SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Niye diliyorsunuz. Evleneceği kişiye yazık değil mi? Kimse kendinden önce evli adamla yatıp kalkan biriyle evlenmemeli. Onlar yedek, yedek kalmalılar
bir evin hanımlığını haketmiyorlar, kendileri öyle bir hayat istiyor.
kimse yedek değil o kız da sevmiş kimse kusura bakmasın ama kıza yedek felan valla böyle kadınlar daha çok hanım olurlar. Malesef ki aldatılan kaınların hepsi kocasını unutmuş kadınlar ev iş yapmaktan yemek yapmaktan çocuk bakmaktan saçını 1 hafta taramayan kadın bilirim ben sonra erkek neden aldattı oluyor ya lütfen biraz aldatılan kadınlara tavsiye verseniz neden 2. kadın hanım olmasın valla bal gibi de 10 numara hanım olur

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Hem ben bir metresim, hem yargilamayin diyorsun. Allah akil fikir versin

kimse yedek değil o kız da sevmiş kimse kusura bakmasın ama kıza yedek felan valla böyle kadınlar daha çok hanım olurlar. Malesef ki aldatılan kaınların hepsi kocasını unutmuş kadınlar ev iş yapmaktan yemek yapmaktan çocuk bakmaktan saçını 1 hafta taramayan kadın bilirim ben sonra erkek neden aldattı oluyor ya lütfen biraz aldatılan kadınlara tavsiye verseniz neden 2. kadın hanım olmasın valla bal gibi de 10 numara hanım olur
Tamam geliyor tavsiye sıkı dur. Eyyyy aldatılan kadınlar, yakaladığınız an boşanın. Kocanız size değil bulduğu sürt..... e layık.

2.kadınlarıda yere göğe koyamıyorsun bu ne pişkinlik böyle.

Adamın karısı var, hala aldatılıyor muyum diyorsun.. mideniz bayağı genişmiş gerçekten, bu adamı kabul etmişsin.. kendini ona adayacak kadar çok mu seviyorsun, farkında mısın senin kendi hayatın yok, sevdiğin adamın ikincisi olmayı bütün hayatını feda etmeyi nasıl kabul edersin..
Silkin bi, kendine gel, kendinhayatını aileni nasıl kuracaksın, bu adam sana bu değeri verecek mi onu düşün.. sana değer veren insanları sok hayatına tatlım..

bizi yağmalayacağınıza kendi başınıza gelse ay sevdim öldüm bittim ne yapım havasına girersiniz o zaman o kadın olmassınız dimi masum genç bir kız olursunuz ay çok güldüm ya evet dediğin gibi erkekler güzel kadınların kokusunu alıyor. Haklısın canım ya
Hani senin gibileri burda savunanlar var ya. Kadının düşmanı kadinsiniz diye. Sen de şu an başka kadının düşmanısin. İnşaallah yaşattığınizi yaşarsınız o adam da sen de. İşin bir de ahiret kısmı var. Hadi bakalım.

bizde de oldu hatta o kizla evlendi adam bir de utanmadan davetiye verdi herkese hepsi ayni kurumda birde
Aslın da bu kimseyi ilgilendirmez, başkasına aşık olmuş eşinden boşanmış, yani ikisini bir arada yürütmeye yada başka birşey yapmaya kalkmamış konu da ki adam gibi. Bu tür örnekler çok. Ben hep diyorum madem böyle bişey oldu kadın da erkek de kimseyi salak yerine koymasın gitsin boşansın ne yapcaksa öyle yapsın.

Zaten her erkek sirf libidosu için aldatmiyor. Ünlülerde bile bunun örnegi var, Acun var, Silada daha önce "ikinci kadindi" ve sayre. Sirf libidosu için aldatmiyorlar diye, yaptiklari dogru olmuyor tabi. Ancak Türkiyede öyle degil, milyonlarca Seyma'yi takip ediyorlar mesela. Cok tezzat durumlar.

Burdada konu sahibini linç edenler, daha çok kendi egolarini tatmin edenlerde "acaba esim beni aldatiyor" diye konu açildiginda "cinsel hayatiniz nasildi" diye soruluyor. Yani diger taraftanda bakimsiz kadin yada ev isini yapmayan kadin neredeyse aldatmayi hak ediyor diye bakiliyor.

