Sevgilim ve ablası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zorunuza giden ne o zaman benim yorumlarımda?
Bu tanışma kısmında sevgiliniz asıl hevessiz taraf olabilir ayrıca. Kadına kurulacağınıza buna kurulun madem canınız sıkılıyor.
Haklı olabilirsiniz de zoruna gitmek falan onu anlamadım insan gibi fikir alışverişi yapıyoruz lütfen sınırlarınızı aşmayın

Bak işte senin gibi düşünen “biri” bir ikincisi yok çünkü ikiniz de saçmalıyorsunuz.
Bak işte senin gibi düşünen “biri” bir ikincisi yok çünkü ikiniz de saçmalıyorsunuz.

İkinciyim, ikinciyim. Oleyyy! Yorumumu alintiladim. Aşkitoşkom totoşkumlu kelimeleri pek sevmem. O yüzden sevgilimin ablası, ona her " aşkım" deyişinde içimden " ıyy" falan derdim muhtemelen. Ama başka bir şey demezdim, yapmazdım.

Zaten adam konu sahibiyle evlense adam nefes alamayacak kıskançlıgindan. Simdiden baslamis kiskanmaya evlendikten sonra düşünemiyorum bile.
bu tur konular benim cidden midemi bulandiriyor, gercek anlamda midemde bir seyler hissediyorum.

Sevgilisini/esini ablasindan/kardesinden kiskananlar bana normal gelmiyor (evet bu konu kıskançlik bence)

Yok cok sariliyor yok cok öpüyor yok askim diyor...
Eeeee diyorum yani eeee ne olcak?

anam bizi yerde bi yataga yatirir hepimiz de o yataga iserdik ya (carsafin altinda muşamba olurdu cahzyzba) bir tabaktan yemek yerdik, e noldu simdi sen evlenicen diye ben kardesime sevgimi gösteremicek miyim yani?

argo konuşur derken sağolun sizin yorumunuzu hiç görmemiş ve fikrinizi belirtmemiş olarak sayıyorum ben mağaramda mutluyum argo ne demek hanımefendi ? İyice saygısızlaştınız
Esin erkek kardeşiyle ya da kızkardeşi ile argo konuşursa ağzına acı biber sür aşkım. Saygısız herif ben girdim hayatina bennn de. Kiminle ne konuşacağına sen nasıl tek başına karar verirsin hadsiz de . De bunları aşkım . Hakkindir aşkım. Aşkım da aşkım.
Bu arada ben düşündüm de bugün halamın bayramını kutlarken aşkım dedim eniştem arkamdan böyle dertlendi mi acaba ahahafadd ay gece gece iyi güldüm yeter gidiyorum bu konudan

Haklı olabilirsiniz de zoruna gitmek falan onu anlamadım insan gibi fikir alışverişi yapıyoruz lütfen sınırlarınızı aşmayın
Zoruna gitmenin neyi sınır aşmak? Ben gayet insan gibi yazıyorum da siz biraz fazla hassassınız. Neyse siz asıl hedefi şaşırarak başka şeyleri dert etmeye devam edin. Kolay gelsin.

Sizde biliyorsunuz ki bu kıskançlık değil anlatamadım burdaki arkadaşlara ben bu durumu

Ya zaten böyle zihniyetteki kadinlar/erkekler evlendikten sonra aileni sileceksin, görüşmeyeceksin diye tehdit ederler.
Bende ablami cok severim, o benim herseyim. Konu sahibi onun karisi olacakmış o nedenle karisiyormus. Bildigin buram buram kıskanç gelin triplerine girmiş.

Eşin olsada kendini ablasindan daha YÜKSEKTE görmemeni tavsiye ederim. Cünkü ablasindan daha degerli OLMAYACAKSIN! Otur ağla şimdi
bu da yanlış ama simdi, herkesin yeri ayridir.
Kalbimiz her sevgiyi ayırır ve hepsi değerlidir.
evlat ayri, yar ayri, ana/baba ayri.
Hepsine yeter sevgimiz, karisilmasin kâfi.

Tanışmak istememiş değildir, biricik sevgiliniz sizi ailesine o kadar mühimsetmemiştir. Kadının sizi kıskanma ihtimali pek yok bu durumda. Ama siz konum itibariyle de gayet kıskanan taraf olabilirsiniz.

Sizde biliyorsunuz ki bu kıskançlık değil anlatamadım burdaki arkadaşlara ben bu durumu
Ablasının öyle demesi tuhaf gelmiş olabilir. Bana da tuhaf geliyor. Ama günümüzde samimi kişiler birbirine öyle diyor. Yani bize göre anormal olan şey çoğu kişiye göre normal. O yüzden fazla takılma bu konuya bence. Ablası ne derse desin. Küfretmiyor ya sonuçta. :)

Tanışmak istememiş değildir, biricik sevgiliniz sizi ailesine o kadar mühimsetmemiştir. Kadının sizi kıskanma ihtimali pek yok bu durumda. Ama siz konum itibariyle de gayet kıskanan taraf olabilirsiniz.
Evet bu da olabilir haklısınız,
Bu arada gerçekten kıskançlık ile alakalı bir durum değil bu aşkım kelimesi tamamiyle dışarıdan öyle göründüğünün farkındayım doğru

Karısı olacak olsa beş senede beşyüz kere ablayla tanışırdı. 35 yaşında adam hayatındaki kadını en azından ablasıyla bile tanıştırmıyorsa karısı marısı olmaz o kadın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…