Sevgilim tutuklandı

Evlilik kesinlikle önemli ama sevgilisi de görüşe girebiliyor ismini yazdırdığı takdirde. Zaten cezaevine girince işlemler yapılırken görüşüne gelmesini istediği ama ailesinden olmayan 3 kişinin ismini yazabiliyor

Sizce seviniyor mu? Giremiyorum nasıl giticem diye konu açmış ya hani

Şu anda bilgi alamadığı için üzülüyor. Ama bir suçluyla ömrünü geçirmeyeceği için yakında sevinecek (umarım). Verdiğiniz örnek temelde yanlış değil. Arada hukuki bir bağ yoksa resmi işler her zaman sıkıntılıdır. Ama bu konuda arada evlilik bağı olmadığı için mutlu olunmalı.

Sen ne sanıyorsun anlamadım ama bi kaç yıl falan diyorsun adamın suçunu bilmiyorsun daha adam öldürdü belki ömür boyu çıkamayacak sen sanki yoldan geçerken yanlışlıkla adamı götürmüşler gibi konuşuyorsun cezaevini ara yada karakola git oradan bilgi al. Adamın daha suçu belli değil sen millete kaç yıl yatar diyorsun ne bilelim kaç yıl yatar. Yoldan geçen adamı suçsuz yere almadıklarına göre bi suçu varki almışlar.

bir de şu açıdan bak. adam belli adi suçlu. evlilik olsa hapisteki adami boşamasi falan, dunya dram, masraf.
oysa sevgiliyken "böyle biriyle olamam" dersin, yoluna bakarsin.
temiz iş:)

Evlenin ki kocanıza hapiste donla, börek içinde piçak taşıyabilin gibi oldu şimdi hdjdhdh

Son düzenleme:
Polisleri gbt Yi falan da ayarladı diyorsun yani hxjxjj

Biliyo suçunu neden arandığını adamın bilmiyorum kısmı yalan

Kendi oturduğu sitedeki insanları taciz etmeye başlamış bir de. Otopark çıkışında ona cephe alanları, protesto edenleri trafikte sıkıştırıyormuş falan. Karısı maç zamanı hala Instagram'da gezdiğini, yediğini içtiğini paylaşıyordu hiçbir şey olmamış gibi.

Ülkede maalesef ki adalet olmadığı için suçlu daha da azıtıp insanların sinir uçlarıyla oynayabiliyor, bunda bir sorun görmüyor çünkü cezası yok. Şikayet edilse ne olcak, gene adliyeye helikopterle indirirler senin benim vergimle sonra da salarlar gider. Daha çok şey yazılır da işte hem durduk yere banlanmayalım hem de birtakım kötü olaylar yaşanmasın...

Burnuma uy*şturucu kokusu geliyor, adam satıcı falan gibi hissettim. Yorumlarda geçmiş konularını yazmışlar, adamın profil gözümde canlandı. Senin bu adama olan bağlılığın, uy*şturucu bağımlılığı gibi geldi bana. Umarım yanılıyorumdur, Allah hidayet versin.

Son düzenleme:
Evet barda filmi o olaydan esinlenmiş. Ama gerçek olay barda değil bir apartman dairesinde yaşanmış.
apartman dairesinde yaşanması çok daha kötü
çünkü bir mekanın basılma ihtimali bir eve kıyasla daha yüksek
tabi ki kimsenin barı basmaya hakkı yok ama apartman dairesini basmaya hiç hiç hakkı yok

apartman dairesinde yaşanması çok daha kötü
çünkü bir mekanın basılma ihtimali bir eve kıyasla daha yüksek
tabi ki kimsenin barı basmaya hakkı yok ama apartman dairesini basmaya hiç hiç hakkı yok
Evet insanlar evlerinde uyurken kapıyı kırıp girmişler. Kabus resmen.

eski konunuza simdi baktim, sizi dövdüğü günün sabahi terketmeye cesaret edemeyin diye masaya silah koyan bir sevgili varmis.
bu asam tabii metriste yatar.
eger o adam bu adam degilse de demek ki badboylari seven/seçen birisiniz. umarim hapistekinin sucunu öğrenince birakir ve yolunuza bakarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…