Sevgilim evlilik adamı değil mi

Hayattaki tecrübelerime ve burada okuduklarıma dayanarak söylüyorum ki evet kadınların %90’ı evlenmek için ölüp bitiyor ve heriflerin soyadlarına çok meraklı.

Herkes evlenmek istemek zorunda değil. Evlilik düşüncesi olmayabilir.

Benim abimde 37 yaşında çocuk istemiyor o yüzden hayatıma giren kadınlara evlilik istemediğini söylüyor ama maalesef kafınlar hep değiştirebileceğini düşünüyor ve hep bir şekilde konu evliliğe geliyor. Abimde istemediği için ayrılıyorlar. Aileyle tanışınca evlilik istiyor diye düşünmeyin abimde bizimle tanıştırıyor kendisi de tanışıyor ama sonuç hep ayrılık. Abimin tek iyi yanı başta söylüyor evlilik ve çocuk düşünmediğini. 2 sene beraber yaşadığı sevgilisiyle bile ayrıldı iş evlilik muhabbetine gelince

Herkesin hayattaki nihai amacı evlilik olmak zorunda değil. Evlenmeyip bekar yaşayan, ya da 50 55 yaşlarında evlenen bir sürü kadın ve erkek var. Ama sizin evde kalsın 45 yaşına kadar tabiriniz çok yanlış.

Kızım sana söylüyorum gelinim sen snla demiş hherkes evlenmeyi istemek zorunda değil o da öyle mutludur
Herkes çocuk istemek zorunda da değil o da öyle mutludur

Herkesin hayattaki nihai amacı evlilik olmak zorunda değil. Evlenmeyip bekar yaşayan, ya da 50 55 yaşlarında evlenen bir sürü kadın ve erkek var. Ama sizin evde kalsın 45 yaşına kadar tabiriniz çok yanlış.

Tabiki herkes evlenmek zurun da değil ama evlenmek istemiyorsa kadınları ucu açık taktiklerle kadınları oyalayarak yapmayacak yada evlilik düşünen bir kadınla birlikte olmayacak.

Hayattaki tecrübelerime ve burada okuduklarıma dayanarak söylüyorum ki evet kadınların %90’ı evlenmek için ölüp bitiyor ve heriflerin soyadlarına çok meraklı.
Spermlerine de epey meraklılar, abidik gubidik heriflerden çocuğum olsun diye çıldırıyolar.

Tabiki herkes evlenmek zurun da değil ama evlenmek istemiyorsa kadınları ucu açık taktiklerle kadınları oyalayarak yapmayacak yada evlilik düşünen bir kadınla birlikte olmayacak.
Kadınları niye algısı kıt, durgun zekalı insanlar olarak görüyorsunuz ki? Hiç öyle değiliz. Bir adamın niyetini, taktiğini, oyunlarını görecek zeka ve algıya sahibiz bir çoğumuz. Konuda olduğu gibi evlenmek istemeyen adamları üstün yeteneklerimizle evliliğe ikna edebileceğini sananlar var aramızda sadece.

Eşimin abisine benziyor sevgiliniz aynı yaşlardalar ve sevgilisi de var bildiğiniz oyalıyor kızı Sorumluluk almak istemiyormuş beyfendi

Kadınları algısı kıt insanlar olarak gördüğümü nerden çıkardınız bilmiyorum öyle düşünmüyorum, fakat insanız ve yanılabiliriz.

Ayrıca bazı adamlar öyle kurnaz oluyor ki istediği kadar zeki bir kadın olsun oyuna getirebilir. Hele kadınlara samimi ve iyi bir izlenim vererek yaklaşırsa çok daha kolay yapabiliyorlar.

Konuda oyle zeka oyunlari vs yok ki, adam gayet belli ediyor dusuncesini.

Belli yaşa gelmiş, egitim iş tamamlamiş insan evlenecekse evlenir zaten 8 ay kisa demişler de değil, erkekler bir kadinla evlenip evlenmeyeceklerine az bucuk iliskinin başlarinda karar vermiş oluyorlar zaten genelde, oyle yillar gectikten sonra anca karar vermiyorlar yani.
Evlenmiyorsa ya evlenecek kadar asik degildir ya da cocuk istemiyordur ve kadin isteyecektir.

