SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlatamıyorum galiba kiskanılacak kadın olsaydı erkek dışarıya yönelmez Di böyle bir kadını ben neden kiskanayim
Şu erkeğin dışarıya yöneldiği kadınlara bir de o kıskanılmayacak dediğimiz kadınlara biraz örnek vereyim. Hülya avşar feraye ile aldatıldı, demet şener ismini bilmediğim erkeğimsi dünya çikinelleası bir kadınla, seçkin Piriler de aynen öyle. birinci kadınlar taş ikinci kadınlar çikinella :) o ikinci kadınlar birinci kadın olabilseydi onun bunun eskisinin peşine düşmezdi zaten.

Sizin adınıza üzüldüm neden birazda aldatılan kadının yerine koymuyorsunuz kendinizi ortada çocukta var belkide ne kadar emekle ne hayallerle kuruldu yuva bilemezsiniz umarım tez zamanda yanlıştan dönersiniz.

Çevremde eskilerden kalan yuvasını yıkmayan 20-30 yıllık evliler var. O adamlar daldan dala konup yine en son yuvasına dönüyor, sen sadece ikinci kadın değilsin ki bir heves bir heyacan, şimdilik konduğu bi dalsın. Ha sen ha başkası,aşkına mı kapıldı sanıyorsun? Ona bi yenilik olsun da farketmez sen olmazsın başkası olur mayası bozuk nasılsa. Ama bir kadın olarak kendini bu kadar aşağılara çekmen üzücü, yaşayarak göreceksin edenin yanına kar kalmaz, kaliteli hayatlar sürmek varken insan niye basitliği kendine layık görür. Cinsel obje olmaktan öteye gidemezsiniz bu kafayla

Umarım bu konu ve konu sahibi şakadır. Eğer değilse Allah akıl,fikir ve vicdan versin hem size hem de o şeref yoksunu herife. Size de güzel sıfatlarım var ama sizin yüzünüzden banlanmak istemiyorum. Şeymalar bitmiyor bu dünyada ne yazık ki.

İkinci kadınların neden yapabileceği başka birşey yok merak ettim? Zorla mı metres yapiliyorlar,baskiyla mi? Ya da maddiyat yok para karşılığı mi ? Neden neden? Bize burada metresligin ne acı ama haklı bir durum olduğunu mu anlatmaya çalışıyorsunuz? Neyin kafası bu ?

ettiğini bulasın insallah

Yorumları okumaya geldim. Eğer konu gerçekse eşi manevi tazminatta açabilir zina suçundan o yüzden bu toplara girmenizi tavsiye etmem.

Senin yorumlarının hepside yuva yıkan kadınları tutucu yorumlar biz yani benim gibi düşünenler erkekler suçsuz demiyoruz o adamı savunmuyoruz biz bile bile evli adamla birlikte olan olmayı devam ettiren böyle yaparak değerini düşüren kadına yorum yapıyoruz o bile kendi itiraf ederken artık cinsellik için benle sanki diye buna ragmen devam ediyorsa kusura bakma konuyu açan kadın sonuna kadar suçlu kendini kullandırtan ve buna razı olan kendisi sen daha neyini savunuyorsun bu kadının durumuna göre yorum yapanlara cevap vermekten kadına tek bir söz söylememişsin.

bak kendini ne güzel de korumuşsun istesen çok güzel karşılık verebilirdin aynı şeyi bu kadına diyoruz ama erkeğin tarafını tuttu olunuyoruz kadın kendini koruyacak arkadaş kimsenin kullanmasına izin vermeyecek bile bile! bazı insanlar evli oldugunu bilmiyor kandırılıyor bilmeden sevgili oluyor filan öyle insanlara bişey diyemem.

Siddete ne gerek var simdi :) Konu sahibin yaptigi en hafif tabiri ile aptallik. Kendisi, kendi hayatini mahv ediyor. Bu mesela 100 km'den öte adamin odun oldugu belli olmasina ragmen, yine onun ile evlenmesine benzer. Yaptiklarini kesinlikle savunmuyorum fakat linç yemesinide gerek bulmuyorum.

Bana bu söylenilen küfürler, beddualar sanki altin gününde teyzeler toplanmis kisir yaninda dedikodu yapiyor havasi veriyor. Bu kadar sinir olmak çok saçma geliyor bana. Sinir oluncaksa bide ben o adama sinir olurum. Kesinlikle eger o kadin okumamis etmemis ise, isi felan yoksa, yani o adama muhtaç ise.

