SEVGİLİMİ BİR GÜN SEVİYORUM BİR GÜN SEVMİYORUM NE YAPACAĞIM YARDIM EDİN NE OLUR

Aslında biraz benziyoruz ama ne bileyim canım bunaltıyor beni

Teee eskılerde bi sevgilim vardı o kadar ıyıydıkı! Ama sevemıyordum bı turlu. Her gece yalvarırdım allaha. Sevıyım onu dıye. Cunkı adam tam bı adamdı. Olmadı sevemedim. Sonra eşim cıktı eşim ondan daha ıyı daha adam cıktı hani bi soz varya birşey oluyorsa bır kez olmuyorsa 2 kez sukret dıye vallahı çok dogru. Yani demem o ki sevecegin insan mutlaka cıkacak karsına. Boyle oyalanma.

Ben ayrılmayı beceremiyorum çok ortak tanıdığımız var buna birbirimizinde kuzenleri dahil biraz bencillik olacak gibi ama yine ben ayrılmak istemiyorum o soğusun istiyorum. Sanırım farketti ama sürekli korkuyorum falan diyor böyle diyince çok kötü hissediyorum.

Yas kac? Sen sevginin ne oldugunu bilmiyorsun. Seninki sevgi degil hoslanti. Sevgi oyle anlik gelip gecici birsey degil cunku. Onun ilgisi evonu tatmin ediyor sadece o kadar. Adana yazik etme, onu gercekten sevecek birileri mutlaka karsisina cikacaktir. Bence onu yolundan engelleme, ayrilin.

20 yaşındayım

Ayrıl
Hem kendini
Hem çocuğu
Kurtar
Sevgi bu değil

20 yaşındayım
Tahmin etmistim. Sevgi degil o. Sadece sana ilgi gostermesi hosuna gidiyor. Bazen de ilgisinden sIkIliyorsun ve gorusmek istemiyorsun. Sevgiline daha fazla zulmetme bence. Cocuga yazik. Onun hayatindan cikarsan onu sevecek birinin onun hayatina girmesine izin vermis olursun. Cocuk sevildigini saniyor.

Ben ayrılmayı beceremiyorum çok ortak tanıdığımız var buna birbirimizinde kuzenleri dahil biraz bencillik olacak gibi ama yine ben ayrılmak istemiyorum o soğusun istiyorum. Sanırım farketti ama sürekli korkuyorum falan diyor böyle diyince çok kötü hissediyorum.

Herkes neden bunu soruyor ki ikizler burcu hep böyle mi yapıyor? Ben terazi burcuyum sevgilimde aslan
terazi dengesiz olur derlerdi dogruymus demek :) benim de ik sevgilim aslandi. Müthiş duygusal ve romantikti. Aylarca pesimde kostu kabul ettim 15 ay sonra ayrildim 11 ay pesimi birakmadi. Neyse sonra sogudu derken 3 sene sonra tekrar cikti geldi. Kisaca isin zor :/ ama eger seversen aşık olursan bile vazgecilmez oldugunu hissettirme. Bu sefer de o gider. İnsanlar zoru.seviyor çünkü.

bugun sana ilgisiz davransa yarin sen ararsin cunku ilgilenecek adam bulamazsin egon alisti ...merak etme birgun oda gider sana da acimaz o zaman umarim pisman olmazsin

Bu sekilde giderek baglanacaktir. Sen ayrilmayip bu sekilde bir soguk bir sicak davrandikca onun psikolojisi de alt ust olacaktir ve sana giderek bagimli hale gelecektir. Seni ulasilmaz gorecektir. Tum bunlar senin gel gitli davranislarin yuzunden. Gel gitler karsidaki kisinin psikolojisini bozar. Seviyor mu sevmiyor mu bilemediginden ne yapmasi gerektigini de kestiremez. Acik ve durust olmak zorundasin. Gercek hislerini karsindakine soylemelisin daha fazla zulmetmeden. Merak etme bir sure uzulur ama sonra gercek seveni buldugunda bos yere uzuldugunu o da anlayacaktir.
Insanoglu boyle iste. Karsisindaki seveni sevmez de sevmeyene tutulur.

Ben söylemem yoksa söylersem kendisine bir şey yaapar diye korkuyorum ya
Bende terazi burcuyum evlenmeden once ayni senin gibiydim birgun severdim bir gun sevmezdim dengesizdim acikcasi umut veriridim bana ilgisnden hoslanirdim sonra vicdanimi dinleyim ayrilcam diyordum.Tekrar aklinda ben olayim beni dusunsun istiyordum.Ayy ne kotu huydu
Aslinda istiyordum onla gezeyim bana ilgi gostersin ama sevgili gibi degil.

Peki şuan neler yapıyorsun ne durumdasın canım

Diyecek ki o zaman neden bana yazdın barışmak istedin? Mantıklı düşünmeye çalışmıştım ama elime yüzüme batırdım

O seni seviyorum diye devam ediyorsun gerçekten sevsen bunlari hissetmezdin yazik etme günlerine...

Peki şuan neler yapıyorsun ne durumdasın canım
Suan evliyim zamaninda aldigim ahlar bu evliligimden cekiyorum diyim artik sen anla canim bazen diyorum eskilerin ahini aldim ayni senin gibi umut veriyorum ama sevmiyordum iste maalesef

Diyecek ki o zaman neden bana yazdın barışmak istedin? Mantıklı düşünmeye çalışmıştım ama elime yüzüme batırdım
Durust ol.
Bosluktaydim, senin ilgin, arkadasligin, dostlugun, tum yaptiklarin hosuma gidiyordu ama bu yeterli degil. Belki de tum bunlari sevgi zannettim. Oysa hoslanti bu sanirim ama seviyorum diyemem.
gibi seyler soyleyebilirsin.
Sadece durust ol, ne hissettigini soyle.
Uzulmeni istemiyorum bu sekilde devam edersem seni cok uzecegim ama arkadasligini da kaybetmek istemuyorum bu yuzden de kararsizliktan ne yapacavimi bilememekten sustum diyebilirsin. Ama sana daha fazla haksizlik etmek seni uzmek istemiyorum. Devam edersem ilerde cok uzuleceksin diye korkuyorum... gibi seyler soyleyebilirsin..ne biliyim sadece yuregindekileri dok anlayacaktir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…