Sevgilim ve ablası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E dün kayınvalidem eşime bugün sen benim koynumda yat oğlummmm dedi bende aynen bende rahat rahat uyurum dedim koynumda yatması bana Özel demedim mesela 😆 boşverrrr sana zararı yoksa birbirlerine ne derse desinler 😃

Walla oyle bacim bence normal degil herkes seni topa tutmus ama sen erkek kardesine askim der misin
Canim falan neyse de aşk yani bu iki kisi arasinda yasanir istedigin kadar bsnal veya demode olsun sevgilim demekle ayni sey
Değil mi çok güzel açıklamışsınız ben abime aska böyle kelimeler kullanmıyorum mesela saçma çünkü

Walla oyle bacim bence normal degil herkes seni topa tutmus ama sen erkek kardesine askim der misin
Canim falan neyse de aşk yani bu iki kisi arasinda yasanir istedigin kadar bsnal veya demode olsun sevgilim demekle ayni sey
Kedime sevgilim diyorum. Adını sevgilim sanıyor da olabilir. Psikolocisi bozulmaz, anne oğul ilişkimiz zedelenmez umarım. 😂

Eşim ablası ve annesiyle bana zarar vermedikleri müddetçe istediği şekilde hitaplaşabilir. Ben eşimle ablasının arasındaki baği seviyorum. Bu bağ sayesinde kızımın sevgi dolu bi halası olmuş oluyor.

Ben karışmamanız tarafındayım. Kadın istediği şekil hitap etsin. Sizi bağlamaz bence. Sonuçta abla başka , sevgili çok başka bi şey.

Eşim ablası ve annesiyle bana zarar vermedikleri müddetçe istediği şekilde hitaplaşabilir. Ben eşimle ablasının arasındaki baği seviyorum. Bu bağ sayesinde kızımın sevgi dolu bi halası olmuş oluyor.

Ben karışmamanız tarafındayım. Kadın istediği şekil hitap etsin. Sizi bağlamaz bence. Sonuçta abla başka , sevgili çok başka bi şey.
ne olgun düşünce,bu düşünceler çok az,sayımız çok az kaldı :)

Ablasının beni kardeşinden kıskandıgını düşünüyorum bu yüzden benimle hiç tanışmak istememiş olabilir sonuçta 39 yaşında bir kadın

Merhaba herkese benim 5 yıldır bir sevgilim var ilişkimiz çok iyi gidiyor tek sorun ablasının sevgilime aşkım diye hitap etmesi mesajda telefonda aşkım diyor, sevgilim 35 ablası 39 yaşında bana çok saçma geliyor eğer abartıyorsam beni uyarırmısınız fikrinize ihtiyacım var :)
Kıskançlık adı altında yorum yapanlara şimdiden söylemek isterimki kıskançlık olarak değil de aşkım kelimesi bana özel olsun isterim çünkü genellikle sevgiliye söylenen bir söz ikimiz birden aşkım dersek saçma gelir diye düşünüyorum ve koskoca insanlar ne biliyim ablasını tanımıyorum bu arada hiç görmedim zaten kafamızın uyuşacağını da pek düşünmüyorum bana biraz değişik geliyor ön yargılı olmak istemiyorum yine de yardımcı olurmusunuz değerli fikirlerinize ihtiyacım var dostlar :)
Arkadaşlar bu arada şunu belirtmek isterim 5 yıl oldu ablasıyla tanışmadık ya da benimle tanışmak istemedi hiç bu konuyu kafama takıyordum baya bi hani kardeşini benden mi kıskanıyor falan diye aslında bu şekil düşünmek istemiyorum hiç ama ne biliyim bir kere bile görmedi beni konuşmadık telefonda mesajda da öyle ön yargım bu yüzden galiba :KK43:
Ben " aşkım" kelimesini sevgilime bile demem. Çünkü herkes bu kelimeyi kullandığı için kelimeden resmen soğudum. O yüzden herhangi birine " aşkım" demek bana saçma gelir.

Ama senin durumunda iki kişi de halinden memnun görünüyor ve o kelime artık iletişim dilinin bir parçası olmuş. O yüzden bunu kabullenmekten başka çaren yok gibi. Ama gerçekten çok dert ettiysen rahatsızlığını sevgiline uygun dille söyle, belki anlayışla karşılar.

ne olgun düşünce,bu düşünceler çok az,sayımız çok az kaldı :)
Ben de görümceyim,benim de görümcem var .18 yaşında sevsinler beeee ne olacak abi kardeş onlar istedikleri gibi de hitap etsinler ,kızım da oğlum da olursa halasıyla güzel ilişkisi olsun.Çünkü çok sıkıldım görümceyi didikleyen insanlardan.

Ablasının beni kardeşinden kıskandıgını düşünüyorum bu yüzden benimle hiç tanışmak istememiş olabilir sonuçta 39 yaşında bir kadın
Kendi kendinize kuruluyorsunuz ya.
İşler resmiyete binmeden tanısmak istememiş olabilir, tanışmak zorunda falan değil sizinle.
Yaşının 39 olmasının konuyla alakası var? Aşkım kelimesini bazıları canım gibi sürekli kullanır öyle bir şey de olabilir ayrıca. Tanımadan görümceye bilinmekte işsizlik kusura bakmayın.

İşler resmiyete binmeden tanısmak istememiş olabilir, tanışmak zorunda falan değil sizinle.
Yaşının 39 olmasının konuyla alakası var? Aşkım kelimesini bazıları canım gibi sürekli kullanır öyle bir şey de olabilir ayrıca. Tanımadan görümceye bilinmekte işsizlik kusura bakmayın.
Mesele şimdi anlaşıldı 😂😂

Tmm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X