Sevgilim ve ablası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de birçok şekilde hitap ediyorum erkek kardeşlerime, aşkım da derim dobişko da derim tontişko da derim ve bu hayatlarındaki kadınları gram alâkadar etmez. Ha bu arada ben de gelinim, görümcem de kocama bu tarz samimi hitaplarda bulunuyor ve evet bu beni yine hiçbir şekilde alâkadar etmiyor. Eşim erkek kardeşiyle de bazen şakalaşırken argo konuşur, ona da müdahil olmuyorum; ÇÜNKÜ BANA NE!

Gerçekten kendinize dert arıyorsunuz.
Sevgilin isterse 90 yaşında olsun ablası için kardeşi kalacak. Beraber acı tatlı bir sürü anıları var küçüklüğünden beri. İstediği gibi hitap eder.
Sizede bu konuda maalesef laf düşmez.
Ayrıca neden ablası sizinle tanışmak istesinki ciddi birşey yokken. Belki yarın biter başkasıyla olur kardeşi. Bu konuda sevgiliniz adım atacak tanıştırmak istiyorsa kadın ne yapsın.

Neden çirkefleştiniz bir anda böyle düşünüyor olabilirim dedim kesinlikle böyle böyle bir durum var demedim ki ben
Niye cirkefleseyim yahu olanı, sizin aklınızdan geçeni söyledim, ısrarla yaşını yazmanız bile iyi niyetli değil bana kalırsa. Aklınızdan geçenleri okumak neden zorunuza gidiyor, onu düşünün siz.

argo konuşur derken sağolun sizin yorumunuzu hiç görmemiş ve fikrinizi belirtmemiş olarak sayıyorum ben mağaramda mutluyum argo ne demek hanımefendi ? İyice saygısızlaştınız

Bu kelime sıklıkla artık günümüzde yakın samimi olan herkes herkese kullanıyor. Canım gibi bir kelime oldu aşkımda. Biz arkadaşlar içinde bile kullanıyorum evli olanlar dahil iletişim diline dahil oluyor. Sevgili ile bir başkasına söylenen aynı anlama çıkmıyor tabiki. Yine rahatsız oluyorsanız sevgiliz ile konuşun durumu ama iletişim dili bu böyle dediği zamanda hayır asla diye karşı mı geleceksiniz? Nasıl tepki vereceksiniz bu daha önemli madem ciddi düşünüyorsunuz ablasıda hayatınızın içinde olan insanlardan olacak. Acaba bazı şeylere çok anlam yüklemeyip devam etmek daha mı doğru? Çünkü problem var çözümü olmayınca işler karışıyor. Bunu hesaba katmak gerekli. Ablasının tanışması zorunda değil şuan belkide sevgiliniz tanıştırmak istemedi henüz yada insanlar henüz doğru zaman değil diye düşündüler hemen kötüye yormayın bunu

Aklımdan geçenleri okumanıza gerek yoktu zaten tek tek yazdım ne düşündüğümü iyi veya kötü ? Yaşını yazma sebebim ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum

Ablasının hiç bir adım atmamasından bahsetmiştim
Ablası neden adım atsın zaten. Sevgilin seni tanıştırmaya tenezzül buyurmamış anlamıyor musun?
39 yaşındaki kadın, ne olur beni sevgilinle tanıştır demeyecek tabi ki. Senin erkek arkadaşın ablasına seni kız arkadaşımla tanıştırmak istiyorum abla diyecek.

Sizin derdiniz sizi ailesi ile 5 yıldır tanıştırmayan manitanızla olmalı kardeşine “Aşkım” diye hitap eden kadın ile değil. İlişkinizde daha büyük bir probleminiz var farkında mısınız? Ön yargılı olmak istemiyorum ama diyipte ön yargılı olmakta yeni moda sanırım. Sinir oluyorum sizden haberi bile olmayan insanlara karşı içten içe düşmanlık beslemenize.

Haklsınız

ya bu birinci dereceden yakin aile uyelerinin yakinligindan rahatsiz olma konuları cok sıkıcı.
Ablasi yahu adamin, desin istediğini.
askim size ozel olacaksa, biz de kullanmayalim bari, dunyada bi siz kullanin?
Zaten adam konu sahibiyle evlense adam nefes alamayacak kıskançlıgindan. Simdiden baslamis kiskanmaya evlendikten sonra düşünemiyorum bile.

argo konuşur derken sağolun sizin yorumunuzu hiç görmemiş ve fikrinizi belirtmemiş olarak sayıyorum ben mağaramda mutluyum argo ne demek hanımefendi ? İyice saygısızlaştınız
Eşi ,erkek kardesi ile argo konusuyormuş. Siz neden celallendiniz. Sizinle ne alakasi var

Aklımdan geçenleri okumanıza gerek yoktu zaten tek tek yazdım ne düşündüğümü iyi veya kötü ? Yaşını yazma sebebim ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum
Zorunuza giden ne o zaman benim yorumlarımda?
Bu tanışma kısmında sevgiliniz asıl hevessiz taraf olabilir ayrıca. Kadına kurulacağınıza buna kurulun madem canınız sıkılıyor.

Hahahajshsj ay buna güleceğim gerçekten siz ya çok s*fsınız ya da rol yapıyorsunuz neden demesin ki beni tanştır diye doğuda falan mı yaşıyorsunuz siz herşey tuhaf geliyor

Şaka mısınız siz? Erkek kardeşlerin kendi aralarındaki jargonundan bana ne, bahsettiğimiz şey yerel Trabzon ağzı, ana bacı küfretmiyorlar. Bence de mağaranızda mutlu olun ve haddiniz olmayan şeylere karışmayın. Çünkü kardeşler arası ilişkilerde yeriniz yok.

Abartiyorsun aşkım. Aşkım diye hitap ettiklerim sıralı listem : çok sevdiğim herkessssssss

Hahahajshsj ay buna güleceğim gerçekten siz ya çok s*fsınız ya da rol yapıyorsunuz neden demesin ki beni tanştır diye doğuda falan mı yaşıyorsunuz siz herşey tuhaf geliyor
Doğuda mı yaşıyorsunuz derken? Siz kimsiniz de ötekileştirme yapıyorsunuz? Az önce mağaramda mutluyum yazmıştınız aynen mağarada yaşadığınıza emin oldum şuan. Mune

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…