Herseyin suçlusu daima bir kadindir yani. Aldatan kadin suçlu, aldatilan kadin suçlu ve ikinci kadin suçlu. Onca yorumda erkege birsey diyenler bile yok. En fazla "tamam oda sere**dir de ama sen var ya seenn" tarzi yorumlar var. Yada "umarim sende ilerde evlendiginde esin seni aldatir ve yuvan bozulur".

Baska konularda "adam esini aldatiyor, acaba esine desek mi" denildiginde "yok canim, söylenmez, yuva bozulmasin" oluyor. Yani erkek aldatinca olur canim, yuvadir o yuva halen bozulmasin sakin.

Simdi eminim ayni insanlar sanki ben aldatmayi savunuyormusum gibi yorumlar yazar. Ne yazmak istedigimi zerre anlasilmiyor.

A Aabbccddd
Söylediğin herşeye yüzde yüz katılıyorum. Erkekler şeyinin kurbanı onlar suçsuz, erkek istese dahi kadın yapamaz yoksa o kötü kadın mantığı var.. Bu durumları geçtim kadınlar erkek çocuklarını bile aslanım paşam diye büyütmüyor mu? Sonra böyle değişik tipler türüyor işte. Kendini bişe sanan vasıfsız erkek topluluğu.. o adamın karısı da herşeyin bal gibi farkında.

Burda ki kadınlar bu kızı taşlarken kendilerini aldatılan kadın yerine koyup ona hareket etme hakkını buluyor kendinde, çok mantıklı yol gösterici yorumlar da var.

Sizin başınıza aynısı gelse acaba konu sahibi gibi olmazmisiolmazmisiniz emin olun konu sahibi gibi çok kadın var burda sadece konu sahibi açık yüreklilikle anlatmış durumu kimde 2. Kadınlari suclamasın zor ama yapabilecek bir şey yok eveli kadın kendini çocuklara bakmayı ev işi yemek yapmaya odaklanıyorlar. İşte böyle olonca 2. Kadın devreye giriyor kimse istemez 2. Kadın olmayı ama işte başına gelmeyen bilemez.
Yazdıklarınız ve kastığınız eğreti dramatik triplerinizden cahil ve duygularını kontrol edemeyen biri olduğunuz o kadar belli oluyor ki. Tilkinin neden av olarak sizi seçtiğine şaşırmıyorum bu yüzden.

Sen şu evli adama zaafı olan hatun değilmisin? :KK70: Karısını bulmaya çalışıyordun en son ne yaptın buldun mu? :KK66:

Sen sanırım aşşırı bakımlı süslü püslü kadın olmalısın evli adamı ayartabiliyosun bu potansiyelin var?

Hani senin gibileri burda savunanlar var ya. Kadının düşmanı kadinsiniz diye. Sen de şu an başka kadının düşmanısin. İnşaallah yaşattığınizi yaşarsınız o adam da sen de. İşin bir de ahiret kısmı var. Hadi bakalım.
yapabileceğimiz bir şey yok kime masum değil herkes birinin ayıbını duvara asar kendi ayıbını çuvala koyar. Tıpkı şu anda konu sahibne olan gibi.

yapabileceğimiz bir şey yok kime masum değil herkes birinin ayıbını duvara asar kendi ayıbını çuvala koyar. Tıpkı şu anda konu sahibne olan gibi.
Yanlış yanlıştır. Kusura bakma konu sahibi De karısını aldatan o adam da ayıplı. Kör müsünüz? Evli adamların peşinden gitmeyin sizi kullanmalarina izin vermeyin. 5 para etmez o adamlar.
Bir gün eğer "evlenebilirsen" çocuğun olursa saç tarama konusunu aklına getir ama sanmam...

Hani o adama bir daha yazmayacaktin noldu? Saçını taramiyor diye sana dert mi yandı da affettin?

Sen şu evli adama zaafı olan hatun değilmisin? :KK70: Karısını bulmaya çalışıyordun en son ne yaptın buldun mu? :KK66:

Sen sanırım aşşırı bakımlı süslü püslü kadın olmalısın evli adamı ayartabiliyosun bu potansiyelin var?
ben güzelim demediim ki :nazar::halay:karısı dışarı itti ise ne yapım

Canım boşuna kendini kandırma yedeksin. Hayal ettiğin gibi hanım falan olmayacaksın, saçını taramıyor diye aşağıladığın kadın kendi boşanmak istemedikçe senin "sevdiğin" adam senle evlenmeyi düşünmez bile. Burada konu sahibini koruyor gibi yapıp kendini savunuyorsun ama cidden ne kadar komik duruma düştüğünü görebilsen keşke.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X