Sevgilim ve ablası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kadikoynever

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2024
37
-34
30
Merhaba herkese benim 5 yıldır bir sevgilim var ilişkimiz çok iyi gidiyor tek sorun ablasının sevgilime aşkım diye hitap etmesi mesajda telefonda aşkım diyor, sevgilim 35 ablası 39 yaşında bana çok saçma geliyor eğer abartıyorsam beni uyarırmısınız fikrinize ihtiyacım var :)
Kıskançlık adı altında yorum yapanlara şimdiden söylemek isterimki kıskançlık olarak değil de aşkım kelimesi bana özel olsun isterim çünkü genellikle sevgiliye söylenen bir söz ikimiz birden aşkım dersek saçma gelir diye düşünüyorum ve koskoca insanlar ne biliyim ablasını tanımıyorum bu arada hiç görmedim zaten kafamızın uyuşacağını da pek düşünmüyorum bana biraz değişik geliyor ön yargılı olmak istemiyorum yine de yardımcı olurmusunuz değerli fikirlerinize ihtiyacım var dostlar :)

Acaba ablası mı degıl
Tanıstınız mı kesin ablası mı

Uyarıyorum abartıyorsun.

Aşkım kelimesi de bence sevgiliye söylenebilecek en banal kelime. Herkese ve her şeye aşkım diyebilirim kıcişkoperipellama asla

Haklısınız ama 2 günlük çift olmadıgımızı yazmıştım aslında 5 yıldır beraberiz zaten aşkım gibi kelimeleri 1. Yılımızdan sonra anca kullanmaya başladık sizin örneklediğiniz gibi bir durum değil:)

Uyarıyorum abartıyorsun.

Aşkım kelimesi de bence sevgiliye söylenebilecek en banal kelime. Herkese ve her şeye aşkım diyebilirim kıcişkoperipellama asla
Hahahaha güldürdünüz teşekkür ederim normal türkçemizde aşkım aslında bir sevgili sözcüğü değil midir oradan yola çıktım ben

Müdahale etme durumu nereden çıktı ki ben size bununla ilgili bi soru sormadım?
Ay abartmıyorsun püüü nasıl söyler öyle şeyler terbiyesiz kadın deseydik şurda sanki gidip adama çatmayacaktın aşkımsu

Keşke anlaşıp öyle deseydik ya, eğlenceli olurmuş aslında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…