SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam evli onun hayatında hep karısı ve çocukları olacak tam tersi sen değil karısı aldatılıyor, ama emin ol sende aldatılıyorsundur adamın sadece seninle mi gönül eğlendirdiğini sanıyorsun? METRES :KK70:

sizin ve o adam(!) gibileri Allah bin beter etsin.bir de yargılamayın yazmış.aşk maşk sevgi bilmem neden bahsetmesin sizin gibiler.Aşk öyle sizin bahsettiğiniz gibi iğrenç bir şey değil.Bir de çocuğunu seviyor demişsin.Adamın karısı nasıl bir insandır bilemem ama o çocuktan utan en azından.İnsanlar sevdiğinden bahsetmeye utanırdı önceden şimdi m....ler çıkmış aşk diyor.O adam seni de aldatıyor emin ol.bir kadın olarak nasıl mideniz alıyor o da ayrı bir mevzu.

Konu fake olsa bile böyle insanlar malasef var .hatta daha beterini en ünlü birinde izledik.onun sayesinde unlu olup çocuk yaptı.bu tur insanlar parazit gibidir özellikle evli insanlardan geçinmeyi yasam standarti haline getirirler.bunlara küfürde etsen hakarette etkilemez ...

Allah senin de senin gibilerin de karşındaki şerefsizin de Allah belasını versin. Şeref yoksunu asalak. Dilerim kırdığın yerden kırıl.

Ban yiyeceksem de bunun için yiyeyim boşver.

Allah sabır versin ben seni eleştirmeyeceğim ne dersem başıma gelir benim.Esiyle birlikte oluyorsa zaten aldatiyo senle olduğunda da eşini çok zor bir durum.

Karısının belki bilgisi yok belki biliyor boşanıp gideceği bir durumu söz konusu değil burda tek acıdığım karısı siz ve adamın allah ıslah etsin bile bile evli adamla birliktesin ne bekliyorsunuz merak ediyorum. O adamın Allah belasını versin. Bir de lütfeder gibi çocuklarına acıyorsun yok aldatılıyor musun diye düşünüyorsun ya pesss evet karısıyla seni aldatıyor sananeeee nikahlı karısı sen nesin metresss diycek bir şey yok!!!

Neler söylemek geliyor içimden. Tövbe tövbe deyip susturuyirun kendimi m yazmayı bırakın içimden bile kınamak istemiyorum sizi. Ama küfür de etmek istiyorum aslında. O adama da size de. Ama bakın kinamiyirum. 😒 Her şey insan için. Bunu yapan en yakınım da olsa, ben de olsam yanlış yanlıştır derdim. O ayrı. Ben asla yaşamam demiyorum ki şimdilik imkansız bu ki ben evli ve eşini seven biriyim. Bunları geçtim. dırdır yapan biriyim o beni alttan alır vs tarzında şeyler demişsiniz ya. O adama o kadar sinir oldum ki. Acaba karısına nasıl. Allah bilir dırdır yapma diyordur. Demese bile sen eşini bırak gel elin kadınının nazını dırdırıni çek. Allahım sen büyüksün deli oldum okudukça. Sizin de o adamın da Allah layikini versin iki cihanda. Zina yaptığınızın farkındasınız değil mi. İşe romantik romantik kıskanma yorumları yazarak duygusal olarak bakıyorsunuz umarım. Umarım azıcık vicdan azabı çekiyorsunuzdur. İnanan biri de olmayabilirsiniz. Buna sonsuz saygım var. Ama inanmasaniz bile erdem diye bir şey varsa hayatta. Evrensel ahlaki değerler ver. Ve sizin kabahtiniz de bu değerlere ters. Lütfen yanlışınızi görün.

Ya valla doyamadım kızmaya. . Çok büyük pişkinlik bu sizinki. Sen gel bir de kıskan adamı. Allahım yarabbim. Ne kötü bir şey yapıyorsunuz. Elin adamına göz dikmek birlikte olmak nedir ya. Bekarlara kıran mi girdi. Gidin ne yaşıyorsaniz yasayin. Yakışıklı değil madem derdiniz neydi de adama sardıniz. Allah bilir o sardı size. Çok koştu peşinizden. He heee. Valla bahaneniz ne olursa olsun ahlaksızlık diz boyu.

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Ben eski çalıştığım iş yerinde çok gördüm böylelerini.adam evli üç çocuğu vardı kadın evliydi karı kocacılık oynuyolardı iş yerinde akşamda bişey olmamış gibi evlerine eşkerinin yataklarına giriyolar allah böylelerini kahretsin.

Ahlâk yoksunu, karaktersiz, aldatmaya meğilli kocaların faturasını kadınlara kesmeniz çok ilginç.
Evet aldatan kocalar en büyük suçlu haklısın abi ama adamın evli olduğunu bilmesine rağmen adamla birlikte olan kadın da en az adam kadar suçludur. Herşeyden önce bi kadın olarak kendi gurur ve haysiyetini çöpe atar. Evli olduğunu öğrenince adamdan uzaklaşması gerekirdi konu sahibinin. Ben bir kadın olarak, herşeyden habersiz evde kocasını bekleyen kadını hiç sayıp kocasıyla beraber olan metresi haksız bulurum abi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X