Sevgilimden hamileyim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Just Defne

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
50
59
21
22 yaşındayım. Üniversiteyi yeni bitirdim. Babam öldü hiç kardeşim yok. Annemle beraber yaşıyorum. 3 senedir hayatımda biri var kendisi 25 yaşında. Ondan 2 aylık hamileyim. Annem öğrenince aramız çok fena bozuldu. Sevgilim anneme açıklamasını yaptı özür diledi. Annem aldırmamı istiyor ve ayrılmamı istiyor. Sevgilimin ailesiyle de yüzleştik beni istemediklerini çok belli ediyorlar annesi evlenmeden hamile kalan kızı gelin mi alıcaz diye arkamdan konuşurken duydum.

Arkadaşlar bugün size bu soruyu sormuştum. Gelişme var. Sevgilim beni aradı evlenmemize onay vermişler zar zor ikna ettim yarın bizimkilerin elini öpmeye gel nikah tarihini belirleyecekmişiz diyor. Galiba işler yavaş yavaş yoluna giriyor. Yakın oturma şartı koşmuşlar birde. Sizce olacak mı anlaşabilirmiyim onlarla ?

Yakın oturma şartı neden? Sürekli hayatınıza karışıp size baskı uygulamak için olabilir mi?

22 yaşındayım. Üniversiteyi yeni bitirdim. Babam öldü hiç kardeşim yok. Annemle beraber yaşıyorum. 3 senedir hayatımda biri var kendisi 25 yaşında. Ondan 2 aylık hamileyim. Annem öğrenince aramız çok fena bozuldu. Sevgilim anneme açıklamasını yaptı özür diledi. Annem aldırmamı istiyor ve ayrılmamı istiyor. Sevgilimin ailesiyle de yüzleştik beni istemediklerini çok belli ediyorlar annesi evlenmeden hamile kalan kızı gelin mi alıcaz diye arkamdan konuşurken duydum.

Arkadaşlar bugün size bu soruyu sormuştum. Gelişme var. Sevgilim beni aradı evlenmemize onay vermişler zar zor ikna ettim yarın bizimkilerin elini öpmeye gel nikah tarihini belirleyecekmişiz diyor. Galiba işler yavaş yavaş yoluna giriyor. Yakın oturma şartı koşmuşlar birde. Sizce olacak mı anlaşabilirmiyim onlarla ?
Millet forumda seninle evlenmez yazınca çocuk hemen ikna olmuş. Kknın böyle bir süper gücü var işte. Linç yiyen herkesin hayatında böyle değişimler yaşanıyor

Lütfen diğer konunuzdan devam edin.
Gelişme var. Sevgilim beni aradı evlenmemize onay vermişler zar zor ikna ettim yarın bizimkilerin elini öpmeye gel nikah tarihini belirleyecekmişiz diyor. Galiba işler yavaş yavaş yoluna giriyor. Yakın oturma şartı koşmuşlar birde. Sizce olacak mı anlaşabilirmiyim onlarla ?
Bu kısmı diğer konunuza yazarsanız iyi olur, hem sizin için yorum yazacaklar için takibi daha kolay olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X