Yani bu kadin Ayse olur Leyla olur fark etmez ki o adam için. Belli ki esini aldatmak istiyor. Konu sahibine simdi "asik" olsa bile, bir kaç ay sonra baskasina "asik" olur. Adam sadakat nedir bilmez çünkü.

Hep merak ediyorumdur, erkeklerde niye bu durum yok? Yani bir kadin sevgilisini aldattiginda, erkekler toplanip "vay o asaglik adam, vay o zirbo benim sevgilimin aklini çeldi! Vay nasil kuyrugunu salladida bizim yuvamizi bozdu" demiyorlar. Gayet kadini, ve sadece kadini suçlarlar.

Peki biz niye yapmiyoruz bunu?

O yaşta adama da kim gidiyor ki?

cogunlukla erkekler kendı fıtratlarına gore normal bulduklarından sadece bır tarafı suclarlar
ama ben , benım tanıdıgım ve cevremdekı erkeklerde de aynı bız kadınların verdıgı tepkıyı gordum, hatta aldatılan bır erkegın, sevgılım saf kandırdı o adam dedıgını de gordum esını affeden erkekler de var :)

evlı oldugunu bıle bıle yaklasan kadın ıle evlı olmasına ragmen macera arayan erkek arasında en ufak fark yok aslında ıkısıde aynı derece suclu

ben sızın ne demek ıstedıgınızı anladım haklısınız burda da muhattap olunan konu sahıbı oldugundan lınc daha cok ona yanı sahsen benım ıcın oyle :)

Başlığa istinaden "yuva yıkanın yuvası olmaz" derler, olmasın da zaten...
Şükürler olsun ki ben görmedim sen gibilerin yuva sahibi olduğunu

Birgün yaşattığını yaşarsın tabi ki sectiğin tiplere bak senden sıkılınca hop çöp bidonuna ne beklıyosun ki vazgecılmez mi sanıyosun kendinu

Halbuki fitrat degil o, toplum tarafindan kabul edilen. Kadinlar bile bu sekilde kabul ediyor, aci olan budur. Burda bile "erkeklerin fitrati, libidosu farkli" diyenler vardi. Güya onlar aldatmaya daha yatkinlarmis. Kadin kendini dizginleyecekmis, hayir diyecekmis.

Ki öyle birsey yok. Hele burdaki konulara bakarsak, kaç tane "seksten kaçan erkek" konusunu okuyoruz :) . Hani libido, ahlak denilen seyler kisisel.

Yani lafi neredeyse "erkek iste, irrkekligini yapacak napcak, biz kadin olarak buna müsade etmemeliyiz" e getiriyorlar.

Benim nezdimde trajikomik bir durum. Kadin bu konudaki "diger kadini" asaglayacagim diye fark etmeden aslinda kendi cinsini asaglamis oluyor.

Ahlak olarak aldatan adam ve onun ile beraber olan kadin arasinda evet fark yok. Ancak ayrinti bence burda giriyor, suç halen sadece erkegin. Evet sadece erkegin. Cünkü sirf aldatmak istemesi bile suçtur bence karisina karsi.

Bu aldatmayi kah Ayse ile kah Leyla ile gerçeklestirirse fark etmiyor bence.

Şimdi burada konu açan kisi diyor ki ben evli adamla birlikteyim. Yani demeyelim mi sen kötüsün ne işin var diye? Muhattabimiz sizin en hafif tabirle aptallık yaptığını söylediğiniz konu sahibi. Adamın ne kadar aşağılık olduğunun farkındayız sayfalar dolusu küfür hakediyor. Da muhatap konu sahibi. Ya cicis sen metressin ama senin suçun yokki. Belediye sana sevisme hakkı vermemiş ee sen de o adama kanabilirsin. Olsun boşver mi diyelim? Lütfen kadına da adama da saydiranlari kemalim yapmazcilarla bir tutmayın zira hukukumuzda bu adam ve konu sahibi tazminata mahkum edilir aldatılan kadın mahkemeye verirse. Ki bence en doğrusu da bu. Hem konu sahibinden hem de o aşağılık adamdan kurtulmalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…