Adamlar bütün eforlarını sizi evlilik vaadiyle kandırmak için mi kullanıyorlar yani Burda ellerine geçen ne peki? Böyle bir çete mi var evlenecekmiş gibi yapıp evlenmeyip sonra hahahah nasıl da kandırdık diye gülen?

Şimdi sekse ulaşmak falan diyeceksiniz de o işler öyle değil. Evlilik istemeyip seks isteyen zibilyon tane kadın var. Konuda bahsi geçen adam da bu kadınlara ulaşmakta zorluk çekecek bir profil gibi görünmüyor. Öyle kandırmak gibi bir amacı varmış gibi de durmuyor. Adam bariz evliliğe mesafeli biri.

Evet söyleyeceğim zaten ama anlamıyorum hem annemle tanışmaya çalışıyo hem de böyle hareketler. Bi de 40 yaşına gelen o. Erkekler için evlilik bu kadar mı berbat yani
Tabi ki tüm erkekler böyle değil.
Arkadaşlarıma da hep söylerim, burda da yazdım bikaç kez:
"Evlenmek istemeyen erkek yoktur, seninle evlenmek istemeyen erkek vardır."

Sizinle vakit geçiriyordur, seviyordur, sevişiyordur, ama ona göre evlenilecek kadın çerçevesine uymuyor olabilirsiniz. Kadınlar için de böyledir. Serseri, bad boy tipi adamlara bayılırız ama efendi adamla evleniriz ..gibi.

Yukarda bir arkadaş yazmış, "Ya evleniriz ya da ayrılırız" demenin vakti gelmiş.
8 ay yeterince uzun bir süre.

Hoş geldin kudra:) çünkü şu var diğer kadın beceriksiz ben yaparım hallederim :) çünkü o dayanılmaz bir kadın

Adamı ister alayın, ister çikolata ile kablayın. bildiğin kadınları oyalıyor. Sadece bunu yaparken dürüst ayağına yatarak bir gel iki git taktiği ile yapıyor.

Adamı ister alayın, ister çikolata ile kablayın. bildiğin kadınları oyalıyor. Sadece bunu yaparken dürüst ayağına yatarak bir gel iki git taktiği ile yapıyor.
E siz burda iki mesajdan adamın taktiğini çözdünüz de konu sahibi aylardır birlikte olduğu halde çözemedi mi? Bu kez de konu sahibinin zekasıyla alay ediyorsunuz sanki.

E siz burda iki mesajdan adamın taktiğini çözdünüz de konu sahibi aylardır birlikte olduğu halde çözemedi mi? Bu kez de konu sahibinin zekasıyla alay ediyorsunuz sanki.

Sizin derdiniz ne, neden sürekli benim birinin zekasıyla alay ettiğim anlamını çıkarıyorsunuz?
Tamam adam mükemmel biri,konu sahibi devam etsin bunu mu yazayım.

Sizin derdiniz ne, neden sürekli benim birinin zekasıyla alay ettiğim anlamını çıkarıyorsunuz?
Tamam adam mükemmel biri,konu sahibi devam etsin bunu mu yazayım.
Yazdıklarınızdan o anlamlar çıkıyor çünkü.

Hiç kimse adam mükemmel demedi ki, adamı tanımıyoruz zaten niye tanımadığımız insanı övelim ya da gömelim. Adam evlenmek istemiyor, kadını kandırmak için de çabalamıyor dedik sadece. Evlenmek istemeyen adamla devam etmek ya da ayrılmak konu sahibinin bileceği iş, ona da yorum yapamayız.,

Konu sahibi ilişki içerisinde olduğu için bir çok yanlış noktayı göremeyebilir yada görse dahi anlamlandırmayabilir ve zaten bu yüzden konu açmış.
Eğer evlilik istiyorsa boşa zaman harcamasın diye uğraşıyoruz burda.
Ama ne ilginçtir ki siz özelikle böyle bir anlam çıkarmak için uğraşıyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…