Sevgilim tutuklandı

Şimdi kullanıyor mu?

Konudan bağımsız ben ablaya verilen tepkileri anlamadım. Satıcı değilse ot bağımlısı olup sonradan bırakan çok insan var bu onu ahlaksız biri yapmaz ki. Benim eroini bırakan tanıdığım var ve çok iyi bir insan çok takdir ediyorum. Adam bağımlılığı aşmış kurtulmuş. Ne güzel işte. Bir hata yaptı diye neden böyle düşünüyoruz anlamadım. Youtubeda bi kadın takip ediyorum eski uyuşturucu bağımlısı ve hapse girmiş şu an güzel bi hayat yaşıyor. Tabi her zaman yine düşme riski var her gün bir mücadele. Ama eşi memnunsa şikayeti yoksa neden yargiladigimizi anlamadım. Aksine bırakmış iyileşmiş irade göstermiş diye takdir etmemiz gerekmez mi?

Konudan bağımsız ben ablaya verilen tepkileri anlamadım. Satıcı değilse ot bağımlısı olup sonradan bırakan çok insan var bu onu ahlaksız biri yapmaz ki. Benim eroini bırakan tanıdığım var ve çok iyi bir insan çok takdir ediyorum. Adam bağımlılığı aşmış kurtulmuş. Ne güzel işte. Bir hata yaptı diye neden böyle düşünüyoruz anlamadım. Youtubeda bi kadın takip ediyorum eski uyuşturucu bağımlısı ve hapse girmiş şu an güzel bi hayat yaşıyor. Tabi her zaman yine düşme riski var her gün bir mücadele. Ama eşi memnunsa şikayeti yoksa neden yargiladigimizi anlamadım. Aksine bırakmış iyileşmiş irade göstermiş diye takdir etmemiz gerekmez mi?
Ben bişey demedim ki zaten :KK53:

Ne saçmalığı, yok mu öğrencisine hallenen öğretmen? Babamla aynı okulda görev yapan biri vardı, ortaokul öğrencisi ile bastılar, kız babamın eski öğrencisiydi, adam lojmandaki eve almış kızı, kan bulunmuştu yatakta hatta. Atıldı o pislik. Bi tane de beden eğitimi öğretmenimiz vardı başka şubeden bi arkadaşı ayartmış, okul biter bitmez evlendiler. O da istifa etti kendi memleketinde dükkan açtı bişey olmadı herife. Bi tane daha vardı, bizden bir sınıf altta bi kızı evine almış, bişey yaptığı kanıtı yoktu sanırım flört falan etmişler sadece, müdür onu derhal şehirdışına aparttı kapattı üstünü. Çok var, kollananlar azınlıkta değil.
15 yıldır mebde öğretmenim. Bu dediklerinize hiç karşılaşmadım..

Ben bişey demedim ki zaten :KK53:
ben dedim En buyuk kk En buyuk kk
bu tarz maddeleri üzerinde taşıyorsan belirli sınırları var.
standart kullanıcıya fazla gelen miktarda madde üzerinde taşıyorsan satışını yapıyorsun demektir
yasa bunu böyle kabul eder, mantıken de böyledir.
bu maddeleri kullanan kişiler de bunu gayet iyi bilir. kimse saf ayağına yatmasın yani hiç inandırıcı değil
tepki vermemin 2 sebebi var; birisi adamın bağımlı olması değil satıcı olması yani insanları zehirlemesi
diğer sebebi de yorumu yazan üyenin kocam kötü bişi yapmadı demesi. uyuşturucu satışı nasıl kötü bişey değil ? kim bilir kaç insanın hayatını kararttı nasıl kötü bişey yapmadı diyebilir insan ? bu da üyenin kalbinin kötülüğünü yansıtıyor resmen
öyle bi adamla evlenen, onu savunan kadın benim gözümde o adamdan farklı değildir.

tabi adamın madde satışı yapan kişiyle de adı geçmiş, sence bunun masum bi yanı var mı ?
senin adın geçer mi mesela uyuşturucu ticareti yapan biriyle ?
bu ülkenin polisi savcısı hakimi de salak değil sonuçta demek ki üyenin kocasının bunun ticaretini yaptığı sonucundan emin olmuşlar kanıtlarla ve hapse atmışlar
bahsettiğin takdir etme durumu adam sadece kendi başına bağımlı olup sadece kendine zarar vermiş olsaydı olabilirdi
ama bunun ticaretini yapan insanları da "artık yapmıyormuş cnm yaa aferin" diye takdir mi edeceğiz ? o kadar da kaybetmedik kendimizi, ahlakımızı yani .

tüm bunlara ek olarak, içinde gerçekten saf kötülük barındıran (madde ticareti bunlardan biri bana göre) suçları işleyen insanların ıslah olabileceğine inanmıyorum. yok pişman olmuş yok tövbe etmiş, geçiyorum bunları. tertemiz yaşayan, kimseye zararı olmayan milyonlarca insan varken suç işleme olayının ömür boyu affı yok benim gözümde . şahsi fikrimdir.

tolin tolin vardı burda. Kendisi öğretmen. Çocukken değil ama, yakın zamanda kendisine takık bi herif tarafından tonla mobbinge uğradı. En son naptı bilmiyorum.
Ona bir sey diyemem . Amir mobingine ben de ugradim hatta bir tik asilma bile hissettim. Cok sukur kurtuldum. Evli olup eşlerini aldatan meslwktaslarimi da gördüm , duydum evet ama hukukta bir terim vardır eşyanın tabiatına aykırı diye. Bu öyle bir durum. Kimse öğrenciyi geç geldi diye tahtaya yapıştırıp yüzüğünü yüzüne bastirmaz. Belki içinden geçer. Ama yapmaz. Her yazılana söylenene inanmayın.

