SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bizde de oldu hatta o kizla evlendi adam bir de utanmadan davetiye verdi herkese hepsi ayni kurumda birde

eşimi sevmiyorum çocuk için birliteyim diyorsa zaten aldatılıyorsun kardeş.evli erkeklerin sizi oyalamak ve kullanmak için en çok söyledikleri yalan bu.böyle devam et tekmeyi yersin yıllarında geçmiş olur kalırsın bir başına.

Anlatamıyorum galiba kiskanılacak kadın olsaydı erkek dışarıya yönelmez Di böyle bir kadını ben neden kiskanayim

Çok komiksiniz yalnız. Adam niye evlenmiş o zaman acaba? Kıskanılacak kadın değilmişmiş. Vallahi düzgünce yazayım dedim baktım baya arsızsınız. Siz gidip aldatsanız sizi emin olun zerre takmazken, karısı aldatsa kudurur böyle adamlar. Çünkü emin olun gözündeki sizin yerinizle eşinin yeri çok ayrıdır. Size değer verse çoktan boşanırdı. Ben istemiyorum diyerek kendinizi avutmayın, gerçekten komik oluyor

Benleyken gitti baskasiyla evlendi ansizin. Evliyken dondu o kadar uzuldugum ardindan yas tuttugum kisi geldi imkansizdi dedigim. Karsilik vermedim numarasini engelledim. Reddederken bir an olsun acaba demedim. Evlendi tercihini yapti gitti. Uzak dur sevgi bu sekilde asagilanmani gerektirmez. Aldatiyor esiyle. Hatta senle alisti bi baskasiylz cunku bi kere yapan adam hep yapar sen kolsy oldun baska heyecanlar gerek. Dusun sen ve senin gibi kadinlar ederiniz degeriniz bu kadar mi?

Allah’tan duamdır sen ve senin gibi .. o ... ve onun gibiler ölemez sürünürsünüz inşaAllah hem bu dünyada hem öteki dünyada yaşattığınız acının on katını yaşayın inşaAllah

Son düzenleyen: Moderatör:
E Eloselos9393 kendini de avutma başına.
Kadının yanında senin telefonlarına dahi bakmıyor ama kadının kıskanılcak yanı yok. Hı hım tabii. Eşini kaybetme korkusu olmasa beni haftasonu ve akşam arama demez. Sen burda kendini avuturken onlar seks yapıyordur muhtemelen.
Sırf bu medenle bile ikinci kadın olan zavallıları anlayamayacağım. Adam karısının yanında uzanırken ikinci kaıdn ama’lı cümlelerle kendini avutur anca.
Geçin bu işler.
Eşlerini sevmiş evlenmişler. E yeniden aşık olduysa bıraksın eşini dönsün size. Çocuk fln görmez sevse nasılsa haftasonu görürüm der.
Erkek şerefsiz onursuz haysiyetsiz. Ama siz de bu haysiyetsizliğe tamam diyorsanız aynı derecede ahlaksını.

Size bişey söyliyimmi krndimden örnek veriyorum sırf cinselliği devam etsin diye böyle gizli saklı kaçamak erkeklere haz veriyo mutlu ediyo farklı ilişkiler peşinde oluyorlar.sırf brn duydum bu heycanını bitirmemek için mücadele etti böyle erkeklerde var.evet sevmiyo kullanıyo ama o taraftanda vazgeçmek istemiyo amaç sadece yatak.sırf ben öğrendim diye bişeylerin önünü kestim diye tabi bu aytılık sürecine kadar olanki kısım, bana garanti gözüyle bakıp öbür tarafıda devam ettirmek istedi ben engel oldukça hakaretler aşalamalar niyemi uçkur keyfi için,biliyomusunuz ikinci kadınlar bunu biliyolar zaten.sadece cinsellik olduğunu.çünkü evli bir adam karısı var çocuğu varsa var dışarda başka ne arayabilirki CAZİBE bu kadar.ikinci kadınlarda bunu bildikleri için çok iyi kullanıyorlar bu durumu elde tutmak istediklerini yaptırmak için.vermekten kaçınmıyolar.beni daha çok sevip bağlansın diye.böyle tipler malesef var reziller...bekarlara kran girmiş.kendilerini evli adamlara layık görüyorlar kendilerini eksik görüyorlar yada özgüven eksikliği var.herşey olabilir

Hanim hanim
Sen bi yavrunun babasiyla gecirecegi zamani alakayi caliyorsun
Bi kadinin goz yaslarina sebep oluyorsun
Bide aldatiliyor muyum diyor mahfolurum diyor
Adamin esiyle yavrusu mahfolmus senin yuzunden bi git isine

