Sevgilimin ailesi beni tanımadan ön yargılı davranıyor

Hiç ar etmiyor musunuz ?
Çok ciddi soruyorum hiç gururunuza dokunmuyor mu bu yapılan hareketler ?
Fazlasıyla dokundu ama bıraktım bugün fazlasıyla konuştum ama benden bu kadar bekaretimi kaybettim diye kendimi kaybetmedim bunun farkına vardım ama bundan sonrası içinse sadece kariyerime odaklanacağım düşünmeye hiç gerek yokmuş gururumu yerle bir ettim ama hiçbişey için geç değil

Bu kaynana ve kayınpeder evlenince çok kafa ütüler, yuvada huzur bırakmaz haberin olsun

Vazgeç hayat böyle tiplerle yaşanmaz, oğluna okul bakar gibi kız arıyorlar, anası elma soymaya göre puan veriyor oğlan zaten kendi kararını vernekten aciz. Gerçekten bu kadar aciz birini kendinize eş mi yapacaksınız? Aşkının sevgisinin arkasında duramayan adamdan ne koca ne baba olur

Öncelikle buna siz izin vermemelisiniz.Ailenizi her şeye karıştırmayın.

Zaten sizi istemiyorlar bırakın gitsin. Davul bile dengi dengine.. Çok farklı kültür yapılarına sahipsiniz.

Dediğiniz o kadar doğruki dindar olan insanlardan hayır gelmiyor ar namus diyen insanların ardında yaptıkları pislikler çok tiksindirici ben tamamen kendimi kaybetmedim ama hayat karmadır verdiğiniz örneği yaşamayacağı ne malum vallahi öyle o yüzden ben gezip eğlenmeme bakacağım arada aklımıza gelir üzülürüz ama zamanla herşeyin geçici olacağına inanarak yoluma bakacağım çok sağolun iyiki varsınız

Bunun farkına varmanız çok güzel. Konunuza yazdığınız için merak yaratan bitirdiğiniz 3 bölüm nedir ? Yerme amacıyla sormuyorum , sadece bölümleri merak ettim.

Ay hemen kaç. Ne demek babam ne derse o olur? Sizi istediğini evleniceğini ailesine diyemiyor mu? Bu ne biçim aile. Adam sana değer vermiyor evlenince üzerine basar geçer bu adam ve ailesi senin. Birlikteiğin olduysa da oldu boşver önüne bak.

Bu keko ailenin içine neden girmeye çalışıyorsunuz,bu kadar degersizlestirmeyin kendinizi. Hizmetçi,köle arıyorlar ve vizyonsuzlar...sizde de sıkıntı var halen ay babanla konuş ay beni alın modundasiniz. Saçmalamayın ve kaçarak uzaklasin. Ilişki için yapacak bir şey yok olan olmuş. Evlenirsen çok çekersin,balık bastan kokar.

Benim halimi görseniz o psikolojiye düşürüyorlar ya annen köyde yetiştiği için herşeyi biliyor bende illa köydemi yetişeceğim kimse hayatının kötü olmasını istemez evleneceğimiz insan ya cehennemi yada cenneti yaşatır derler o yüzden her türlü evliliğe hazır değilim bunu anladım mesleğim var çok şükür altın bilezik yapmışım hiçbir erkeğe boyun eğmeyeceğim

Bunun farkına varmanız çok güzel. Konunuza yazdığınız için merak yaratan bitirdiğiniz 3 bölüm nedir ? Yerme amacıyla sormuyorum , sadece bölümleri merak ettim.
Bekaretimi kaybettim diye kendimi kaybetmedim dedim senin ailen sana namuslu kendi istediği kız arıyorsa kusura bakma bende başka şeyin kızı değilim dedim ben kısıtlanmaya hiç gelemem istersen o diğer kızı istersen kimi alıyorsan al ben buyum benim ailem beni bugüne kadar kısıtlamadı başkası benim hayatıma karışamaz dedim oda açıkçası sinirlendi ortak karar bitirelim dedik be bitti çünkü ben boyun eğseydim o kendini vazgeçilmez sanardı ama mutlu olacağını düşünmüyorum hayat karmadır

