Sevgilimin abisinin düğünü ?

Biz geçen amcamla yemek yiyorduk dışarda. Haber geldi kuzenime arkadan çarpmışlar yanında kız arkadaşı varmış. Kız arkadaşı da 2-3 senelik ama asla tanışmak istemiyor🤣 biz kaza yerine gittik orda kız kaçıyor resmen amcam iyi misiniz dedi kız hiiiiiç cevap bile vermiyor yengem bari fotoğrafını göreyim dedi yok. Aramızda esprisi geçmişti yüz görümlük istiyor diye. O da kuzenime aileler nişanda tanışır diyormuş şok olmuştu bizimkiler. Ortası olmalı illa ya. Ben de malesef ortayı hiç bulamadım
ayy o da utanmıştır yazıııkk 😂😂 ben de kv ilk görmeye gittiğimizde esime boşver ayrılalım ben yapamicam falan demiştim 😂😂 ama esim hep damdan düser gibi geldi valla. hiç haber vermeden bi bakıyoduk bu gelmiş 😂😂 ama biz de öyle toplu aile davetlerine vs nişandan sonra katılmaya başladık. ben kv 2 kez gördüm nişandan önce🙄 ama zordu bee. nişanımızda fotoğrfa falan çekiliyor önünüzden bi adam gecti. esime sordum bu kim diye. babam dedi 😂 rezil olmustum 😂😂 o kadar görsümüyorduk yani 😂

ayy o da utanmıştır yazıııkk 😂😂 ben de kv ilk görmeye gittiğimizde esime boşver ayrılalım ben yapamicam falan demiştim 😂😂 ama esim hep damdan düser gibi geldi valla. hiç haber vermeden bi bakıyoduk bu gelmiş 😂😂 ama biz de öyle toplu aile davetlerine vs nişandan sonra katılmaya başladık. ben kv 2 kez gördüm nişandan önce🙄 ama zordu bee. nişanımızda fotoğrfa falan çekiliyor önünüzden bi adam gecti. esime sordum bu kim diye. babam dedi 😂 rezil olmustum 😂😂 o kadar görsümüyorduk yani 😂
Benimki de benim ailemi kolay kabullendi bizim isteme söz nişan bir oldu Nişanda annemin peşindydi annecim annecim diye 😂 ben anne baba hala diyemiyorum. Mesela oturuyoruz karşılıklı o bana bakıyor ben ona bakıyorum kaynanamla. Ki ben eskiden tanıyorum ama yookkk konuşamıyorum hele görümcemle hiç konuşamıyorum. Benim de yeğenlerim sevgilimi görünce eniştemmmmm diyorlar 1- 2 yaşında iki bebe. Abimle babamla muhabbetleri iyi ama ben konuşamıyorum ya :KK43: ve çok bir araya geldik buna rağmen.

Benimki de benim ailemi kolay kabullendi bizim isteme söz nişan bir oldu Nişanda annemin peşindydi annecim annecim diye 😂 ben anne baba hala diyemiyorum. Mesela oturuyoruz karşılıklı o bana bakıyor ben ona bakıyorum kaynanamla. Ki ben eskiden tanıyorum ama yookkk konuşamıyorum hele görümcemle hiç konuşamıyorum. Benim de yeğenlerim sevgilimi görünce eniştemmmmm diyorlar 1- 2 yaşında iki bebe. Abimle babamla muhabbetleri iyi ama ben konuşamıyorum ya :KK43: ve çok bir araya geldik buna rağmen.
evlendikten sonra ben de alıştım ya. su an hepsiyle kankayız 😂 benim görümcem de yok. 4 kaynım var 🙄😂 onlarla mesafeliyiz ama muhabbetimiz var yine karşılaşınca. sadece biri ilk evlendiğimizde esimi bana kötüledi ben de esime söyledim diye artık benimle merhaba merhaba sadece 😂😂 ama kv kp ile samimiyiz şakalar falan 😂😂

Siz neden kadından bir talep gelmeden erkek arkadaşınıza annenle tanışmak istiyorum demeyi düşündünüz ki?
Neden erkek arkadaşınızın ailesini tanımadan onu kendi ailenize soktunuz?
o düğüne gitmeyin lütfen.
Nişanlıyı tanımanız bir şey ifade etmez gitmeyin.

X