Anlatamıyorum galiba kiskanılacak kadın olsaydı erkek dışarıya yönelmez Di böyle bir kadını ben neden kiskanayim
Bu nasıl bir cvp ya kıskanılcak bir kadın olsaydı dışarı yönelmezdi.bu nasıl boş bir beyin zihniyet bu kafalar işte yıllar sonra dank etme kafaları.ya bu insanlar sevmişki evlenmişler kimse zorla bir eve tıkılmaz.ne alakası var ya.krndimden örnek veriyim benim eşim benim için intahara kalkışmış bir adam 5 sene konuştuk peşimi bırakmadı reddettim diye bişey içti ismi lazım değil hastaneye zor yetiştirdiler o derece sevdi.sevdik evlendik neyseeee.ben tip olarakta eşimden üstün olayım olmayayım önemli değil, kıskanılcak yorumu sanamı kalmış???? Sana öyle geliyor bence.diyelimki senide deliler gibi seviyo ama bak adam deliler gibi sevdiği karısını aldattı ? Sen senetmi aldın? Bence kadınlar erkeklerin bu zaafını biliyorlar ve kullanıyorlar.sanki biz onca kadın burda yazdıkta bunlar bilmiyorlarmı buna cesaret edipte sağdan soldan duymuyorlarmı.illaki.bilerek ikinci kadın olamyı kabul ediyorlar, kimisi paradını yiyor, kimisi daha çok ilgi görmek için yalan olduğunu bile bile, kimisi gizli kaçamak şeyler haz heyecan veriyor kimisinede evli erkek daha tecrübeli geliyor yani sevgiliykenki yaşanan tecrübesizlikleri yaşamak istemeden direk kademe atlayıp olayın içinde bulmK istiyorlar krndilerini.

Ya varya öyle mal bir düşünce ki bundaki. Annemi aldattı babam bir tiplerini görsen kesin annesi aldatmıştır dersin. Öyle de tipsizdir babam

Adam seni kullaniyor canim aç gözünü Neden böyle bir duruma girersinki karşına aldığın bir kadın kendini onun yerine koymalısın yazik değilmi ona evliyken senle konuşan bir adamin sana sadık olacağını düşünmemişsindir umarım

İyide yanlış hatırlamıyorsam adam sadece işte ve senin bulunduğun yere giderken seni muhattap alıyordu yani karısına yakalanmamayı sana yakalanmaya tercih ediyordu , zaten öyle anlamıştın evli olduğunu da, hanginizi cidden önemsiyor oradan anlaman gerekirdi, sense hala senin muhattabın olmayan herşeyden bi haber kadını aşağlamaya çalışarak kendini üstün görmeye uğraşıyorsun. Erkekler karılarını sadece beğenmediklerinden aldatmaz, kimi sapıktır, karısıyla yapamayacağı iğrenç fantezileri vardır aldatır, kiminin karısı kendine göre mükemmeldir, kimse onu karısının yanına yakıştırmaz , komplekse girer aldatır, kimisi senin örneğinde olduğu gibi kız beğenir, adam gibi araştırmadan adamı tavlamaya uğraşır, oda ayağına gelen fırsatı kaçırmaz, nasıl olsa karısının duymayacağını düşünür, yani burada aldatma nedeni aldatılanın acizliği, kişiliği ya da güzelliği değil, aldatanın karaktersizliğidir. Sen kendini boşa üstün görme o kadından , sen çok üstün olduğundan değil, adam karaktersiz olduğu ve karısına duyurmadan senden istediğini alacağını düşündüğü için sana yanaşmış o kadar.

Son düzenleme:
Yaşattığını yaşa

bizde de oldu hatta o kizla evlendi adam bir de utanmadan davetiye verdi herkese hepsi ayni kurumda birde

Zaten her erkek sirf libidosu için aldatmiyor. Ünlülerde bile bunun örnegi var, Acun var, Silada daha önce "ikinci kadindi" ve sayre. Sirf libidosu için aldatmiyorlar diye, yaptiklari dogru olmuyor tabi. Ancak Türkiyede öyle degil, milyonlarca Seyma'yi takip ediyorlar mesela. Cok tezzat durumlar.

Burdada konu sahibini linç edenler, daha çok kendi egolarini tatmin edenlerde "acaba esim beni aldatiyor" diye konu açildiginda "cinsel hayatiniz nasildi" diye soruluyor. Yani diger taraftanda bakimsiz kadin yada ev isini yapmayan kadin neredeyse aldatmayi hak ediyor diye bakiliyor.

Herseyin suçlusu daima bir kadindir yani. Aldatan kadin suçlu, aldatilan kadin suçlu ve ikinci kadin suçlu. Onca yorumda erkege birsey diyenler bile yok. En fazla "tamam oda sere**dir de ama sen var ya seenn" tarzi yorumlar var. Yada "umarim sende ilerde evlendiginde esin seni aldatir ve yuvan bozulur".

Baska konularda "adam esini aldatiyor, acaba esine desek mi" denildiginde "yok canim, söylenmez, yuva bozulmasin" oluyor. Yani erkek aldatinca olur canim, yuvadir o yuva halen bozulmasin sakin.

Simdi eminim ayni insanlar sanki ben aldatmayi savunuyormusum gibi yorumlar yazar. Ne yazmak istedigimi zerre anlasilmiyor.

A Aabbccddd

Bak canım şimdi o telefonu sakince yere bırak ve kafanı duvarlara vurmaya başla. Ne saçmalıyorsun sen yuva yıkanın yuvası mi olur? Gerçekten mutlu olucaksin mutluluğu hak ediyorsun ve hayat sana güzellikler suncak. BÖYLE Mİ DÜŞÜNÜYORSUN .

erkek zaten serefsız karsımızda su kadın var o yuzden ona daha cok kızıyoruz
ıkısı yan yana olsa kafalarını bırbırıne surterek kıvılcım cıkartırdım
aslında bırbırlerıne cok denkler tam bırbırlerıne uygunlar aldatılan eş su ıkısınden kurtulsa da bunlar bırbırını bulsa , keske herkes kendı layıgını bulsa dengını bulsa bu konu sahıbıyle seref yoksunu adam gıbı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…