef bu takıntılı nasıl sevildiğini bilmeyen itici biri Ben sizi haklı buldum ayrılın bence böyle olmaz

böyle bişi şuan bende yaşıyorum aşırı derecede bunaltıcı defalarca ayrılmaya kalktım yok sakız gibi yanı ne dıyecegımı bılemedım bazen terslıyorum çünkü nefes almak için alan kalmıyor ayrılıyorsun heryerden çıkıyor heryerden şehir değiştirmen lazım offf

Kaçan balık büyük olur sözünün doğruluğunun 2750. sene-i devresi.

Böyle bir adamdan korkardım açıkçası, bu nedir böyle? Her şeyin bir usulü vardır. Bu kadar kontrolünü kaybetmesi hiç normal değil.

Yazdıklarınız gerçekse derhal ayrılmanız gerekiyor. Böyle adamlar bir taraftan fedakarlık yaparken diğer taraftan çok büyük öfke biriktiryorlar farkında olmadan. Erkek arkadaşınız ağır hasta ayrılın. size verdiği şey ilgi değil, kendi yetersizliğini ilgiyle örtmeye çabasında başka bir şey yapıyor.

Ee konu sahibi, sen de biraz garipsin, kim bu durumu kabul eder? Bir hafta iki hafta anca bu durum kabul edilir. Ben olsam bununla aynı evde yalnız kalamazdım.

Daha neler diş fırçalama mi,
Daha neler diş fırçalama mi,tuvalete de o mu götürüyor,alaturka filan mı tuvalet ,malum kucağında tutması lazım,ellerini filan da yıkıyormus ya kucağında taşıyarak aklıma,sakamisiniz konu hiç gercekci gelmedi bana

Ben Trollün akıllısını severim, bu hiç olmamış
Yok böyle olan tipler var. En çokta kadınlar böyle. Erkek versiyonu da var. Benim de arkadaşımın eski sevgilisi böyleydi. Sevgisizlikten oluyor hep

Keşke gerçekten şaka olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…