Hanımefendi uzayda yaşıyor herhalde. Hiç duymamış görmemiş bunları. Gelmiş olay zamanı 9 yaşındaki çocuğu suçluyor ona aşıktın da komplo kurdun diye.
ülkede her geçen gün iyice yerlere düşen öğretmen kalitesine baktığım zaman, iyi ki çocuk sahibi değilim diyorum valla
evlatlarınızı ne biçim insanlara emanet ediyorsunuz, özellikle bu sitedeki bazı sözümona öğretmenlerin yorumlarını okudukça şok geçiriyorum
keşke yeni nesil bunun gibilerin eseri olmasa yani .

Ailemde öğretmenler var, kari koca ogretmen olanlar var, bekarlar var.

Kari koca ogretmen olanlardan birinin basina geleni anlatiyorum. Kadin (x diyelim) ortaokul bolumunde erkek (y diyelim) lise bolumunde, ayni okuldalar.
X'in zumre arkadasi (evli çocuklu, kocasida lise bolumunde y'nin zumre arkadasi) Y'ye takmis kafayi, gelmis gitmis, x'e kocasini cekistirmis, onu sunla samimi goruyorum, zumre arkadasindan duydum, sunla flort ediyormus diye diye fitne soktu evliliklerine, sonra x delirip tum olaylari ortaya cikardi, y'nin sucsuz oldugunu, kadinin kocasina taktigini anladi ve yüzlesti sonra ne mi oldu? Bu kadin kendi kocasini, x'in kocasi bana asiliyor diye gazlamis, kavga kiyamet cikmis okul disinda, bir de kucuk bi Anadolu kasabasinda oluyor tum bunlar.

En son davalik olmuslardi, karsi taraf bosandi, bizimkiler tayin aldi.

Yani insanin oldugu heryerde bu tarz olaylar olabilir, ogretmen diye duygulardan azade degil sonucta.

İhraç edilmediler mi
Yooo ben de çok garip karşıladım ama edilmediler. Birisi hatta ulusal basına düştü. Öğrenciye ev tutmuş 2 öğretmen. Baya olaylar oldu. Soruşturucaz arkasını bırakmayacaz dediler. Üstüne deprem oldu. Özellikle geçenlerde sordum ne oldu o olay diye. İftiraymış yeeeaaaa dediler. Onun iftirası mı olur, Ev bile tutulmuş ispatlandı dedim. E kız da gitmeseymiş nie bi tek o gitmiş de başkaları gitmemiş dediler. Yazıklar olsun dedim. Ama dediğimle kaldım

Ona bir sey diyemem . Amir mobingine ben de ugradim hatta bir tik asilma bile hissettim. Cok sukur kurtuldum. Evli olup eşlerini aldatan meslwktaslarimi da gördüm , duydum evet ama hukukta bir terim vardır eşyanın tabiatına aykırı diye. Bu öyle bir durum. Kimse öğrenciyi geç geldi diye tahtaya yapıştırıp yüzüğünü yüzüne bastirmaz. Belki içinden geçer. Ama yapmaz. Her yazılana söylenene inanmayın.
Karısı ile birlikte ihraç edilmiş üyenin dediğine göre, sebebini de yazmış. Öyle deyince adamın özgüveninin nedenini anladım. Çünkü hepsi bi ara şöyle geziyorlardı.

Kullanıcıyı kim 2 sene cezaevinde yatırmış? Her beyanını doğru mu sayacağız? Gerçekler var bir de.

ülkede her geçen gün iyice yerlere düşen öğretmen kalitesine baktığım zaman, iyi ki çocuk sahibi değilim diyorum valla
evlatlarınızı ne biçim insanlara emanet ediyorsunuz, özellikle bu sitedeki bazı sözümona öğretmenlerin yorumlarını okudukça şok geçiriyorum
keşke yeni nesil bunun gibilerin eseri olmasa yani .
Beni alıntılamamış, polemik çıkmasın diye sustum. 9 yaşındaki çocuğa sen komplo kurdun öğretmenine aşıksın kesin diyen kişi 15 senelik öğretmenmiş. Vah ki vah halimize.

Satıcının yanında imiş satıcı satış yaparken. Sizce sadece içiyor gibi mi duruyor

Satıcının yanında imiş satıcı satış yaparken. Sizce sadece içiyor gibi mi duruyor
sadece satıcının yanında durması da değil
adam üstünde de sadece içen birinin bulundurabileceğinden daha fazla miktarda bulunduruyor ve yakalanıyor
ek olarak bir de diğer satıcıyla beraber adı geçince atmışlar kodese
ellerine sağlık polislerimizin
çatır çatır satışını yapmışlar işte kimse bu ülkenin polisini savcısını kandıramaz

X