SEVGİLİMİ BİR GÜN SEVİYORUM BİR GÜN SEVMİYORUM NE YAPACAĞIM YARDIM EDİN NE OLUR

Sevmiyorsunuz sadece zaman zaman onun ilgisi Hoşunuza gidiyor hepsi bu

o kadar aynı durumdayım ki ayrılsam ilk adımı ben attım diye yapamıyorum bi yandan kıyamıyorum benden soğusun istedikçe daha çok bağlanıyor. o beni bu kadar severken böyle şeyler düşünmem bana iğrenç hissettiriyor. naptın son durumun ne lütfen yazar mısın

Sana yazmasa senin yaptığını yapsa o zaman bak nasıl peşinden koşuyorsun. Aman ya sürünmek biz bazi kadınların kaderinde var galiba .. böyle mutlu olmak yaramıyor illa peşinden sürükleyecek

Kuzum yaklasik 1 senedir girmemis siteye

Tek söyleyeceğim gerçek değil. Aşık değilsiniz, sevmiyorsunuz, hoşlanmıyorsunuz.

Gerçek olsa salaklığı bile gözünüze batmaz. Gerçek olsa can kulağıyla dinlersiniz.
Gerçek olsa aklınıza başka hiç kimse gelmez.

Ben hep derim bence aşk başkası fikrini bile düşünmemektir. Sanırım siz böylede değilsiniz. O zaman neden hala ve tekrar hayatınızda ki?

Ayrıl herkes kendisini gerçekten seven biriyle olmayı hak ediyor

merak etme onu başkasının kolunda görünce seversin,hele bide kadın buna deli divane aşık olsa acı çekmeye aşıksın bence yoksa ayrılınca aklına gelip ilk adımı sen atmazdın diye düşünüyorum

keşke onu gerçekten seven birini bulsa ve hiç ayrılmasalar. o beni haketmiyor :/

Sevmiyorsunuz sadece zaman zaman onun ilgisi Hoşunuza gidiyor hepsi bu

bazı arkadaşlar yazmış hak verdim onlara. dedikleri gibi onun ilgisini istediğim için geri yazdığımı şimdi şimdi anlıyorum çok büyük bir yanlış yapmışım tek düşündüğüm onu incitmeden bu yoldan nasıl döneceğim

İlgisi hoşuna gidiyor hepsi bu.
Ayrıl yazık etme adama.
Yarın bir gün aşık olacağın insan karşına çıktığında adını bile duymak istemeyeceğin biri olarak çünkü..

Kendiniz için konu acsaydiniz keske daha çok yorum alirdiniz konu sahibi girmiyormus bile siteye.
Sevmiyorsaniz ayrilin kendinize yapilmasini istemediginiz seyi siz karsinizdakine yapmayin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…