Sevgilim ve ablası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben 29 yaşındayım görümceyim abim evlenmek üzere 27 yaşında bir kız ile ben adım attım abim tanıştırmak istemedi erken erken dediği için fakat kız kötü düşünmesin kendisini ailemizden saysın diye ben tanıştım adım attım hani size tuhaf gelen bu adım atma işleri varya ben yaptım çokta güzel aramız belki kendisi de benimle tanışmak istemiyor diye düşünüyordu hatta oyalandıgını düşünüyordu bu düşünceleri yıkmak için ilk adımı attım şuan herşey çok daha güzel

Kızın kendini kötü hissedip hissetmemesi, oyalandığını düşünmesi falan sizin sorununuz değildi yalnız. Bunu dert etmesi, sevgilisinin mutluluğu için adım atması gereken kişi abinizdi. Aranızın iyi olması güzel bir şey ama abinizin müstakbel eşine verdiği değer sizin onu kabullenmemizden çok çok daha önemli.

Haklısınız ama 2 günlük çift olmadıgımızı yazmıştım aslında 5 yıldır beraberiz zaten aşkım gibi kelimeleri 1. Yılımızdan sonra anca kullanmaya başladık sizin örneklediğiniz gibi bir durum değil:)
5 yıl olmuş ailesinden birini tanımıyorsun tanıstırmamış direkt red flag
Sizde hala aşkım diyooo diyemez diye sızlanıyorsunuz. Ben 27 abım 36 yasında aşkım dıyorum hayatım dıyorum bıtanem dıyorum. Neden demıyım cunku abım can ıcım. Eşinin yanında da dıyorum. Zaten bosuna takılıyorsunuz nasılsa tanısamadan ayrılmıs olacaksınjz.

5 yıl olmuş ailesinden birini tanımıyorsun tanıstırmamış direkt red flag
Sizde hala aşkım diyooo diyemez diye sızlanıyorsunuz. Ben 27 abım 36 yasında aşkım dıyorum hayatım dıyorum bıtanem dıyorum. Neden demıyım cunku abım can ıcım. Eşinin yanında da dıyorum. Zaten bosuna takılıyorsunuz nasılsa tanısamadan ayrılmıs olacaksınjz.
Çok doğru olabilir evet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X