SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
o kadar haklisinki..

hatta sen annesin nasil yaparsin derler burdaki kadinlar bile..ama hic bir erkege ama sen babasin nasil yaparsin demez kimse..kadin kadini eziyor bizim toplumda..esitlik hak getire..

Yahu sanki konuyu adam açmış da biz kadına saydırmışız gibi triplere girmeyin.
Kadın masum, adam suçlu demişler bir de
Kadın da adam da eşit suçlu
Aynı cinsiz diye kadının her koşulda ne b.k yersr yesin sırf kadın diye yüceltilmesinden gına geldi
Kemalin yapmaz diyen bir yoruma da denk gelmedim.

Müge kaybolan nefislere de el att mügeeeeee.
Kinamak olmasinda(insan kinadigini yasamadan ölmezmis)elimde degil diyosun.Bu kadarmii nefsinin kurbanisin.?
(Allah cc. hatasini anlayip af dileyen hic bir kulunu yarida birakmazmis.Bi abdest al bi namaz kil bi secde et de Rabbim duysun sesini yakarisini.Allah islah etsin

bu nedir ya? Nasıl bu kadar onursuz olabiliyorsunuz? Sadece siz değil, adam demeye dilimin varmadığı kişi, o kişinin her şeyin farkında olan karısı ve siz; hepiniz ayrı ayrı nasıl bu kadar onursuz olabiliyorsunuz? Allah sizin gibilerle karşılaştırmasın.

Rabbim senin gibi pislikkerden uzak tutsun eşlerimizi sizinle gönül eğlendirip evinde ailesiyle huzurlu zaman geçiriyor en azında buna şükür. Terbiyesiz ahlaksız rabbimdendemi korkmazsın be kadın ön yargı demiş birde bunun adı ön yargı olmaz mide genişliği olur. Kelimem yok sana püüü rezil

Senin gibiler yüzünden kardeşlerimin annemin ve benim hayatım mahvoldu. Anne ve babamın 20 senelik evlilikleri bitti. Geceleri başını nasıl koyuyorsun yastığa? Hiç mi vicdanın sızlamıyor? Hiç mi o çocuğu düşünmüyorsun? Hiç mi gururun yok? Karısının koynundan çıkıp sana senin koynundan çıkıp karısına giden biriyle birlikte olabiliyorsun? Bekar adamların soyu mu kurudu evlilere bakıyorsun? Allah sizi bildiği gibi yapsın... daha fazla yazmak istemiyorum!!

İyi de konuyu açan bir kadın ! Kim burda adamı savunacak şeyler yazmış ki ? Konuyu açan erkek olsa elbet ona göre yorum yapılırdı.

Kusura bakmayın ,ben bu olayda kadını suçlarım.Hadi adamin ar damarı çatladı yoldan çıktı ya kadın bunu bile bile neden birlikteliği kabul eder?ve bunu nasilda açık açık yazıp fikir sorar anlayan beri gelsin .

Ne utanmaz insansınız bide oturmuş konu açıyorsunuz bari gunahinizi duyurmayin vicdan azabı felan çekin ama nerde , sizde insanlık aramak hata olur.... aranızda para ilişkisi yok adam bedavaya seks yapacağı birini bulmuş işte ohh ne güzel şimdi yeni tatlar peşindedir...sizi tabiki alttan alır ..isteyince seks yapıyorsunuz hemde bedava :)))

Üstelik çevreniz tarafından saygı görmeyen olurda çocuğunuz olursa onun bile hakaretlerine maruz kalacak bir zavallı olacaksınız geleceginiz gözümün önünden geçiyor iyi seksler size

Daha ne olsun demi canım aaaa hangi erkek reddeder bunu ahhh rabbim ıslah etsin inşallah çok üzgünüm

Çünkü o metres olan kadinda bile bile bir baska kadinin yuvasini yikiyo o bunu zafer saniyo egosunu tatmin edio ondan aldim elinden aldim onu deil beni secti die kalici olmayan saçma zevkler ox kadina bu kotulugu yapanda bir Kadin saci basi yolmalik

Guvendıgı,cocuklarının annesı, söz verıp evlendıgı bırıcık karısıyla bırlıkte olup onunla uyuyor uyanıyor. Sonra canı sıkıldı mı, degısıklık olsun dıye de sixe geliyor. Karıcıgı ogrenmesın diye sizinle dısarıya pek cıkmamaya calısıyor. O ve siz boyle mide bulandırıcı insanlarsınız. Sizfen midem bulandı. Cok gurursuz ve ezik bir tipsiniz.loser.

bizi yağmalayacağınıza kendi başınıza gelse ay sevdim öldüm bittim ne yapım havasına girersiniz o zaman o kadın olmassınız dimi masum genç bir kız olursunuz ay çok güldüm ya evet dediğin gibi erkekler güzel kadınların kokusunu alıyor. Haklısın canım ya

pesssssss. bide aldatılıyormuyum diyor. Dilerim bi gün biriyle evlenirsin senin kocan da senin gibi biriyle seni aldatır sen de ön yargılı olmazsın tamammı !
Niye diliyorsunuz. Evleneceği kişiye yazık değil mi? Kimse kendinden önce evli adamla yatıp kalkan biriyle evlenmemeli. Onlar yedek, yedek kalmalılar
bir evin hanımlığını haketmiyorlar, kendileri öyle bir hayat istiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…