SEVGİLİMİ BİR GÜN SEVİYORUM BİR GÜN SEVMİYORUM NE YAPACAĞIM YARDIM EDİN NE OLUR

Bana çok bağlı daha çok benden soğumasını istiyorum

Ne yapiyor size soguyorsunuz?
Çok ilgi gösteriyor bu konuda sürekli uyarıyorum ki aşırı ilgiden sıkıldığımı biliyor uyarınca trip atıyor bana istediğim zaman sevgimi söyleyemeyecek miyim diye. E haklı aslında istediği zaman söylemek ister ama sürekli aşk dolu cümleler beni bayıyor.

O zaman ona Dilberay'ın aşkitom videosunu gonderseniz sizi daha iyi anlar belki

Aslan burcu bir sevgiliniz varsa ve size bu kadar imtina gösteriyorsa kıyamete az kaldı demek. Bende aslan burcuyum ve adam bana yarim saat geç mesaj atsa sen benimle ilgilenmiyorsun diye adamı şamar oğlanına çeviriyorum. Sizinki iyi dayanıyor valla bravo der ayakta alkislarim.
Konuna dönecek olursak da,sevmiyosun bacım ayrıl belki senin de seveceğin biri çıkar adamdan önce kendine sans ver

Merak etmeyin kendisine hicbirsey yapmaz.siz suan ona umut verdikce daha kotu olacak. Bence baglari en kısa zmaanda koparin cunku siz onu sevmiyorsunuz

Herkes neden bunu soruyor ki ikizler burcu hep böyle mi yapıyor? Ben terazi burcuyum sevgilimde aslan
Yükselen mi ikizler. Pazartesi Çarşamba cuma sevmeyip hafta sonu seviyorsanız sizde pazartesi sendromu var. Soğumasını beklemeyin. Ayrılın. Sevmemekten daha iyi ayrılık sebebi mi olur.

Sizi cok iyi anliyorum. Karsimdaki insani ne kadar seversem seveyim boğucu ilgiden hoslanmiyorum. Kendimle basbasa kalmak istiyorum. Karsimdaki insan biraz musade etmeli buna. Bence karakterle de alakali olabilir bu durum. (Bu arada ben de terazi burcuyum )

Sevgilim beni çok seviyor ama bana asıl yüzünü göstermiyor diye düşünüyorum. O yönetmeyi çok seviyor aslında ben ona kat'iyen izin vermiyorum çünkü özgürlüğüme çok düşkünüm ki ailem de bana karşı kısıtlayıcı olmadıkları için asla öyle bir şeye izin vermem. Zannımca şuan her şeye he deyip geçiyor ama evlendikten sonra bayağı kısıtlayacak gibime geliyor ki çevremdeki herkes aslan burcu olduğu için benim gibi düşünüyor

Ne yapacağız biz yaa :)

Ne yapacağız biz yaa :)
Fazla ilgi ters tepebiliyor. Kısıtlanmaktan, kıyafetime karisilmasindan, yok oraya gitme buraya gitme diye sinir cizilmesinden hic hoslanmiyorum. Bence en iyisi orta yolu bulmak. Benim ablam da fazla ilgiden hoslanmazdi. Nisanliyken enistem ust uste arardi. Ablam sessize alirdi. Gunde bi defa telefonunu acardi enistem alisti yazik napsin.:))

Bunu sevgilinle paylassana, duygularini,hislerini,hissettiklerini canım olmazsa ayrılırız en son care. Emin ol kendine asla birsey yapmaz sadece sana kin besler çünkü terkedilmeyi hazmedemez. Hakkında hayırlısı canım Ama bu kadar ayrı dünyanın insani iseniz en doğru karar ayrılmak olabilir gibime geliyor.

Yemin ediyorum bende öyleym ya zaten karışabileceği hiç bir şeyim yok. Biraz sosyal bir insanım o da yani. kötü bir ortam değil yani sivil toplum kuruluşlarında fazla aktif olmayı seviyorum. Buna da karışmasına asla izin vermem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…