Bunun farkına varmam aslında bu sitedeki kadınlar sayesinde oldu bizim çevre biraz eski kafadan bakıyorlar o yüzden tek düşünmek olmuyor illaki derdimi anlatıp derman bulmaya çalışıyordum ama şuanda vazgeçirmeme neden olan sizlersiniz ben hiçbir erkeğe köle olmak istemiyorum bunu hiçbir zaman aklımdan çıkarmayacağım istediğim gibi gezip eğlenmeme bakacağım geç farkına vardım ama devamı da gelecek inşallah

Azmedip bitirdiğiniz , konunuzdaki en can alıcı noktayı da bizimle paylaşın da bu gizem sona ersin.

Pardon da o babam ne derse o derken sen onun ailesiyle tanışırken nasıl bu insanlar diye düşünmeyi düşünmedin mi?
Sence olur mu!

"annesi elma getirdi soyarken heyecandan biraz fazla kesmişim annesi baya incelemiş ardından"....
Lutfen bu sahis ve ailesinle iletisimi tamamen kestiginizi soyleyin.
Yok artik, dikkat edilene bak! Canim kayinvalidem, bir daha sana laf edersem ne olayim

Bu bekareti sorun edenler erkekler değil kadınlar.
Kadın kendine yapıyor yine yani.
Bu bakış açısı, bu zihniyet ile devam edildiği sürece kadınların bekaret muhabbeti bitmez çünkü kendileri çıkarıyor bu saçmalıkları.
Bu zamana kadar bu işe hep erkekler takılıyor sanan varsa yanılıyor yani.

Kusura bakmayın ama erkek arkadaşınızında sizinde o kadar saçma sapan hareketleri var ki. Sizin için cinsellik evlenince yaşanması gereken bir şey, bakire olmamak bir kızın hayatını mahveden birşey gözüyle görüyorsunuz ama gidip ortada hiçbir resmiyet olmayan bir adamla cinsellik yaşayıp bir umut sizle evlensin diye bekliyorsunuz.
Erkek arkadaşınız desen ailesinin onayını almadan bırak evlenmeyi oturacağı evi seçemeyen bir adam ama ailesinin onayını olup olmadığı belli olmayan bir kızla evlenme vaadi ile cinsellik yaşayabiliyor ama sırf ailesinin gönlü yok diye söz verdiği kızla evlilik için adım atmıyor.
Bence biraz makul olsanız önce sizinle evleneceğiz diye cinsellik yaşayıp şimdi de geleceğinizi ve evliliğinizi başkalarının isteğine ve keyfine bırakan adamla sizin evlenmemeniz gerekir aslında.

çok doğru dediniz olmadı zaten her şey ailesine bağlı olan insanla bir ömür birliktelik geçmez bunu anladım tamam seviyordum ama zaten geçici olacak şunu anladım bir insan bekaretini kaybetti diye kendini kaybetmiş olmuyormuş 29 yaşındaki adam kendi kararlarını veremiyorsa ileiki zamanda hiç veremez babası istediği kızla evlenmiyor onunla yaşıyor olaki ailesinin istediği kızla evlendi mutlu olacağını zannetmiyorum inanınki

düşüncenize gerçekten hayran kaldım genelde erkekler buna önem verdikleri için psikolojikmen o döngüye giriyoruz ama yani olmadıda hayatım ona bağlı değilmiş umarım da sizin gibi düşüncesi olan insanlar hep varolur hayatımızda cahil cühela ile uğraşmayız :)

Annesi sana hantal diyor, oğlu da bunu sana yetiştiriyor, sen de suçu ailesinde buluyorsun, ne güzel kafalar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…