Sevgilim..

Aklı kıza kaymış bi an önce noktayı koy en azından aldatılmış kadın damgası yedirmemis olursun kendine
Ona sorsanız aklı kaymamış ,ben büyümediğim için takıyormuşum. Neye göre nasıl bitirmeliyim işin içinden çıkamıyorum

O yokmuş gibi davranın. En güzel intikam şekli
O şekilde davrandığım zamanlar yanıma gelip şimdi kendini güçlü göstermedim dokunsam ağlarsın ben seni biliyorum diyip gülmeleri de var hangimiz neyin intikamını alıyoruz bilemedim .

O şekilde davrandığım zamanlar yanıma gelip şimdi kendini güçlü göstermedim dokunsam ağlarsın ben seni biliyorum diyip gülmeleri de var hangimiz neyin intikamını alıyoruz bilemedim .
Cidden adamın totosunu arşa çıkarmışsınız. Özgüvene bak. Nasıl da emin sizden... Siz de güçlü olun, güçlü durun aksini ispat edin ona

Ona sorsanız aklı kaymamış ,ben büyümediğim için takıyormuşum. Neye göre nasıl bitirmeliyim işin içinden çıkamıyorum
Bence bitirmek istemiyorsun.
Ne demek neye göre? O kadar çok sebep var ki. Biri bile çok büyük sebep. Bahane bulma kendine.

Bence bitirmek istemiyorsun.
Ne demek neye göre? O kadar çok sebep var ki. Biri bile çok büyük sebep. Bahane bulma kendine.
Hayır ,sanırım tam anlatamadım . Neye göre nasıl bitirmeli ? Mesajla mı , yüzyüze mi yoksa birden heryerden engelleyip kendim mi bitirmeliyim aklımda ? İlk nereden başlamalıyım.

Hayır ,sanırım tam anlatamadım . Neye göre nasıl bitirmeli ? Mesajla mı , yüzyüze mi yoksa birden heryerden engelleyip kendim mi bitirmeliyim aklımda ? İlk nereden başlamalıyım.
Mesajla. Cevabı ne olursa olsun engellemek sonrasında. İş yerinde de "konuşmak istemiyorum" demek.

Onunla konuşmayacağım diye susup herkesten cekılme. Gül eğlen yanına gelince de tersle. Yokmuş gibi değil hiçmiş gibi davran

Cebindeyken ekran resmi çekilmiş öyle mi ?
Sallama dünyasında çığır açılıyor resmen .
İşyerindeki kızla ilgisinii bilemem de size eski ilgi sevgisi kalmamış diye sezdim

Herkesin yazdığına katılıyorum.
Dışardan bir gözle bakınca çok net anlaşılıyor.
Sevgisi biten birinin sırf alışkanlık için sizi yanında tutmak istemesi.
İnsan yıllarca emek verince hep öyle gidecek sanıyor, ama bir gün bir bakıyosun bambaşka bir insan olmuş karşındaki.
Size tavsiyem kararınızın arkasında çok net bir şekilde durmanız.

Bence erkek arkadasinizin size karsi ilgisi sevgisi bitmis kizdan hoslaniyor telefonun kendi kendine ekran goruntusu alacagini zannetmiyorum.

Arkadaşın seni gözden çıkarmış.
Muhtemelen o kızdan hoşlanıyor, kızın resminin ne işi var telefonunda!!
Yüz yüze konuş ve bitir.

Cebindeyken ekran resmi çekilmiş öyle mi ?
Sallama dünyasında çığır açılıyor resmen .
İşyerindeki kızla ilgisinii bilemem de size eski ilgi sevgisi kalmamış diye sezdim
Kendisine aynı şeyleri bende söyledim olmaz dedim imkansız bir şey. Bu sefer de ben güvenmeyen şüpheli davranan oldum

Mesajla. Cevabı ne olursa olsun engellemek sonrasında. İş yerinde de "konuşmak istemiyorum" demek.
Bu akşam aynı şeyi dedim konuşmak istemiyorum diye ,kendisi bana iyi davrandı çünkü arkadaşları yoktu ben yüzüne karşı söylememe rağmen tınlamadı beni

Cidden adamın totosunu arşa çıkarmışsınız. Özgüvene bak. Nasıl da emin sizden... Siz de güçlü olun, güçlü durun aksini ispat edin ona
Dediğiniz gibi uzak durdum lakin bana çok farklı davrandı kendimi şizofren gibi hissediyorum

Dediğiniz gibi uzak durdum lakin bana çok farklı davrandı kendimi şizofren gibi hissediyorum
Yahu siz niye şizofren gibi hissedesiniz? O anormal... Bence kurtarın kendinizi bu durumdan bir an önce zira doğru ilişki, insanı değerli ve özel hissettirir şizofren gibi değil...

Bu akşam aynı şeyi dedim konuşmak istemiyorum diye ,kendisi bana iyi davrandı çünkü arkadaşları yoktu ben yüzüne karşı söylememe rağmen tınlamadı beni
Eh böyle pasif olmaya devam et aferin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…