Sevgilim tutuklandı

Satıcı olmayanın yatarı yok.
Satıcı yani

Sevgilinizin sizin kimlik numaranızı, ziyaretini istiyorum diye dilekçe vermesi lazım. Ona toka bile veremezsiniz. Para gönderebilirsiniz. Metrisi arayıp nasıl para göndereceğinizi öğrenebilirsiniz. Koğuşunu öğrenip reel ya da e mektup yazabilirsiniz.

Ooff ne kadar uzattınız ya. Ben de öğretmenim ve gerçekten lanet, cahil, ahlaksız, şiddete yatkın bir sürü öğretmen olduğunu biliyorum ve ben öyle birisi olmadığım için bu kötü öğretmenler hakkında söylenenleri üzerime almıyorum, 9 yaşındaki çocuğu öğretmenine aşık olup ona iftira atmak saçma bir suçla suçlamıyorum! Ne camiaymış arkadaş!

konuyla ılgılı ıkı rakamla 2 yorum yaptım ve uzattım mı sız kendınızde mısınız???? yorum yazmak için yazmayın. öğretmen dusmanıyla muhattap olmam ben.

metris kapalı cezaevine giren bir kişi hafif bir suçtan yatmaz orada. merak etme konu sahibi af maf bir şey olur çok kalmaz o orada. çıkınca ne olur söyleyeyim, evlenir çoluk çocuğa karışırsınız. sonra sen mezara, o yine cezaevine, bebekte yuvaya.

Ben size tüm öğretmenler kötüdür dedim mi bir tane mesajımı gösterin siz yoktur yapan öğretmen aklından geçiren vardır sadece dediniz ben de size dedim ki ben bizzat yaşadım gözümle gördüm zihnimde çok iyi yazılı o sahneler hâlâ film şeridi gibi geçer gözümden ara ara saçma konuşmayın Allah aşkına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…