Sevgilimin bana olan aşırı sevgisinden sıkıldım

Teşekkür ederim size katılıyorum
Hiç öyle olmuyor aynı şekilde devam ediyor. Sapık gibi günde milyon kez arar çoğuda görüntülü birde sohbeti muhabbetide yok kurduğu cümle sadece napıyorsun aşkım! İnsan saat başı ne yapabilir? Bağırıyorum tersleyip hakaret bile ediyorum yok yine aynı o yüzden arkadaşa tavsiyem kaç kurtar bu manyaktan kendini! Yoksa benim gibi sinir hastası olursun.

Haaaa!!! trolun dibi. Adam ağzınızı fırçalarken öylece durdunuz mu????
Çok komik yaaa.İlk teşebbüs ettiğinde höst demeyen ne oluyor demeyen???Ufo görmüş masum köylü:):):)

iletişim kurdun mu kendisiyle bu kadar üstüne düşmesinin seni boğduğuyla ilgli

Basligi okurken derdini seveyim butonu mu gelse diye düşünürken icerigi okurken ben bile yoruldum yarida biraktim
Adaminki ask sevgi ilgi degil resmen bogmus sizi bence cok takintili ve bağımlı belki psikolojik tedaviye bile ihtiyaci olabilir bunu bir psikologla mi konussaniz?

Katlanılmaz... Her şeyin fazlası zarar abi okurken bunaldim. İnsan bazen kendinden sıkılıyor. Yaşanır mı öyle totoyla don gibi dipdibe öfff... Kaç kurtul bence. Aşırı sagliksiz

Ay bende asla sevmem öyle mic mic valla okurken darlandim. Ben öyle mesajlasirken bile Max 30 dk konsurum sürekli telefonda konuşmakmis yazmakmis haber vermekmis. Ay işim gücüm yok mu be. Aneme babama haber vermiyorum o kadar sana mı vericem. Çocuk çok takıntılı belli. Sen tavrini belirtirsen bu sefer de ters tepebilir. Bu tipler böyle tanirim. Ters tepersede çok soğuk olur sana sitem yapar boombooss işler. Direk resti cek bırak vicdan filanda yapma. İlerde daha kotu olur senin için diyim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…