Sevgilim..

Abse10

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2018
454
410
Merhaba Hanımlar,

Ben 23 yaşında sevgilim 27 yaşında ikimizde aynı şirkette çalışıyoruz. 2 yıllık bir ilişkimiz var. Herşey 1.5 ay önce başladı , şirkete yeni bir kız başladı kendisi o kıza yardımcı oluyordu ben bundan rahatsız olduğumu belirttim daha dikkatli olacağı konusunda söz verdi aradan 2 gün gecti. Kulağıma saçma sapan şeyler gelmeye başladı " kendisi kıza adını sormalar iyi mesailer vs " tarzında bende kendisine " milletin ağzı torba değil büzemeyiz lütfen böyle şeyler yapma " dedim yine söz verildi ve 25 martta doğum günümde kendisi parasının olmadığını hiçbir şey yapamayacağını söyledi olabilir insanlık hali bir şey istemedim ama güzel bir mesaj atsa bile yeterli olurdu yapmadı . Tabi bu arada kendisi arkadaşları ile her akşam parası olmayan adam gezmeye beni takmamaya başladı sustum bekledim . Ve 10 gün önce bir kıza iş için whatsapp üzerinden bir şey yollamış bu da olabilir dedim daha sonra kızın resmini albümünde yakaladım işte neymiş kızın whatsapp resminin ekran resmi tel cebindeyken çekilmiş haberi yokmuş ben görmeden silmek istemiş olmamış. Ben bu konu yüzünden tartışma çıkarttım bana haklısın diyeceği yerde " sen toparlamıyorsun, herşeyi b*ka sardıran sensin ,senle kendimi iyi hissetmiyorum " dedi. Bende konuşmayalım o zaman dedim, tamam dedi . 2 gün önce beni aradı konuşmak istiyorum kötüyüm dedi, gittim konuştum anlaştık herşeyi çözdük sandım. Dün bana işyerinde sözler veren adam gitmiş arkadaşlarının yanında bir tavırlar aldı,yine aynı cümleler herkesin içinde bozuldum sustum sinirden molamda ağladım dün gece de 'uzak dur benden ,iyi gelmiyoruz ' dedim . Tamam dedi . Şimdi bu kişi ne yapmaya çalışıyor ,izin günlerinde arkadaşları yokken benimle zoraki konuşmak istiyor ,tek kalmamak için vakit geçiriyor gibi lütfen bana bir akıl verin. Aklı başına gelsin ama bana yaklaşmasın pişman olsun istiyorum . Çok uzun oldu biliyorum değerli vaktinizi ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim ..

Birde böyle bir insanla yüzyüze konuşarak mı bitirmeliyim ? Yoksa anlamaz diyip mesajla mı?

Son düzenleme:
Sevgisi bitmis olabilir, kizdan da hoslanmis olabilir. Iliski boyle devam etmez maalesef. En azindan bor taraf kararini versin ve ona gore davransin.

Valla ben yeni taninan insanlarin etkiledigine cok sahit oldum. Mesela arkadasm 3 yillik erkek arkadasindan ayrildi gecen ay. Cocuk istedi, ayrilir ayrilmaz da baskasiyla yasamaya baslamis. Biz de saniyoruzki sevgisi bitti. Meger baskasina sevgisi baslamis. Insanlardan beklentim sifirin altinda artik.

O kız yüzünden baya bir tartıştınız mı?Erkek arkadaşınızın kalbinde size karşı bir sevgi kalmamış maalesef.Dediğiniz gibi olması kuvvetle muhtemel.

Evet tartıştık ve beni gittikçe kırıyor haklı olmak istemiyorum anlaşılmak istiyorum.

Sevgisi bitmiş gibi. Alışkanlığından vazgeçemiyor yenisini bulsun gidecek.

Bu ilişki çoktan bitmiş üzgünüm. Gel diyince gelen git diyince giden biri olmayın. Etrafında biri olmayınca yalnız kalmamak için sizi arıyor belli ki bunu siz de söylemişsiniz. Kestirip atın bence. Pişman olsun aman çektireyim diye de düşünmeyin. Değmez yorulduğunuza zaten anlamaz da siz önünüze bakin. Erkeklere bir ton saydırmak istiyorum da işte oğlum var saydiramiyorum

BENCE HİÇ UZATMA ONDAN SANA KOCA OLMAZ OLURSADA HAYRI OLMAZ, ZOR OLACAK AÖA ATLATACAKSIN, BİRDE DEĞİŞTİRME İMKANIN VARSA İŞİNİ DEĞİŞTİR....

Ekran goruntusu telefon cebindeyken mi cekilmis:) hahaha hic gulecegim yoktu:) buna inanmani bekleyerek mi soyledi acaba:) eskiden nokialarda olurdu ya tus kilidi acilirdi son arananlardan biri aranirdi vs :) yaw bi gitsin kendine hobi edinsin sacma sapan seyler uydursun:)) baya baya o kizdan etkilenmis. Her boslukta sana kosabilir ama akli kaymis bi kere. Yolla gitsin

BENCE HİÇ UZATMA ONDAN SANA KOCA OLMAZ OLURSADA HAYRI OLMAZ, ZOR OLACAK AÖA ATLATACAKSIN, BİRDE DEĞİŞTİRME İMKANIN VARSA İŞİNİ DEĞİŞTİR....
Zaten koca olması imkansız sorumsuz bir insan kendisi rahatsız olsun değiştirsin istiyorum ben memnunum işimden ama şu anda değiştirmem imkansız teşekkür ederim yorumunuz için.

İşyerinde ki kız ve ekran görüntüsü aldığı kızlar farklı malesef nasıl bir yokluk diyorum kendi kendime

Ya kızdan hoşlandı ya da size sadece canı sıkıldıkça boşluğa düşünce dönüyor. Sevgisinin kalmadığı belli, kendi yolunuza bakın

Bir de biz kadınlar şu konuda hata yapıyoruz; akıllarında yoksa bile “şu kadının sana ilgisi mi var” “ona yardımcı olma” “selam verme hoşuma gitmiyor” minvalinde söylemlerle, karşı tarafa o gözle bakmasını sağlıyoruz. Sonra kendilerini çok önemli,müthiş çekici falan sanmaya başlıyorlar ve ego arşla yarışmaya başlayınca ilgileri de kayıyor. En iyisi böyle durumlarda sormadan önce bir süre uzaktan izlemek

Ve şunu da belirtmek istiyorum bazı konularda üzerine gittiğimde hakaret içerikli konuşmaya başlıyor . Benim seviyesi düşük saygısız egoist bir insan olduğumu anlama sorunum olduğunu belirtiyor ısrarla. Tabi bu arada küçümsemek istemiyorum ama kendisi sadece iş ve arkadaşları arasında takılıyor.

Uzaktan izlemekten sıkıldığım için söyledim. Şimdi şirkete gideceğim ve 4 saat göreceğim nasıl davranacağımı bilmiyorum . Tabi bir tarafını kaldırmak benim marifetim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…